sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
-1%Zľava
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Kód: 51781
Kód dod.: 8667
EAN: 8595025811790
100%
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z Aloe Vera, ktorý pokožku upokojuje a regeneruje, a mliečnými výťažkami z palmového mlieka so zjemňujúcimi účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
AKCE
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 750 ml
Kód: 2403209
Kód dod.: 735218
EAN: 9000101386745
100%
2.61 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pur Secrets of Care vyniká svojim jemným zložením a neutrálnym pH a zároveň má silné odmasťovacie schopnosti.
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Essence
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Kód: 2601944
Kód dod.: ES583208
EAN: 4059729583208
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
dopřejte svojmu očnému okoliu okamžité osvieženie a viditeľnú revitalizáciu s hydrogelovými polštárk
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 9 l
Kód: 2502744
Kód dod.: 249269
EAN: 8595073017328
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Bella Happy Maxi 4 detské plienky jednorazové 8-14 kg, 44 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi 4 detské plienky jednorazové 8-14 kg, 44 ks
Kód: 2308341
Kód dod.: 911396
EAN: 5900516605438
 
14.34 EUR
14.35 EUR
0.33EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plienky Happy vo veľkosti Maxi sú odporúčané pre deti o hmotnosti 8 až 18 kg. Ich unikátne vlastnosti prispôsobené potrebám detí v tejto vývojovej fáze zaručujú optimálnu ochranu a pocit maximálneho pohodlia.
Lavon čistič na podlahy a povrchy Drevo & Lamino, 1 l
Lavon
Lavon čistič na podlahy a povrchy Drevo & Lamino, 1 l
Kód: 2508117
Kód dod.: 735061
EAN: 8594187143695
 
3.69 EUR
3.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lavon čistič podlah a povrchov Drevo & Lamino je účinný prostriedok na čistenie a starostlivosť o drevené a laminované podlahy aj ďalšie povrchy.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 130 prania, 2860 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 130 prania, 2860 ml
Kód: 2505858
Kód dod.: 777032
EAN: 9000101590128
 
8.25 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte sa hýčkať nádherne hebkým prádlom a nebesky jemnou vôňou aviváže Silan Sensitive, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre citlivú a detskú pokožku.
AKCE
Balhome ocotový čistič na kúpeľne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome ocotový čistič na kúpeľne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502071
Kód dod.: 712290
EAN: 8591235101676
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome ocotový čistič na kúpeľne je účinný pomocník pre každodenné upratovanie. Vďaka prírodnej sile octu ľahko odstraňuje vodný kameň, mydlové usadeniny i špinu z povrchov v kúpeľni.
AKCE
Dr. Beckmann pracie obrúsky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann pracie obrúsky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Kód: 2501381
Kód dod.: 761217
EAN: 4008455584713
 
7.13 EUR
0.36EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pracie obrúsky na zachytenie farieb a nečistôt z odevov pri praní.
Palette Color Shampoo barva na vlasy 6-5 Liesková blond, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Color Shampoo barva na vlasy 6-5 Liesková blond, 50 ml
Kód: 2600022
Kód dod.: 875026
EAN: 9000101735376
 
4.56 EUR
91.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrná polopermanentná farba na vlasy so starostlivou formulkou bez amoniaku, ktorá vašim vlasom dodá intenzívny odtieň a krásny lesk – a zároveň ich počas farbenia ošetří.
AKCE
Balhome ocotný prostriedok na umývanie riadu s vôňou mäty 1 l
BALhome
Balhome ocotný prostriedok na umývanie riadu s vôňou mäty 1 l
Kód: 2502074
Kód dod.: 712293
EAN: 8591235101768
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome ocotný prostriedok na umývanie riadu kombinuje účinné odmasťovacie vlastnosti s prírodnou silou octu.
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Kód: 2502329
Kód dod.: ES542687
EAN: 4059729542687
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2003912
Kód dod.: GIVP036174
EAN: 3274872456136
95%
120.93 EUR
2 418.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2020. Objavte novú parfumovanú vodu Irresistible. Nová
Essence Baby Got Glow tekutý rozjasňovač 10 Sassy in Silk 10 ml
Essence
Essence Baby Got Glow tekutý rozjasňovač 10 Sassy in Silk 10 ml
Kód: 2401339
 
