sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Korloff
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Kód: 2500275
Kód dod.: KOPFLAB01
EAN: 3494800501008
 
58.66 EUR
666.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa pre ženy bola uvedená v roku 2025 Inšpiráciou pre kompozíciu Lady Blooming od
AKCE
Varta Longlife Max Power AA tužkové batérie 8 ks
Varta
Varta Longlife Max Power AA tužkové batérie 8 ks
Kód: 2505393
Kód dod.: 961033
EAN: 4008496681532
 
4.70 EUR
0.59EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tužkové AA batérie Varta sú správna energia pre digitálne zariadenia s meniacimi sa energetickými požiadavkami.
Colgate zubná pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Colgate®
Colgate zubná pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Kód: 2600094
Kód dod.: 885179
EAN: 8718951313675
 
3.69 EUR
29.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta prináša intenzívnu a dlhodobú sviežosť vďaka chladivým kryštálikom, pomáha chrániť pred zubným kazom a zanecháva dych svieži až 10× dlhšie.
Colgate Max White Ultra Multiprotect zubná pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Multiprotect zubná pasta 50 ml
Kód: 2600915
Kód dod.: 885348
EAN: 8718951563544
 
5.22 EUR
104.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White Multiprotect zubná pasta s inovatívnou technológiou hĺbkovej kyslíkovej reakcie pomáha odstraňovať škvrny spôsobené jedlom a nápojmi a brániť ich opätovnému vzniku. Vhodná pre citlivé zuby.
AKCE
Nivea Color Care & Protect starostlivý šampón na farebné vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect starostlivý šampón na farebné vlasy, 250 ml
Kód: 11843
Kód dod.: 845453
EAN: 9005800235196
100%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte farbeným vlasom maximálnu starostlivosť – potrebujú ju. Vďaka starostlivému zloženiu je farba žiarivá a vlasy zdravé. To najlepšie pre vás - NIVEA Starostlivý šampón Color Care & Protect.
Bella Happy Maxi Plus 4+ detské plienky jednorazové 9-15 kg, 40 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi Plus 4+ detské plienky jednorazové 9-15 kg, 40 ks
Kód: 2308342
Kód dod.: 911397
EAN: 5900516605476
 
14.34 EUR
14.35 EUR
0.36EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľkosť Maxi Plus je určená pre deti, ktorým nesedí veľkosť Maxi. Je odporúčaná deťom od 9 do 15 kg. Ich unikátne vlastnosti prispôsobené potrebám detí v tejto vývojovej fáze zaručujú optimálnu ochranu a pocit maximálneho pohodlia.
K nákupu navíc
Essence lak na nechty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence lak na nechty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
Kód: 2602836
 
EAN: 4059729349132
 
0 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nakupte výrobky essence nad 199 Kč a dostanete 1 kus essence lak na nechty 38 Aloha papaya NAVÍC! JE
AKCE
Sidolux Premium Floor Care čistič podlah vinyl, linoleum, dlažba, obklady Marseillské mýdlo s levandulí, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Premium Floor Care čistič podlah vinyl, linoleum, dlažba, obklady Marseillské mýdlo s levandulí, 1 l
Kód: 2601117
Kód dod.: 702055
EAN: 5902986292873
 
3.57 EUR
4.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny prostriedok na umývanie linolea, dlažby, keramických obkladov vrátane iných povrchov z týchto materiálov. Výnimočná receptúra prostriedku garantuje umývacie schopnosti a zabraňuje vzniku šmúh.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 8 kg
Kód: 2503618
Kód dod.: 302124
EAN: 8595002322707
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 26 Rubies are forever 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 26 Rubies are forever 8 ml
Kód: 2601979
Kód dod.: ES585660
EAN: 4059729585660
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú farbu s essence lakom na nechty gel nail 26 RUBIES are FOREVER v žiarivom t
Sitol čistič na kovy, sklo a zrkadlá 300 g
Sitol®
Sitol čistič na kovy, sklo a zrkadlá 300 g
Kód: 04221
Kód dod.: 711035
EAN: 8594060940120
96%
1.30 EUR
4.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič na kovy, sklo a zrkadlá. SITOL čistí a leští ušľachtilé kovy, zrkadlá, sklá i sklokeramiku. Sitolem možno čistiť a leštiť ušľachtilé kovy, zrkadlá a okenné sklá.
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0840 červenohnedá, 700 g
Denas
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0840 červenohnedá, 700 g
Kód: 2500300
Kód dod.: 340410
EAN: 8592474003448
 
