sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0250 palisander, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0250 palisander, 700 g
Kód: 2504000
Kód dod.: 355958
EAN: 8592474018817
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0840 červenohnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0840 červenohnedá, 700 g
Kód: 2504011
Kód dod.: 356018
EAN: 8592474018671
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0440 modrá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0440 modrá, 700 g
Kód: 2503985
Kód dod.: 355850
EAN: 8592474019241
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, medi aj sadrokartón.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2880 gaštanovo hnedá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2880 gaštanovo hnedá, 600 ml
Kód: 2500231
Kód dod.: 191608
EAN: 8595073013726
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 750 ml
Kód: 2500619
Kód dod.: 190689
EAN: 8595073020571
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5300 zeleň stredná, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5300 zeleň stredná, 750 ml
Kód: 2500632
Kód dod.: 194174
EAN: 8595073021042
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2320 kávová hnedá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2320 kávová hnedá, 750 ml
Kód: 2500624
Kód dod.: 191511
EAN: 8595073020694
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4400 modrá svetlá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4400 modrá svetlá, 750 ml
Kód: 2500628
Kód dod.: 192850
EAN: 8595073020847
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2880 gaštanovo hnedá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2880 gaštanovo hnedá, 750 ml
Kód: 2500626
Kód dod.: 191611
EAN: 8595073020779
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5700 vagónová zeleň, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5700 vagónová zeleň, 750 ml
Kód: 2500634
Kód dod.: 194771
EAN: 8595073021141
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5080 zeleň hrachová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5080 zeleň hrachová, 750 ml
Kód: 2500630
Kód dod.: 193309
EAN: 8595073020946
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6700 svetlo okrová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6700 svetlo okrová, 750 ml
Kód: 2500639
Kód dod.: 195889
EAN: 8595073021370
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kosť, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kosť, 375 ml
Kód: 2503895
Kód dod.: 194816
EAN: 8595073021172
 
7.70 EUR
20.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvnosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 375 ml
Kód: 2503812
Kód dod.: 194353
EAN: 8595073021073
 
7.05 EUR
18.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
-1%Zľava
Mitia for Men Speed Energy sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Speed Energy sprchový gel, 400 ml
Kód: 97806
Kód dod.: 797006
EAN: 8595025827753
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným pôžitkom.
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Cement Grey 5 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Cement Grey 5 kg
Kód: 2508041
Kód dod.: 519620
EAN: 5900089217182
 
23.09 EUR
4.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoko kvalitná flexibilná spárovacia hmota určená pre spáry o šírke 2 až 8 mm.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 1-1 chladná čierna 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 1-1 chladná čierna 60 ml
Kód: 2507914
Kód dod.: 870719
EAN: 9000101747829
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 1-1 – Chladná čierna je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje intenzívny a hlboký čierny odtieň s jemne chladným tónom.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-0 prirodzená tmavá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-0 prirodzená tmavá blond 60 ml
Kód: 2508718
Kód dod.: 870708
EAN: 9000101745962
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 6-0 Prirodzená tmavá blond je profesionálna krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje intenzívne, dlhodobé a rovnomerné krytie.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Kód: 2501603
Kód dod.: 834957
EAN: 8886467061691
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Active Dry Men – dlhodobý roll-on deodorant pre sviežosť a ochranu po celý deň.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 10-55 chladná strieborná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 10-55 chladná strieborná blond 60 ml
Kód: 2507912
Kód dod.: 870718
EAN: 9000101747621
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 10-55 – Chladná strieborná blond je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje moderný, elegantný studený blond odtieň so striebornými reflexmi.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy L1++ Extrémny zosvetľovač plus 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy L1++ Extrémny zosvetľovač plus 60 ml
Kód: 2508720
Kód dod.: 870710
EAN: 9000101746327
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme L1++ Extrémny zosvetľovač Plus je profesionálna zosvetľujúca farba na vlasy určená pre dosiahnutie až o 9 odtieňov svetlejšieho tónu.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Kód: 2503813
Kód dod.: 202364
EAN: 8595073021097
 
53.44 EUR
13.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1110 šedá svetlá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1110 šedá svetlá, 4 l
Kód: 2503808
Kód dod.: 198720
EAN: 8595073020618
 
60.84 EUR
15.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobra odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5149 zeleň svetlá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5149 zeleň svetlá, 750 ml
Kód: 2500631
Kód dod.: 193734
EAN: 8595073021004
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca krytosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.