sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 600 ml
Kód: 2503849
Kód dod.: 194364
EAN: 8595073013818
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo na vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2430 čokoládovo hnedá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2430 čokoládovo hnedá, 750 ml
Kód: 2500625
Kód dod.: 191550
EAN: 8595073020731
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým nátěrům kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5300 zeleň stredná, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5300 zeleň stredná, 600 ml
Kód: 2500233
Kód dod.: 194168
EAN: 8595073013801
 
11.39 EUR
18.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1110 šedá svetlá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1110 šedá svetlá, 750 ml
Kód: 2500620
Kód dod.: 190728
EAN: 8595073020601
 
10.65 EUR
14.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4265 modrá pastelová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4265 modrá pastelová, 750 ml
Kód: 2500627
Kód dod.: 192563
EAN: 8595073020809
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 750 ml
Kód: 2500633
Kód dod.: 194367
EAN: 8595073021080
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6201 chrómová žltá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6201 chrómová žltá, 750 ml
Kód: 2503804
Kód dod.: 195330
EAN: 8595073021288
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2430 čokoládová hnedá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2430 čokoládová hnedá, 4 l
Kód: 2503888
Kód dod.: 199543
EAN: 8595073020748
 
53.44 EUR
13.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5300 zeleň stredná, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5300 zeleň stredná, 4 l
Kód: 2503941
Kód dod.: 202160
EAN: 8595073021059
 
60.84 EUR
15.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4550 modrá návestná, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4550 modrá návestná, 4 l
Kód: 2503809
Kód dod.: 200981
EAN: 8595073020892
 
60.84 EUR
15.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5700 vagónová zeleň, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5700 vagónová zeleň, 4 l
Kód: 2503886
Kód dod.: 202760
EAN: 8595073021158
 
53.44 EUR
13.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvnosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2210 okr tmavý, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2210 okr tmavý, 375 ml
Kód: 2503946
Kód dod.: 191267
EAN: 8595073025170
 
7.87 EUR
20.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2320 kávovo hnedá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2320 kávovo hnedá, 600 ml
Kód: 2503845
Kód dod.: 191508
EAN: 8595073013702
100%
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 375 ml
Kód: 2503911
Kód dod.: 190305
EAN: 8595073020526
 
7.70 EUR
20.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2320 kávovo hnedá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2320 kávovo hnedá, 375 ml
Kód: 2503948
Kód dod.: 191502
EAN: 8595073025279
 
6.83 EUR
18.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5700 vagónová zeleň, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5700 vagónová zeleň, 600 ml
Kód: 2503850
Kód dod.: 194765
EAN: 8595073013832
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 06 Berry Crush 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 06 Berry Crush 4 ml
Kód: 2502319
Kód dod.: ES542977
EAN: 4059729542977
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojim perám šťavnatý dotyk farby s tekutou rúžom Essence Hydra Kiss Lip Tint v odtieni 06 B
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 750 ml
Kód: 2500617
Kód dod.: 190131
EAN: 8595073020489
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 375 ml
Kód: 2503905
Kód dod.: 197273
EAN: 8595073021523
 
9.43 EUR
9.44 EUR
25.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 5-1 chladná svetlá hnedá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 5-1 chladná svetlá hnedá 60 ml
Kód: 2507878
Kód dod.: 870700
EAN: 9000101744781
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 5-1 Chladná svetlá hnedá je trvalá farba na vlasy, ktorá ponúka prirodzený studený tón s jemným nádychom elegance.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 5 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 5 kg
Kód: 2504083
Kód dod.: 355931
EAN: 8592474018619
 
75.19 EUR
15.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlozelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlozelená, 700 g
Kód: 2503987
Kód dod.: 355860
EAN: 8592474019265
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, medi i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0111 šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0111 šedá, 700 g
Kód: 2503982
Kód dod.: 355810
EAN: 8592474019166
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Kód: 2506430
Kód dod.: 355933
EAN: 8592474101212
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sádrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.