sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6600 dubová žltá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6600 dubová žltá, 600 ml
Kód: 2503853
Kód dod.: 195847
EAN: 8595073013900
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6700 okr svetlý, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6700 okr svetlý, 4 l
Kód: 2503914
Kód dod.: 203881
EAN: 8595073021387
 
65.31 EUR
65.32 EUR
16.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 600 ml
Kód: 2503840
Kód dod.: 190309
EAN: 8595073013658
 
11.39 EUR
18.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6201 chrómová žltá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6201 chrómová žltá, 375 ml
Kód: 2503901
Kód dod.: 195324
EAN: 8595073021271
 
9.52 EUR
25.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Essence What a tint! farba na pery a líca 02 Coral Sunset 4,9 ml
Essence
Essence What a tint! farba na pery a líca 02 Coral Sunset 4,9 ml
Kód: 2500445
 
EAN: 4059729490681
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesk na pery a lícenka What a tint! od essence je všestranným produktom, ktorého farbu je možné použ
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 hnedá tmavá, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 hnedá tmavá, 0,3 kg
Kód: 2506438
Kód dod.: 355873
EAN: 8592474101267
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlo zelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlo zelená, 700 g
Kód: 2504003
Kód dod.: 355978
EAN: 8592474018930
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0566 zelená plotová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0566 zelená plotová, 700 g
Kód: 2505477
Kód dod.: 355878
EAN: 8592474101700
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 strešný antracit, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 strešný antracit, 700 g
Kód: 2506456
Kód dod.: 356023
EAN: 8592474101762
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy Chladný Strieborný Plavý 10-19
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy Chladný Strieborný Plavý 10-19
Kód: 2103995
Kód dod.: 869983
EAN: 9000101606942
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívny zosvetľovač s efektom proti žltým tónom počas a po farbení.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 1-0 prirodzená čierna 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 1-0 prirodzená čierna 60 ml
Kód: 2508724
Kód dod.: 870714
EAN: 9000101746846
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 1-0 – Prirodzená čierna je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje intenzívny a hlboký čierny odtieň s dlhotrvajúcim efektom.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-0 prirodzená blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-0 prirodzená blond 60 ml
Kód: 2508716
Kód dod.: 870706
EAN: 9000101745702
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 7-0 ponúka prirodzený, teplý odtieň stredne svetlej blond.
AKCE
-1%Zľava
Mitia for Men Speed Energy sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Speed Energy sprchový gel, 400 ml
Kód: 97806
Kód dod.: 797006
EAN: 8595025827753
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným pôžitkom.
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Cement Grey 5 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Cement Grey 5 kg
Kód: 2508041
Kód dod.: 519620
EAN: 5900089217182
 
23.09 EUR
4.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoko kvalitná flexibilná spárovacia hmota určená pre spáry o šírke 2 až 8 mm.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 1-1 chladná čierna 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 1-1 chladná čierna 60 ml
Kód: 2507914
Kód dod.: 870719
EAN: 9000101747829
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 1-1 – Chladná čierna je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje intenzívny a hlboký čierny odtieň s jemne chladným tónom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 7551 oranžová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 7551 oranžová, 750 ml
Kód: 2500640
Kód dod.: 196324
EAN: 8595073021400
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4550 modrá návestná, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4550 modrá návestná, 600 ml
Kód: 2503847
Kód dod.: 192984
EAN: 8595073013757
 
11.39 EUR
18.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2880 gaštanovo hnedá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2880 gaštanovo hnedá, 4 l
Kód: 2503916
Kód dod.: 199596
EAN: 8595073020786
 
53.44 EUR
13.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4400 modrá svetlá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4400 modrá svetlá, 375 ml
Kód: 2503912
Kód dod.: 192838
EAN: 8595073020830
 
6.83 EUR
18.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kost, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kost, 750 ml
Kód: 2500635
Kód dod.: 194832
EAN: 8595073021189
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4550 modrá návesť, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4550 modrá návesť, 750 ml
Kód: 2500629
Kód dod.: 192989
EAN: 8595073020885
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 375 ml
Kód: 2503884
Kód dod.: 190679
EAN: 8595073020564
 
6.83 EUR
18.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8300 červeň višňová, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8300 červeň višňová, 600 ml
Kód: 2503824
Kód dod.: 197004
EAN: 8595073026214
 
14.44 EUR
24.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1110 šedá svetlá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1110 šedá svetlá, 600 ml
Kód: 2503842
Kód dod.: 190724
EAN: 8595073013672
 
9 EUR
15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.