sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 375 ml
Kód: 2503884
Kód dod.: 190679
EAN: 8595073020564
 
6.83 EUR
18.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 9 l
Kód: 2600131
Kód dod.: 198311
EAN: 8595073020557
 
98.15 EUR
10.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murovanie pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 7551 oranžová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 7551 oranžová, 750 ml
Kód: 2500640
Kód dod.: 196324
EAN: 8595073021400
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 06 Berry Crush 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 06 Berry Crush 4 ml
Kód: 2502319
Kód dod.: ES542977
EAN: 4059729542977
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojim perám šťavnatý dotyk farby s tekutou rúžom Essence Hydra Kiss Lip Tint v odtieni 06 B
RYOR Koenzym Q10 nočný krém, 50 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 nočný krém, 50 ml
Kód: 08779
Kód dod.: 822661
EAN: 8594007977134
100%
7.17 EUR
143.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koenzym Q10 aktívne podporuje využitie energie v bunke pre zlepšenie regenerácie pleti.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0462 tmavo modrá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0462 tmavo modrá, 700 g
Kód: 2503986
Kód dod.: 355855
EAN: 8592474019258
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0421 svetlo modrá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0421 svetlo modrá, 700 g
Kód: 2503984
Kód dod.: 355845
EAN: 8592474019234
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, medi aj sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 0,3 kg
Kód: 2505469
Kód dod.: 355872
EAN: 8592474101236
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meden i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 700 g
Kód: 2503981
Kód dod.: 355805
EAN: 8592474019159
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 hnedá tmavá, 0,7 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 hnedá tmavá, 0,7 kg
Kód: 2507432
Kód dod.: 356078
EAN: 8592474112874
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spĺňa normu povrchových úprav výrobkov a hračiek pre deti od 0-3 rokov (ČSN EN 71, časť 3) a je vhodný pre styk s potravinami.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0530 zelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0530 zelená, 700 g
Kód: 2503988
Kód dod.: 355865
EAN: 8592474019272
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 5 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 5 kg
Kód: 2504084
Kód dod.: 355801
EAN: 8592474019432
 
60.41 EUR
12.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0199 čierna, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0199 čierna, 700 g
Kód: 2503997
Kód dod.: 355942
EAN: 8592474018633
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 hnedá tmavá, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 hnedá tmavá, 0,3 kg
Kód: 2506438
Kód dod.: 355873
EAN: 8592474101267
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlo zelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlo zelená, 700 g
Kód: 2504003
Kód dod.: 355978
EAN: 8592474018930
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0566 zelená plotová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0566 zelená plotová, 700 g
Kód: 2505477
Kód dod.: 355878
EAN: 8592474101700
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 strešný antracit, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 strešný antracit, 700 g
Kód: 2506456
Kód dod.: 356023
EAN: 8592474101762
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 10-55 chladná strieborná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 10-55 chladná strieborná blond 60 ml
Kód: 2507912
Kód dod.: 870718
EAN: 9000101747621
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 10-55 – Chladná strieborná blond je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje moderný, elegantný studený blond odtieň so striebornými reflexmi.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy L1++ Extrémny zosvetľovač plus 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy L1++ Extrémny zosvetľovač plus 60 ml
Kód: 2508720
Kód dod.: 870710
EAN: 9000101746327
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme L1++ Extrémny zosvetľovač Plus je profesionálna zosvetľujúca farba na vlasy určená pre dosiahnutie až o 9 odtieňov svetlejšieho tónu.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0230 stredne hnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0230 stredne hnedá, 700 g
Kód: 2500193
Kód dod.: 355825
EAN: 8592474019197
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 700 g
Kód: 2500187
Kód dod.: 355934
EAN: 8592474018909
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
Green Pharmacy šampón proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy šampón proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou 350 ml
Kód: 1810772
Kód dod.: 845730
EAN: 8588006037999
100%
2.52 EUR
7.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy šampón proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou je určený pre jemné, ale účinné umývanie vlasov so špeciálnym účinkom na posilnenie vlasových korienkov a zníženie nadmerného vypadávania vlasov.
AKCE
Wella Wellaton Intense Color Cream krémová farba na vlasy 9/0 veľmi svetlá blond
Wella®
Wella Wellaton Intense Color Cream krémová farba na vlasy 9/0 veľmi svetlá blond
Kód: 12521
Kód dod.: 860579
EAN: 4056800895373
100%
2.78 EUR
55.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-16 chladná poplašná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-16 chladná poplašná blond 60 ml
Kód: 2507910
Kód dod.: 870717
EAN: 9000101747461
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.