sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0566 zelená plotová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0566 zelená plotová, 700 g
Kód: 2505477
Kód dod.: 355878
EAN: 8592474101700
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 strešný antracit, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 strešný antracit, 700 g
Kód: 2506456
Kód dod.: 356023
EAN: 8592474101762
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
Astrid Rose Premium 55+ spevňujúci a vyplňujúci nočný krém, 50 ml
Astrid
Astrid Rose Premium 55+ spevňujúci a vyplňujúci nočný krém, 50 ml
Kód: 2602086
Kód dod.: 820448
EAN: 8592297009856
 
10 EUR
200EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Rose Premium spevňujúci a vyplňujúci nočný krém posilňuje a vyživuje vašu pokožku každú noc, a zároveň ju zanecháva pružnejšiu a hydratovanú.
AKCE
Green Pharmacy šampón proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy šampón proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou 350 ml
Kód: 1810772
Kód dod.: 845730
EAN: 8588006037999
100%
2.52 EUR
7.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy šampón proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou je určený pre jemné, ale účinné umývanie vlasov so špeciálnym účinkom na posilnenie vlasových korienkov a zníženie nadmerného vypadávania vlasov.
AKCE
Wella Wellaton Intense Color Cream krémová farba na vlasy 9/0 veľmi svetlá blond
Wella®
Wella Wellaton Intense Color Cream krémová farba na vlasy 9/0 veľmi svetlá blond
Kód: 12521
Kód dod.: 860579
EAN: 4056800895373
100%
2.78 EUR
55.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-16 chladná poplašná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-16 chladná poplašná blond 60 ml
Kód: 2507910
Kód dod.: 870717
EAN: 9000101747461
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-68 tmavá karamelová blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-68 tmavá karamelová blond 60 ml
Kód: 2507899
Kód dod.: 870711
EAN: 9000101746525
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 6-68 Tmavá karamelová blond je luxusná krémová farba na vlasy, ktorá spája intenzívny farebný výsledok s hĺbkovou starostlivosťou.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 5-60 svetlá čokoládová hnedá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 5-60 svetlá čokoládová hnedá 60 ml
Kód: 2508719
Kód dod.: 870709
EAN: 9000101746105
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 5-60 Svetlá čokoládová hnedá je luxusná krémová farba na vlasy, ktorá ponúka intenzívny, dlhotrvajúci odtieň s prirodzeným čokoládovým tónom.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 8-0 prirodzená svetlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 8-0 prirodzená svetlá blond 60 ml
Kód: 2508711
Kód dod.: 870701
EAN: 9000101744941
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 8-0 Prirodzená svetlá blond je permanentná farba na vlasy, ktorá ponúka prirodzený a svieži odtieň svetlej blond s jemným teplým nádychom.
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 06 Berry Crush 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 06 Berry Crush 4 ml
Kód: 2502319
Kód dod.: ES542977
EAN: 4059729542977
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojim perám šťavnatý dotyk farby s tekutou rúžom Essence Hydra Kiss Lip Tint v odtieni 06 B
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2430 čokoládovo hnedá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2430 čokoládovo hnedá, 375 ml
Kód: 2503922
Kód dod.: 191536
EAN: 8595073020724
 
6.83 EUR
18.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo na vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 600 ml
Kód: 2503841
Kód dod.: 190684
EAN: 8595073013665
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kosť, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kosť, 600 ml
Kód: 2503851
Kód dod.: 194828
EAN: 8595073013849
 
11.39 EUR
18.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5300 zeleň stredná, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5300 zeleň stredná, 375 ml
Kód: 2503944
Kód dod.: 194157
EAN: 8595073021035
 
7.70 EUR
20.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 600 ml
Kód: 2503849
Kód dod.: 194364
EAN: 8595073013818
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo na vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5300 zeleň stredná, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5300 zeleň stredná, 600 ml
Kód: 2500233
Kód dod.: 194168
EAN: 8595073013801
 
11.39 EUR
18.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1110 šedá svetlá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1110 šedá svetlá, 750 ml
Kód: 2500620
Kód dod.: 190728
EAN: 8595073020601
 
10.65 EUR
14.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4265 modrá pastelová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4265 modrá pastelová, 750 ml
Kód: 2500627
Kód dod.: 192563
EAN: 8595073020809
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 750 ml
Kód: 2500633
Kód dod.: 194367
EAN: 8595073021080
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2430 čokoládovo hnedá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2430 čokoládovo hnedá, 750 ml
Kód: 2500625
Kód dod.: 191550
EAN: 8595073020731
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým nátěrům kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5700 vagónová zeleň, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5700 vagónová zeleň, 4 l
Kód: 2503886
Kód dod.: 202760
EAN: 8595073021158
 
53.44 EUR
13.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvnosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2210 okr tmavý, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2210 okr tmavý, 375 ml
Kód: 2503946
Kód dod.: 191267
EAN: 8595073025170
 
7.87 EUR
20.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2320 kávovo hnedá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2320 kávovo hnedá, 600 ml
Kód: 2503845
Kód dod.: 191508
EAN: 8595073013702
100%
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 375 ml
Kód: 2503911
Kód dod.: 190305
EAN: 8595073020526
 
7.70 EUR
20.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.