EAN: 4059729447319
 
3.79 EUR
379EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je čas zažať! S tekutým rozjasňovačom BABY GOT GLOW 10 Sassy in Silk dodáte svojej tvári jemnú žiaru
Chante Clair prací gél na športové oblečenie Capi Sportivi 900 ml
Chante Clair
Chante Clair prací gél na športové oblečenie Capi Sportivi 900 ml
Kód: 2509042
Kód dod.: 775421
EAN: 8015194503024
 
4.13 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél šetrne perie športové oblečenie, pomáha odstrániť nepríjemné pachy a udržuje funkčné materiály svieže a pružné.
AKCE
Schauma Repair & Care šampón na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care šampón na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Kód: 2602968
Kód dod.: 855335
EAN: 9000101781021
 
10.39 EUR
51.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma Repair & Care je regeneračný šampón určený pre suché, poškodené a namáhané vlasy.
Essence Colour Shield Top Coat krycí lak na nechty 8 ml
Essence
Essence Colour Shield Top Coat krycí lak na nechty 8 ml
Kód: 2203137
Kód dod.: ES349279
EAN: 4059729349279
 
2.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka vrchnému laku Essence Color Shield budú vaše nechty vyzerať, ako by ste práve podstúpili gélov
AKCE
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Kód: 62761
Kód dod.: 860064
EAN: 9000100653503
100%
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 5. Vhodné aj pre jemné a rednúce vlasy. Lak na vlasy s keratínom.
Essence Hydra Kiss farba na pery 07 Hazelnut Haze 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss farba na pery 07 Hazelnut Haze 4 ml
Kód: 2502320
Kód dod.: ES541758
EAN: 4059729541758
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zahalte svoje pery do jemného lieskového odtieňa s tekutou rúžou Essence Hydra Kiss Lip Tint v odtie
Essence Baby Got Glow rozjasňujúca tyčinka 20 Rosy Glaze 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Glow rozjasňujúca tyčinka 20 Rosy Glaze 5,5 g
Kód: 2502439
Kód dod.: ES542533
EAN: 4059729542533
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasnite svoju pleť s The Essence Highlighter Stick Baby Got Glow v odtieni 20 Rosy Glaze, ktorý d
Essence Baby Got Bronze trblietavý bronzer 10 Golden Hour 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Bronze trblietavý bronzer 10 Golden Hour 5,5 g
Kód: 2500439
 
EAN: 4059729521347
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chyťte slnko a ukradnite show s trblietavým bronzerom Baby Got Bronze od essence. Tento bronzer zaha
Essence Baby Got Blush líčidlo 40 Sweets & Roses 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush líčidlo 40 Sweets & Roses 5,5 g
Kód: 2500446
 
EAN: 4059729491275
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasňujúca a bronzujúca tyčinka s krémovou textúrou Baby Got Blush od essence, vďaka ktorej sa líč
AKCE
Elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care zubná pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care zubná pasta 75 ml
Kód: 2600919
Kód dod.: 885395
EAN: 8718951679603
 
4.13 EUR
55.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex zubná pasta Sensitivity + Gum Care má klinicky overený dvojitý aktívny systém, ktorý chráni citlivé zuby pri pravidelnom používaní. Zubná pasta tiež posilňuje ďasná.
Essence I Love Extreme Volume riasenka odtieň čierna 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Volume riasenka odtieň čierna 12 ml
Kód: 65058
Kód dod.: ES487516
EAN: 4250338487516
 
3.74 EUR
311.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre všetkých fanúšikov extrémov prichádza nová riasenka pre väčší objem rias. Obsahuje ultra čierne
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.