sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Sokrates Sedlácka lazúra na drevo, gaštan 0,7 kg
Lazurol
Sokrates Sedlácka lazúra na drevo, gaštan 0,7 kg
Kód: 2507213
Kód dod.: 394816
EAN: 8595718000135
 
13.31 EUR
19.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazúra na drevo, dub 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazúra na drevo, dub 0,7 kg
Kód: 2505884
Kód dod.: 394836
EAN: 8595718000098
 
13.31 EUR
19.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
AKCE
Fiorillo Lana prací gél na vlnu a hodváb, 42 praní, 2,5 l
Fiorillo
Fiorillo Lana prací gél na vlnu a hodváb, 42 praní, 2,5 l
Kód: 2303179
Kód dod.: 1580FI
EAN: 8017412000926
 
5.29 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél s starostlivosťou o vlnu, hodváb a jemné tkaniny. Má zmäkčujúci účinok, zabraňuje plstnatení, chráni a predlžuje životnosť vlákien. Účinný už vo studenej vode alebo vlažnej pri teplote 30 °C.
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, telo a vlásky, 250 ml
Dixi
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, telo a vlásky, 250 ml
Kód: 2502032
Kód dod.: 856943
EAN: 8586000087460
 
4.12 EUR
16.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi baby mycí pěna Sensitive na telo, obličej a vlásky je určená pre šetrné každodenné umývanie a nemala by chýbať v žiadnej kúpeľni.
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy bez chlóru a alkoholu, 5 l
Lavon
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy bez chlóru a alkoholu, 5 l
Kód: 2501740
Kód dod.: 627620
EAN: 8594187140823
 
9.98 EUR
2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna dezinfekcia na povrchy bez oplachovania. Čistí a dezinfikuje všetky materiály a plochy. Účinkuje proti baktériám, obaleným vírusom i kvasinkám.
Essence tužka na rty 8h matte comfort 22 Ash Attitude, 0,3 g
Essence
Essence tužka na rty 8h matte comfort 22 Ash Attitude, 0,3 g
Kód: 2601803
Kód dod.: ES585189
EAN: 4059729585189
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontúrovacia ceruzka na pery 8h Matte Comfort 22 Ash Attitude od značky essence v tmavej hnedej pope
Bella Happy Maxi Plus 4+ detské plienky jednorazové 9-15 kg, 40 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi Plus 4+ detské plienky jednorazové 9-15 kg, 40 ks
Kód: 2308342
Kód dod.: 911397
EAN: 5900516605476
 
14.30 EUR
14.31 EUR
0.36EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľkosť Maxi Plus je určená pre deti, ktorým nesedí veľkosť Maxi. Je odporúčaná deťom od 9 do 15 kg. Ich unikátne vlastnosti prispôsobené potrebám detí v tejto vývojovej fáze zaručujú optimálnu ochranu a pocit maximálneho pohodlia.
AKCE
Nivea Color Care & Protect starostlivý šampón na farebné vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect starostlivý šampón na farebné vlasy, 250 ml
Kód: 11843
Kód dod.: 845453
EAN: 9005800235196
100%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte farbeným vlasom maximálnu starostlivosť – potrebujú ju. Vďaka starostlivému zloženiu je farba žiarivá a vlasy zdravé. To najlepšie pre vás - NIVEA Starostlivý šampón Color Care & Protect.
K nákupu navíc
Essence lak na nechty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence lak na nechty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
Kód: 2602836
 
EAN: 4059729349132
 
0 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nakupte výrobky essence nad 199 Kč a dostanete 1 kus essence lak na nechty 38 Aloha papaya NAVÍC! JE
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené obrúsky pre deti 80 kusov
Linteo®
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené obrúsky pre deti 80 kusov
Kód: 49290
Kód dod.: 914002
EAN: 8594008876580
93%
1.51 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Linteo Baby vlhčené ubrousky Pure & Fresh jsou skvělým pomocníkem při péči o pokožku Vašeho děťátka. Čisticí ubrousky obsahují výtažky z aloe vera. Chrání před opruzeninami a navíc dokonale čistí a zjemňují pokožku Vašich dětí.
Essence I Love Extreme Volume riasenka odtieň čierna 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Volume riasenka odtieň čierna 12 ml
Kód: 65058
Kód dod.: ES487516
EAN: 4250338487516
 
