sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Schwarzkopf Live Ultra Brights farba na vlasy Vášnivá červená 092
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Live Ultra Brights farba na vlasy Vášnivá červená 092
Kód: 2504834
Kód dod.: 870210
EAN: 9000101069099
 
8.25 EUR
8.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Super žiarivá alebo dokonale pastelová? S radou odtieňov Schwarzkopf LIVE Ultra Brights si môžete jednoducho vybrať a dosiahnuť úžasných farebných výsledkov, ktoré vydržia až 15 umytí.
Nivea Repair & Care Sensitive telové mlieko 400 ml
Nivea®
Nivea Repair & Care Sensitive telové mlieko 400 ml
Kód: 2508694
Kód dod.: 810109
EAN: 9005800392769
 
9.13 EUR
22.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživné a zároveň ľahké telové mlieko určené pre suchú, veľmi suchú a citlivú pokožku. Okamžite zmierňuje pocit napätia a svrbenia, intenzívne hydratuje a podporuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky.
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 20 Blushin Berry 10 ml
Essence
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 20 Blushin Berry 10 ml
Kód: 2401336
 
EAN: 4059729447371
 
3.83 EUR
383EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahká tekutá tvářenka BABY GOT BLUSH 20 dodá vašim tvářiam prirodzený vínový odtieň. Tekutú tvářenku
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Kód: 2505118
Kód dod.: 577124
EAN: 4023103195189
 
8.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto náhrada je vhodná pre nasledujúce typy mopov: Easy Wring and Clean, Easy Wring and Clean TURBO a tiež Vileda TURBO.
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Always®
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Kód: 2501368
Kód dod.: 716866
EAN: 8700216861120
 
3.04 EUR
0.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always Ultra Day Normal sú tenké a jemné hygienické vložky s krídelkami, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu po celý deň.
AKCE
Balhome octový čistič na podlahy s vôňou mäty 5 L
BALhome
Balhome octový čistič na podlahy s vôňou mäty 5 L
Kód: 2509110
Kód dod.: 712296
EAN: 8591235105148
 
8.70 EUR
1.74EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na podlahy je účinný prostriedok pre každodenný úklid domácnosti.
Baterie Philips Longlife 4 ks AAA R03 1,5V
Philips
Baterie Philips Longlife 4 ks AAA R03 1,5V
Kód: 2506855
Kód dod.: 960944
EAN: 8712581549619
 
0.95 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Philips Longlife AAA sú spoľahlivé malé batérie typu AAA (R03), ideálne na každodenné použitie v domácnosti.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0051 zeleň jedle, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0051 zeleň jedle, 2,5 l
Kód: 2500606
Kód dod.: 249529
EAN: 8595073018271
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
AKCE
Taft Volume Mega, lak na vlasy s dvojitým push-up efektom, sila fixácie 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Volume Mega, lak na vlasy s dvojitým push-up efektom, sila fixácie 5, 250 ml
Kód: 66800
Kód dod.: 860063
EAN: 9000100728201
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 5. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s Double Push-Up efektom pre objem vlasov.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 4 l
Kód: 2502741
Kód dod.: 249252
EAN: 8595073019384
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 9 l
Kód: 2503086
Kód dod.: 249792
EAN: 8595073017403
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 l
Kód: 2502746
Kód dod.: 249291
EAN: 8595073018219
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 9 l
Kód: 2503027
Kód dod.: 249239
EAN: 8595073017281
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebný, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebný, 9 l
Kód: 2504053
Kód dod.: 249018
EAN: 8595073017243
 
84.76 EUR
9.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 4 l
Kód: 2502793
Kód dod.: 249605
EAN: 8595073019421
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Fino vrecia na odpadkové koše Easy Pack 120L 15 ks
Fino
Fino vrecia na odpadkové koše Easy Pack 120L 15 ks
Kód: 2507684
Kód dod.: 954417
EAN: 5201314931133
 
3.26 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné vrecia na odpadky značky Fino; veľkosť 120L.
Nivea Repair & Care pre suchú a hrubú pokožku, 400ml
Nivea®
Nivea Repair & Care pre suchú a hrubú pokožku, 400ml
Kód: 2506778
Kód dod.: 810098
EAN: 9005800286785
 
9.13 EUR
22.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Telové mlieko špeciálne vyvinuté pre suchú podráždenú a namáhanú pokožku celého tela pôsobiace 72 hodín.
REMAL tónovací barva, 0190 čierna, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0190 čierna, 500 g
Kód: 2503483
Kód dod.: 430952
EAN: 8591235030617
 
2.52 EUR
5.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Linteo Baby Premium Midi detské plienky 5 až 9 kg, 54 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Midi detské plienky 5 až 9 kg, 54 ks
Kód: 2103392
Kód dod.: 7021
EAN: 8595686302910
 
14.34 EUR
14.35 EUR
0.27EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové plienky vďaka absorpčným kanálom okamžite pohlcujú tekutinu, ktorá sa rovnomerne rozprestiera do kanálov, ktoré tekutinu uzamknú, tak zabraňujú nežiaducemu úniku tekutín. Extra priedušný a sametovo hebký materiál.
Linteo Baby Premium Junior detské plienky 11 až 21 kg, 42 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Junior detské plienky 11 až 21 kg, 42 ks
Kód: 2103395
Kód dod.: 911004
EAN: 8595686302972
 
14.34 EUR
14.35 EUR
0.34EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové plienky vďaka absorbujúcim kanálikom okamžite pohlcujú tekutinu, ktorá sa rovnomerne rozprestiera do kanálikov, ktoré tekutinu uzamknú, čím zabraňuje nežiaducemu úniku tekutín. Extra priedušný a sametovo jemný materiál.
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy bez chlóru a alkoholu, 5 l
Lavon
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy bez chlóru a alkoholu, 5 l
Kód: 2501740
Kód dod.: 627620
EAN: 8594187140823
 
10 EUR
2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna dezinfekcia na povrchy bez oplachovania. Čistí a dezinfikuje všetky materiály a plochy. Účinkuje proti baktériám, obaleným vírusom i kvasinkám.
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, telo a vlásky, 250 ml
Dixi
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, telo a vlásky, 250 ml
Kód: 2502032
Kód dod.: 856943
EAN: 8586000087460
 
4.13 EUR
16.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi baby mycí pěna Sensitive na telo, obličej a vlásky je určená pre šetrné každodenné umývanie a nemala by chýbať v žiadnej kúpeľni.
AKCE
Fiorillo Lana prací gél na vlnu a hodváb, 42 praní, 2,5 l
Fiorillo
Fiorillo Lana prací gél na vlnu a hodváb, 42 praní, 2,5 l
Kód: 2303179
Kód dod.: 1580FI
EAN: 8017412000926
 
5.30 EUR
5.31 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél s starostlivosťou o vlnu, hodváb a jemné tkaniny. Má zmäkčujúci účinok, zabraňuje plstnatení, chráni a predlžuje životnosť vlákien. Účinný už vo studenej vode alebo vlažnej pri teplote 30 °C.
Essence tužka na rty 8h matte comfort 22 Ash Attitude, 0,3 g
Essence
Essence tužka na rty 8h matte comfort 22 Ash Attitude, 0,3 g
Kód: 2601803
Kód dod.: ES585189
EAN: 4059729585189
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontúrovacia ceruzka na pery 8h Matte Comfort 22 Ash Attitude od značky essence v tmavej hnedej pope
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.