10.09 EUR
14.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná antikorózna ochrana železa, hliníka, medi, pozinku na kovových strechách a stavebných konštrukciách. Vodou riediteľná farba na kovy pre interiér a exteriér.
AKCE
-1%Zľava
Varta Superlife, batérie AA, 4 ks
Varta
Varta Superlife, batérie AA, 4 ks
Kód: 2504414
Kód dod.: 961059
EAN: 4008496556267
 
0.86 EUR
0.87 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinko-chloridové tužkové batérie typu AA od známeho výrobcu Varta patria do série Superlife. Tá je charakteristická nízkou spotrebou energie, a tým pádom disponuje dlhou výdržou a nízkou spotrebou energie.
AKCE
Corega Power Max upevnenie + komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g
Corega
Corega Power Max upevnenie + komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g
Kód: 2602938
Kód dod.: 900027
EAN: 5054563123701
 
3.47 EUR
86.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max Upevnenie + Komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g je fixačný krém určený pre čiastočné aj celkové zubné náhrady.
O.B. ProComfort tampony super nové, 32 kusov
O.b.®
O.B. ProComfort tampony super nové, 32 kusov
Kód: 2603149
Kód dod.: 920054
EAN: 3574661900209
 
5.87 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
O.B. ProComfort Super sú tampony určené pre stredne silné až silnejšie menštruačné krvácanie.
AKCE
Taft Shine lesk, lak na vlasy so silnou fixáciou a intenzívnym leskom, sila fixácie 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Shine lesk, lak na vlasy so silnou fixáciou a intenzívnym leskom, sila fixácie 4, 250 ml
Kód: 78913
Kód dod.: 860058
EAN: 4012800702844
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 4. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s diamantovým leskom.
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pre objem a plnosť účesu, fixácia 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pre objem a plnosť účesu, fixácia 4, 300 ml
Kód: 81739
Kód dod.: 860349
EAN: 9000100906241
100%
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48h Control – Systém pre viditeľnú plnosť účesu a extra silnú fixáciu. Poskytuje dlhodobý objem od korienkov po končeky. Vlasy neslepí, nezanecháva zvyšky – ľahko sa vyčesáva. Vlasy nezatěžuje.
-1%Zľava
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené obrúsky pre deti 80 kusov
Linteo®
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené obrúsky pre deti 80 kusov
Kód: 49290
Kód dod.: 914002
EAN: 8594008876580
93%
1.51 EUR
1.52 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Linteo Baby vlhčené ubrousky Pure & Fresh jsou skvělým pomocníkem při péči o pokožku Vašeho děťátka. Čisticí ubrousky obsahují výtažky z aloe vera. Chrání před opruzeninami a navíc dokonale čistí a zjemňují pokožku Vašich dětí.
Essence I Love Extreme Volume riasenka odtieň čierna 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Volume riasenka odtieň čierna 12 ml
Kód: 65058
Kód dod.: ES487516
EAN: 4250338487516
 
3.74 EUR
311.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre všetkých fanúšikov extrémov prichádza nová riasenka pre väčší objem rias. Obsahuje ultra čierne
AKCE
Chejn Bravo Plus s kuracím a zeleninou 430g
Chejn
Chejn Bravo Plus s kuracím a zeleninou 430g
Kód: 2601183
Kód dod.: 976364
EAN: 8594048100751
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus s kuracím a zeleninou – vyvážené krmivo pre psov s chutnou masovou receptúrou.
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Korloff
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601190
Kód dod.: KOPFLAN002
EAN: 3494800539001
 
42.57 EUR
851.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-orientálna (ambrová) vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfémovaná voda KORLOFF Lady N
-1%Zľava
Balcare Zelený čaj tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
BALcare
Balcare Zelený čaj tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
Kód: 2602668
Kód dod.: 785305
EAN: 8591235105247
 
1.73 EUR
1.74 EUR
1.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Zelený čaj je tekuté mydlo určené pre každodenné umývanie rúk. Jemne čistí pokožku, pomáha u
Novinky
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 30 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 30 ml
Kód: 2603409
Kód dod.: CH026A03
EAN: 3386460169875
 
82.14 EUR
82.15 EUR
2 738EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ambrová fougére vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Jimmy Choo Man Parfum predstavuje charizmatick
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Kód: 90825
Kód dod.: 577119
EAN: 4023103156487
97%
6.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhrada k Easy Wring and Clean a Easy Wring and Clean TURBO. 100% mikrovlákna perfektne vyčistí vašu podlahu. Trojuholníkový tvar pre jednoduché upratovanie v rohoch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.