sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care zubná pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care zubná pasta 75 ml
Kód: 2600919
Kód dod.: 885395
EAN: 8718951679603
 
4.13 EUR
55.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex zubná pasta Sensitivity + Gum Care má klinicky overený dvojitý aktívny systém, ktorý chráni citlivé zuby pri pravidelnom používaní. Zubná pasta tiež posilňuje ďasná.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 26 Rubies are forever 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 26 Rubies are forever 8 ml
Kód: 2601979
Kód dod.: ES585660
EAN: 4059729585660
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú farbu s essence lakom na nechty gel nail 26 RUBIES are FOREVER v žiarivom t
AKCE
Taft Shine lesk, lak na vlasy so silnou fixáciou a intenzívnym leskom, sila fixácie 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Shine lesk, lak na vlasy so silnou fixáciou a intenzívnym leskom, sila fixácie 4, 250 ml
Kód: 78913
Kód dod.: 860058
EAN: 4012800702844
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 4. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s diamantovým leskom.
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pre objem a plnosť účesu, fixácia 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pre objem a plnosť účesu, fixácia 4, 300 ml
Kód: 81739
Kód dod.: 860349
EAN: 9000100906241
100%
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48h Control – Systém pre viditeľnú plnosť účesu a extra silnú fixáciu. Poskytuje dlhodobý objem od korienkov po končeky. Vlasy neslepí, nezanecháva zvyšky – ľahko sa vyčesáva. Vlasy nezatěžuje.
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Kód: 90825
Kód dod.: 577119
EAN: 4023103156487
97%
6.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhrada k Easy Wring and Clean a Easy Wring and Clean TURBO. 100% mikrovlákna perfektne vyčistí vašu podlahu. Trojuholníkový tvar pre jednoduché upratovanie v rohoch.
Str8 Live True sprchový gél pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Live True sprchový gél pre mužov 400 ml
Kód: 2210312
Kód dod.: 797334
EAN: 5201314149934
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel poskytne mužské pokožce skvělou péči, hydrataci, pocit svěžesti a čistoty. Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní příjemná, svěží citrusová pánská vůně.
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Dark & Black 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Dark & Black 3L
Kód: 2500082
Kód dod.: 761309
EAN: 4260418935592
100%
4.78 EUR
0.05EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zachovajte sýtu čiernu a tmavé odtiene bez vyblednutia.
Protex Pro Hydra Care tuhé toaletné mydlo 90 g
Protex®
Protex Pro Hydra Care tuhé toaletné mydlo 90 g
Kód: 2500174
Kód dod.: 785184
EAN: 8718951684683
 
1.22 EUR
13.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Pro Hydra Care je jemné tuhé mydlo určené pre každodennú starostlivosť o pokožku.
Schwarzkopf Live Ultra Brights farba na vlasy Vášnivá červená 092
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Live Ultra Brights farba na vlasy Vášnivá červená 092
Kód: 2504834
Kód dod.: 870210
EAN: 9000101069099
 
8.25 EUR
8.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Super žiarivá alebo dokonale pastelová? S radou odtieňov Schwarzkopf LIVE Ultra Brights si môžete jednoducho vybrať a dosiahnuť úžasných farebných výsledkov, ktoré vydržia až 15 umytí.
Nivea Repair & Care Sensitive telové mlieko 400 ml
Nivea®
Nivea Repair & Care Sensitive telové mlieko 400 ml
Kód: 2508694
Kód dod.: 810109
EAN: 9005800392769
 
9.13 EUR
22.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživné a zároveň ľahké telové mlieko určené pre suchú, veľmi suchú a citlivú pokožku. Okamžite zmierňuje pocit napätia a svrbenia, intenzívne hydratuje a podporuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky.
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 10 Pinkalicious 10 ml
Essence
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 10 Pinkalicious 10 ml
Kód: 2401335
 
EAN: 4059729447357
 
3.87 EUR
387EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Frosch Eko Baby prací gel na kojenecké prádlo 21 praní, 1,5 l
Frosch®
Frosch Eko Baby prací gel na kojenecké prádlo 21 praní, 1,5 l
Kód: 2505965
Kód dod.: 765051
EAN: 4009175968609
 
