sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Balhome octový čistič na podlahy s vôňou mäty 5 L
BALhome
Balhome octový čistič na podlahy s vôňou mäty 5 L
Kód: 2509110
Kód dod.: 712296
EAN: 8591235105148
 
8.70 EUR
1.74EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na podlahy je účinný prostriedok pre každodenný úklid domácnosti.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0051 zeleň jedle, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0051 zeleň jedle, 2,5 l
Kód: 2500606
Kód dod.: 249529
EAN: 8595073018271
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
AKCE
Taft Shine lesk, lak na vlasy so silnou fixáciou a intenzívnym leskom, sila fixácie 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Shine lesk, lak na vlasy so silnou fixáciou a intenzívnym leskom, sila fixácie 4, 250 ml
Kód: 78913
Kód dod.: 860058
EAN: 4012800702844
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 4. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s diamantovým leskom.
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pre objem a plnosť účesu, fixácia 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pre objem a plnosť účesu, fixácia 4, 300 ml
Kód: 81739
Kód dod.: 860349
EAN: 9000100906241
100%
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48h Control – Systém pre viditeľnú plnosť účesu a extra silnú fixáciu. Poskytuje dlhodobý objem od korienkov po končeky. Vlasy neslepí, nezanecháva zvyšky – ľahko sa vyčesáva. Vlasy nezatěžuje.
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Kód: 90825
Kód dod.: 577119
EAN: 4023103156487
97%
6.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhrada k Easy Wring and Clean a Easy Wring and Clean TURBO. 100% mikrovlákna perfektne vyčistí vašu podlahu. Trojuholníkový tvar pre jednoduché upratovanie v rohoch.
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Dark & Black 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Dark & Black 3L
Kód: 2500082
Kód dod.: 761309
EAN: 4260418935592
100%
4.78 EUR
0.05EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zachovajte sýtu čiernu a tmavé odtiene bez vyblednutia.
Protex Pro Hydra Care tuhé toaletné mydlo 90 g
Protex®
Protex Pro Hydra Care tuhé toaletné mydlo 90 g
Kód: 2500174
Kód dod.: 61045947
EAN: 8718951684683
 
1.22 EUR
13.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Pro Hydra Care je jemné tuhé mydlo určené pre každodennú starostlivosť o pokožku.
Str8 Live True sprchový gél pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Live True sprchový gél pre mužov 400 ml
Kód: 2210312
Kód dod.: 797334
EAN: 5201314149934
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel poskytne mužské pokožce skvělou péči, hydrataci, pocit svěžesti a čistoty. Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní příjemná, svěží citrusová pánská vůně.
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 10 Pinkalicious 10 ml
Essence
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 10 Pinkalicious 10 ml
Kód: 2401335
 
EAN: 4059729447357
 
3.87 EUR
387EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Live Ultra Brights farba na vlasy Vášnivá červená 092
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Live Ultra Brights farba na vlasy Vášnivá červená 092
Kód: 2504834
Kód dod.: 870210
EAN: 9000101069099
 
8.25 EUR
8.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Super žiarivá alebo dokonale pastelová? S radou odtieňov Schwarzkopf LIVE Ultra Brights si môžete jednoducho vybrať a dosiahnuť úžasných farebných výsledkov, ktoré vydržia až 15 umytí.
Nivea Repair & Care Sensitive telové mlieko 400 ml
Nivea®
Nivea Repair & Care Sensitive telové mlieko 400 ml
Kód: 2508694
Kód dod.: 810109
EAN: 9005800392769
 
9.13 EUR
22.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživné a zároveň ľahké telové mlieko určené pre suchú, veľmi suchú a citlivú pokožku. Okamžite zmierňuje pocit napätia a svrbenia, intenzívne hydratuje a podporuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebný, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebný, 9 l
Kód: 2504053
Kód dod.: 249018
EAN: 8595073017243
 
84.76 EUR
9.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 4 l
Kód: 2502741
Kód dod.: 249252
EAN: 8595073019384
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 9 l
Kód: 2503086
Kód dod.: 249792
EAN: 8595073017403
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 l
Kód: 2502746
Kód dod.: 249291
EAN: 8595073018219
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 9 l
Kód: 2503027
Kód dod.: 249239
EAN: 8595073017281
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 4 l
Kód: 2502793
Kód dod.: 249605
EAN: 8595073019421
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Essence I Love Extreme Volume vodeodolná riasenka Black 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Volume vodeodolná riasenka Black 12 ml
Kód: 88672
Kód dod.: ES543214
EAN: 4250947543214
 
3.39 EUR
282.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodeodolná sestra sa pripája k rodine riaseniek I love extreme volume. Riasenka je skvelá pre športy
Essence Baby Got Blush lícenka 50 Cherry cherry baby 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush lícenka 50 Cherry cherry baby 5,5 g
Kód: 2405760
 
EAN: 4059729490285
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lícenka v tyčince Baby Got Blush od essence vďaka jemnej krémovej textúre sa lícenka ľahko nanáša a
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Korloff
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Kód: 2500275
Kód dod.: KOPFLAB01
EAN: 3494800501008
 
58.66 EUR
666.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa pre ženy bola uvedená v roku 2025 Inšpiráciou pre kompozíciu Lady Blooming od
Schwarzkopf Live Ultra Brights farba na vlasy Oceľovo strieborná 098
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Live Ultra Brights farba na vlasy Oceľovo strieborná 098
Kód: 2504992
Kód dod.: 870215
EAN: 9000101062922
 
8.25 EUR
8.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Super žiarivá alebo perfektné pastelová? S radou odtieňov Schwarzkopf LIVE Ultra Brights si môžete jednoducho vybrať a dosiahnuť úžasné farebné výsledky, ktoré vydržia až 15 umytí.
Labello balzam na pery Over Night Care 4,8g
Labello®
Labello balzam na pery Over Night Care 4,8g
Kód: 2507881
Kód dod.: 823587
EAN: 4006000005737
 
4.13 EUR
826EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkový balzam na pery Labello na noc.
AKCE
Varta Longlife Max Power AA tužkové batérie 8 ks
Varta
Varta Longlife Max Power AA tužkové batérie 8 ks
Kód: 2505393
Kód dod.: 961033
EAN: 4008496681532
 
4.70 EUR
0.59EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tužkové AA batérie Varta sú správna energia pre digitálne zariadenia s meniacimi sa energetickými požiadavkami.
Colgate zubná pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Colgate®
Colgate zubná pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Kód: 2600094
Kód dod.: 885179
EAN: 8718951313675
 
3.69 EUR
29.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta prináša intenzívnu a dlhodobú sviežosť vďaka chladivým kryštálikom, pomáha chrániť pred zubným kazom a zanecháva dych svieži až 10× dlhšie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.