sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 4 l
Kód: 2503065
Kód dod.: 248766
EAN: 8595073019407
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisandr, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisandr, 4 l
Kód: 2502743
Kód dod.: 249267
EAN: 8595073019278
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebná, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebná, 4 l
Kód: 2504064
Kód dod.: 249015
EAN: 8595073019353
 
39.53 EUR
9.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 9 l
Kód: 2503030
Kód dod.: 249612
EAN: 8595073017380
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2600189
Kód dod.: 249293
EAN: 8591235081084
 
29.79 EUR
9.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
AKCE
Sidolux Premium Floor Care na plovoucie a drevené podlahy Arganový olej, 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Premium Floor Care na plovoucie a drevené podlahy Arganový olej, 750 ml
Kód: 2601114
Kód dod.: 702054
EAN: 5902986201646
 
3.57 EUR
4.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sidolux Expert na umývanie drevených, parketových a plávajúcich podláh s prídavkom arganového oleja.
Linteo Baby Premium Mini detské plienky 3 až 6 kg, 34 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Mini detské plienky 3 až 6 kg, 34 ks
Kód: 2103391
Kód dod.: 911000
EAN: 8595686302897
 
9.56 EUR
0.28EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové plienky vďaka absorbujúcim kanálikom okamžite pohlcujú tekutinu, ktorá sa rovnomerne rozprestrie do kanálikov, ktoré tekutinu uzamknú, čím zabraňuje nežiaducemu úniku tekutín. Extra priedušný a sametovo jemný materiál.
Essence Polly Pocket voňavé nálepky na nehty 01 Verí v malé veci! 70 kusov
Essence
Essence Polly Pocket voňavé nálepky na nehty 01 Verí v malé veci! 70 kusov
Kód: 2501978
Kód dod.: ES539816
EAN: 4059729539816
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyjadrite svoju kreativitu a dodajte svojej manikúre hravý šmrnc s nálepkami na nechty Essence Polly
Nivea Sun Protect & Care OF 30 detský sprej na opaľovanie, 270 ml
Nivea®
Nivea Sun Protect & Care OF 30 detský sprej na opaľovanie, 270 ml
Kód: 2600378
Kód dod.: 815171
EAN: 4005900904843
 
16.52 EUR
61.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra vodoodolné, starajúce sa zloženie s organickým mandľovým olejom a s UVA/UVB filtrami poskytuje jemnej detskej pokožke okamžitú ochranu a chráni ju pred dehydratáciou.
AKCE
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Kód: 62761
Kód dod.: 860064
EAN: 9000100653503
100%
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 5. Vhodné aj pre jemné a rednúce vlasy. Lak na vlasy s keratínom.
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 5 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 5 kg
Kód: 2508048
Kód dod.: 519628
EAN: 5900089140121
 
23.09 EUR
4.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoko kvalitná flexibilná spárovacia hmota určená pre spáry o šírke 2 až 8 mm.
Rochas Mademoiselle in Love parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Rochas
Rochas Mademoiselle in Love parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2601412
Kód dod.: RC039A03
EAN: 3386460171649
 
36.74 EUR
36.75 EUR
1 224.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Zamilujte sa na prvé privonanie s okúzľujú
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubná pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubná pasta 50 ml
Kód: 2600902
Kód dod.: 885063
EAN: 8718951505100
 
5.22 EUR
104.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White bělicí zubná pasta Ultra Fresh Pearls s hrejivou bohatou penou, ktorá obsahuje milióny molekúl aktívneho kyslíka. Zubná pasta je neabrazívna a zároveň je bezpečná pre vašu sklovinu.
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603112
Kód dod.: 837191
EAN: 5201314193517
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Game je pánsky antiperspirant roll-on určený na každodenné použitie.
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorózny lak, 950 g
Proxim
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorózny lak, 950 g
Kód: 2502725
Kód dod.: 303152
EAN: 8594019360788
 
9.09 EUR
9.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náter kovových predmetov a konštrukcií pre vonkajšie prostredie, napr. ako antikorózna ochrana hrdzou narušeného oceľového pletiva, spodkov karosérií automobilov a pod. Zásadne nevyžaduje základný náter.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech 2,5 l
Kód: 2508382
Kód dod.: 247115
EAN: 8591235099911
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech 0,75 l
Kód: 2507320
Kód dod.: 247113
EAN: 8591235099904
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk 2,5 l
Kód: 2508436
Kód dod.: 247172
EAN: 8591235100150
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge 4 l
Kód: 2508414
Kód dod.: 247152
EAN: 8591235100075
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa 2,5 l
Kód: 2508448
Kód dod.: 247185
EAN: 8591235100211
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan 4 l
Kód: 2507318
Kód dod.: 247111
EAN: 8591235099898
100%
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvová lazúra na drevo T027 meranti 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvová lazúra na drevo T027 meranti 4 l
Kód: 2508427
Kód dod.: 247160
EAN: 8591235100105
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvová lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 céder 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 céder 2,5 l
Kód: 2508400
Kód dod.: 247136
EAN: 8591235100006
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 4 l
Kód: 2508406
Kód dod.: 247145
EAN: 8591235100044
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.