3.73 EUR
310.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre všetkých fanúšikov extrémov prichádza nová riasenka pre väčší objem rias. Obsahuje ultra čierne
AKCE
Chejn Bravo Plus s kuracím a zeleninou 430g
Chejn
Chejn Bravo Plus s kuracím a zeleninou 430g
Kód: 2601183
Kód dod.: 976364
EAN: 8594048100751
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus s kuracím a zeleninou – vyvážené krmivo pre psov s chutnou masovou receptúrou.
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Korloff
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601190
Kód dod.: KOPFLAN002
EAN: 3494800539001
 
42.46 EUR
849.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-orientálna (ambrová) vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfémovaná voda KORLOFF Lady N
Balcare Zelený čaj tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
BALcare
Balcare Zelený čaj tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
Kód: 2602668
Kód dod.: 785305
EAN: 8591235105247
 
1.73 EUR
1.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Zelený čaj je tekuté mydlo určené pre každodenné umývanie rúk. Jemne čistí pokožku, pomáha u
Novinky
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 30 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 30 ml
Kód: 2603409
Kód dod.: CH026A03
EAN: 3386460169875
 
81.93 EUR
2 731EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ambrová fougére vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Jimmy Choo Man Parfum predstavuje charizmatick
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2003912
Kód dod.: GIVP036174
EAN: 3274872456136
95%
120.61 EUR
2 412.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2020. Objavte novú parfumovanú vodu Irresistible. Nová
Essence Baby Got Glow tekutý rozjasňovač 10 Sassy in Silk 10 ml
Essence
Essence Baby Got Glow tekutý rozjasňovač 10 Sassy in Silk 10 ml
Kód: 2401339
 
EAN: 4059729447319
 
3.78 EUR
378EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je čas zažať! S tekutým rozjasňovačom BABY GOT GLOW 10 Sassy in Silk dodáte svojej tvári jemnú žiaru
AKCE
Balhome ocotný prostriedok na umývanie riadu s vôňou mäty 1 l
BALhome
Balhome ocotný prostriedok na umývanie riadu s vôňou mäty 1 l
Kód: 2502074
Kód dod.: 712293
EAN: 8591235101768
 
2.16 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome ocotný prostriedok na umývanie riadu kombinuje účinné odmasťovacie vlastnosti s prírodnou silou octu.
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Kód: 2502329
Kód dod.: ES542687
EAN: 4059729542687
 
3.25 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chante Clair prací gél na športové oblečenie Capi Sportivi 900 ml
Chante Clair
Chante Clair prací gél na športové oblečenie Capi Sportivi 900 ml
Kód: 2509042
Kód dod.: 775421
EAN: 8015194503024
 
4.12 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél šetrne perie športové oblečenie, pomáha odstrániť nepríjemné pachy a udržuje funkčné materiály svieže a pružné.
AKCE
Schauma Repair & Care šampón na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care šampón na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Kód: 2602968
Kód dod.: 855335
EAN: 9000101781021
 
10.36 EUR
51.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma Repair & Care je regeneračný šampón určený pre suché, poškodené a namáhané vlasy.
Essence Hydra Kiss farba na pery 07 Hazelnut Haze 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss farba na pery 07 Hazelnut Haze 4 ml
Kód: 2502320
Kód dod.: ES541758
EAN: 4059729541758
 
3.36 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zahalte svoje pery do jemného lieskového odtieňa s tekutou rúžou Essence Hydra Kiss Lip Tint v odtie
Essence Baby Got Glow rozjasňujúca tyčinka 20 Rosy Glaze 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Glow rozjasňujúca tyčinka 20 Rosy Glaze 5,5 g
Kód: 2502439
Kód dod.: ES542533
EAN: 4059729542533
 
3.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasnite svoju pleť s The Essence Highlighter Stick Baby Got Glow v odtieni 20 Rosy Glaze, ktorý d
Essence Baby Got Bronze trblietavý bronzer 10 Golden Hour 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Bronze trblietavý bronzer 10 Golden Hour 5,5 g
Kód: 2500439
 
EAN: 4059729521347
 
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chyťte slnko a ukradnite show s trblietavým bronzerom Baby Got Bronze od essence. Tento bronzer zaha
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.