sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 9 l
Kód: 2600131
Kód dod.: 198311
EAN: 8595073020557
 
98.15 EUR
10.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murovanie pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 375 ml
Kód: 2503884
Kód dod.: 190679
EAN: 8595073020564
 
6.83 EUR
18.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8300 červeň višňová, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8300 červeň višňová, 600 ml
Kód: 2503824
Kód dod.: 197004
EAN: 8595073026214
 
14.44 EUR
24.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 4 l
Kód: 2503806
Kód dod.: 198134
EAN: 8595073020496
 
60.84 EUR
15.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 750 ml
Kód: 2500622
Kód dod.: 190993
EAN: 8595073020649
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 375 ml
Kód: 2503810
Kód dod.: 197078
EAN: 8595073021486
 
7.61 EUR
20.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 600 ml
Kód: 2500228
Kód dod.: 190128
EAN: 8595073013641
 
11.39 EUR
18.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 600 ml
Kód: 2503857
Kód dod.: 197282
EAN: 8595073014006
 
12.69 EUR
12.70 EUR
21.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 600 ml
Kód: 2503856
Kód dod.: 197085
EAN: 8595073013986
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Campherol kafrový krém s rozmarínom, 50 g
Karlovarská kosmetika® Campherol®
Campherol kafrový krém s rozmarínom, 50 g
Kód: 10615
Kód dod.: 822001
EAN: 8591910012014
98%
3.91 EUR
78.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kafrový masážny krém, obsahujúci v bohaté dávke prírodný kafr a Rozmarín. Zvyšuje prekrvenie unavených svalov na tele i nohách.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,7 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,7 kg
Kód: 2507428
Kód dod.: 356074
EAN: 8592474112843
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spĺňa normu povrchových úprav výrobkov a hračiek pre deti od 0-3 rokov (ČSN EN 71, časť 3) a je vhodná pre styk s potravinami.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0320 fialová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0320 fialová, 700 g
Kód: 2503983
Kód dod.: 355840
EAN: 8592474019227
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0840 červenohnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0840 červenohnedá, 700 g
Kód: 2503995
Kód dod.: 355910
EAN: 8592474019364
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sádrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0660 okrová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0660 okrová, 700 g
Kód: 2504008
Kód dod.: 356006
EAN: 8592474018770
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Kód: 2506435
Kód dod.: 355799
EAN: 8592474101229
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0815 červená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0815 červená, 700 g
Kód: 2504010
Kód dod.: 356014
EAN: 8592474018664
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0911 strieborná, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0911 strieborná, 700 g
Kód: 2503996
Kód dod.: 355915
EAN: 8592474019418
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0655 tmavohnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0655 tmavohnedá, 700 g
Kód: 2504007
Kód dod.: 356002
EAN: 8592474019012
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 700 g
Kód: 2503981
Kód dod.: 355805
EAN: 8592474019159
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 hnedá tmavá, 0,7 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 hnedá tmavá, 0,7 kg
Kód: 2507432
Kód dod.: 356078
EAN: 8592474112874
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spĺňa normu povrchových úprav výrobkov a hračiek pre deti od 0-3 rokov (ČSN EN 71, časť 3) a je vhodný pre styk s potravinami.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0462 tmavo modrá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0462 tmavo modrá, 700 g
Kód: 2503986
Kód dod.: 355855
EAN: 8592474019258
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0421 svetlo modrá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0421 svetlo modrá, 700 g
Kód: 2503984
Kód dod.: 355845
EAN: 8592474019234
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, medi aj sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 0,3 kg
Kód: 2505469
Kód dod.: 355872
EAN: 8592474101236
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meden i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavo hnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavo hnedá, 700 g
Kód: 2500189
Kód dod.: 355954
EAN: 8592474018978
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.