10.43 EUR
0.5EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny eko prací gel s prírodnými výťažkami z heřmánku na biele i farebné prádlo.
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 20 Blushin Berry 10 ml
Essence
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 20 Blushin Berry 10 ml
Kód: 2401336
 
EAN: 4059729447371
 
3.83 EUR
383EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahká tekutá tvářenka BABY GOT BLUSH 20 dodá vašim tvářiam prirodzený vínový odtieň. Tekutú tvářenku
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Always®
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Kód: 2501368
Kód dod.: 716866
EAN: 8700216861120
 
3.04 EUR
0.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always Ultra Day Normal sú tenké a jemné hygienické vložky s krídelkami, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu po celý deň.
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Kód: 2505118
Kód dod.: 577124
EAN: 4023103195189
 
8.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto náhrada je vhodná pre nasledujúce typy mopov: Easy Wring and Clean, Easy Wring and Clean TURBO a tiež Vileda TURBO.
Baterie Philips Longlife 4 ks AAA R03 1,5V
Philips
Baterie Philips Longlife 4 ks AAA R03 1,5V
Kód: 2506855
Kód dod.: 960944
EAN: 8712581549619
 
0.95 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Philips Longlife AAA sú spoľahlivé malé batérie typu AAA (R03), ideálne na každodenné použitie v domácnosti.
AKCE
Balhome octový čistič na podlahy s vôňou mäty 5 L
BALhome
Balhome octový čistič na podlahy s vôňou mäty 5 L
Kód: 2509110
Kód dod.: 712296
EAN: 8591235105148
 
8.70 EUR
1.74EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na podlahy je účinný prostriedok pre každodenný úklid domácnosti.
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
AKCE
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov 4 l
Velvana
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov 4 l
Kód: 2505360
Kód dod.: 481240
EAN: 8591522311443
 
5.35 EUR
1.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvetlená čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chráni zariadenia ostrekovačov pred koróziou.
REMAL tónovací barva, 0190 čierna, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0190 čierna, 500 g
Kód: 2503483
Kód dod.: 430952
EAN: 8591235030617
 
2.52 EUR
5.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Linteo Baby Premium Midi detské plienky 5 až 9 kg, 54 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Midi detské plienky 5 až 9 kg, 54 ks
Kód: 2103392
Kód dod.: 911001
EAN: 8595686302910
 
14.34 EUR
14.35 EUR
0.27EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové plienky vďaka absorpčným kanálom okamžite pohlcujú tekutinu, ktorá sa rovnomerne rozprestiera do kanálov, ktoré tekutinu uzamknú, tak zabraňujú nežiaducemu úniku tekutín. Extra priedušný a sametovo hebký materiál.
Linteo Baby Premium Junior detské plienky 11 až 21 kg, 42 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Junior detské plienky 11 až 21 kg, 42 ks
Kód: 2103395
Kód dod.: 911004
EAN: 8595686302972
 
14.34 EUR
14.35 EUR
0.34EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové plienky vďaka absorbujúcim kanálikom okamžite pohlcujú tekutinu, ktorá sa rovnomerne rozprestiera do kanálikov, ktoré tekutinu uzamknú, čím zabraňuje nežiaducemu úniku tekutín. Extra priedušný a sametovo jemný materiál.
-1%Zľava
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené obrúsky pre deti 80 kusov
Linteo®
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené obrúsky pre deti 80 kusov
Kód: 49290
Kód dod.: 914002
EAN: 8594008876580
93%
1.51 EUR
1.52 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Linteo Baby vlhčené ubrousky Pure & Fresh jsou skvělým pomocníkem při péči o pokožku Vašeho děťátka. Čisticí ubrousky obsahují výtažky z aloe vera. Chrání před opruzeninami a navíc dokonale čistí a zjemňují pokožku Vašich dětí.
Essence I Love Extreme Volume riasenka odtieň čierna 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Volume riasenka odtieň čierna 12 ml
Kód: 65058
Kód dod.: ES487516
EAN: 4250338487516
 
3.74 EUR
311.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre všetkých fanúšikov extrémov prichádza nová riasenka pre väčší objem rias. Obsahuje ultra čierne
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.