sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Linteo Baby Premium Junior detské plienky 11 až 21 kg, 42 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Junior detské plienky 11 až 21 kg, 42 ks
Kód: 2103395
Kód dod.: 911004
EAN: 8595686302972
 
14.34 EUR
14.35 EUR
0.34EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové plienky vďaka absorbujúcim kanálikom okamžite pohlcujú tekutinu, ktorá sa rovnomerne rozprestiera do kanálikov, ktoré tekutinu uzamknú, čím zabraňuje nežiaducemu úniku tekutín. Extra priedušný a sametovo jemný materiál.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, palisander 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, palisander 0,7 kg
Kód: 2507217
Kód dod.: 394808
EAN: 8595718000159
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, pinie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, pinie 0,7 kg
Kód: 2507207
Kód dod.: 394804
EAN: 8595718000074
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazura na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorózny lak, 950 g
Proxim
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorózny lak, 950 g
Kód: 2502725
Kód dod.: 303152
EAN: 8594019360788
 
9.09 EUR
9.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náter kovových predmetov a konštrukcií pre vonkajšie prostredie, napr. ako antikorózna ochrana hrdzou narušeného oceľového pletiva, spodkov karosérií automobilov a pod. Zásadne nevyžaduje základný náter.
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Motip
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Kód: 2502676
Kód dod.: 105428
EAN: 8711347009565
 
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci lak na zabezpečenie brilantného lesku a odolnosti. Tento bezfarebný lak je odolný voči poveternostným vplyvom, dodáva dokonalú ochranu pred UV žiarením a vyblednutím laku.
AKCE
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails prípravok na ručné umývanie riadu, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails prípravok na ručné umývanie riadu, 750 ml
Kód: 2403212
Kód dod.: 735219
EAN: 9000101386837
100%
2.61 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný proti mastnote a najlepší na pripáleniny a zaschnuté zvyšky, perfektná odmasťujúca schopnosť. Stará sa o pokožku rúk a nechty.
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opaľovanie proti vráskam, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opaľovanie proti vráskam, 50 ml
Kód: 2600201
Kód dod.: 815196
EAN: 4006000219820
 
9.13 EUR
228.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bojujte proti jemným líniám, vráskam a pigmentovým škvrnám už počas pobytu na slnku. Pomôže vám - NIVEA SUN Pleťový krém na opaľovanie proti vráskam OF 50.
AKCE
Sidolux Premium Floor Care čistič podlah vinyl, linoleum, dlažba, obklady Marseillské mýdlo s levandulí, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Premium Floor Care čistič podlah vinyl, linoleum, dlažba, obklady Marseillské mýdlo s levandulí, 1 l
Kód: 2601117
Kód dod.: 702055
EAN: 5902986292873
 
3.57 EUR
4.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny prostriedok na umývanie linolea, dlažby, keramických obkladov vrátane iných povrchov z týchto materiálov. Výnimočná receptúra prostriedku garantuje umývacie schopnosti a zabraňuje vzniku šmúh.
-1%Zľava
Fino Easy Cut potravinová fólie o tloušťce 7 µ, šířka 29 cm, délka 20 metrov
Fino
Fino Easy Cut potravinová fólie o tloušťce 7 µ, šířka 29 cm, délka 20 metrov
Kód: 1704253
Kód dod.: 956024
EAN: 5900536311708
80%
1.51 EUR
1.52 EUR
0.08EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino potravinová fólie o dĺžke 20 metrov je ideálna na balenie, mrazenie a skladovanie potravín. Tloušťka fólie je 7 mikrónov. Šířka potravinové fólie 29 cm.
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2508311
Kód dod.: 328522
EAN: 8591235099386
 
40.22 EUR
16.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0912 hliníková vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0912 hliníková vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2508339
Kód dod.: 328552
EAN: 8591235098785
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Končící produkty
Catrice Gel Affair lak na nechty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nechty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Kód: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
1.11 EUR
100.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
doprajte svojim nechtom dokonalú úpravu s Catrice gélovým lakom na nechty Gel Affair, ktorý ponúka d
Essence Polly Pocket voňavé nálepky na nehty 01 Verí v malé veci! 70 kusov
Essence
Essence Polly Pocket voňavé nálepky na nehty 01 Verí v malé veci! 70 kusov
Kód: 2501978
Kód dod.: ES539816
EAN: 4059729539816
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyjadrite svoju kreativitu a dodajte svojej manikúre hravý šmrnc s nálepkami na nechty Essence Polly
Nivea Sun Protect & Care OF 30 detský sprej na opaľovanie, 270 ml
Nivea®
Nivea Sun Protect & Care OF 30 detský sprej na opaľovanie, 270 ml
Kód: 2600378
Kód dod.: 815171
EAN: 4005900904843
 
16.52 EUR
61.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra vodoodolné, starajúce sa zloženie s organickým mandľovým olejom a s UVA/UVB filtrami poskytuje jemnej detskej pokožke okamžitú ochranu a chráni ju pred dehydratáciou.
AKCE
DENAS NA DREVO–ZÁKLAD základná farba na drevo, biela, 0,7 kg
Denas
DENAS NA DREVO–ZÁKLAD základná farba na drevo, biela, 0,7 kg
Kód: 2505478
Kód dod.: 340140
EAN: 8592474101595
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba pre základné nátery všetkých druhov dreva, drevených výrobkov aj podkladov na použitie v interiéri aj exteriéri.
AKCE
-1%Zľava
Varta Superlife, batérie AA, 4 ks
Varta
Varta Superlife, batérie AA, 4 ks
Kód: 2504414
Kód dod.: 961059
EAN: 4008496556267
 
0.86 EUR
0.87 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinko-chloridové tužkové batérie typu AA od známeho výrobcu Varta patria do série Superlife. Tá je charakteristická nízkou spotrebou energie, a tým pádom disponuje dlhou výdržou a nízkou spotrebou energie.
AKCE
Corega Power Max upevnenie + komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g
Corega
Corega Power Max upevnenie + komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g
Kód: 2602938
Kód dod.: 900027
EAN: 5054563123701
 
3.47 EUR
86.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max Upevnenie + Komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g je fixačný krém určený pre čiastočné aj celkové zubné náhrady.
O.B. ProComfort tampony super nové, 32 kusov
O.b.®
O.B. ProComfort tampony super nové, 32 kusov
Kód: 2603149
Kód dod.: 920054
EAN: 3574661900209
 
5.87 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
O.B. ProComfort Super sú tampony určené pre stredne silné až silnejšie menštruačné krvácanie.
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 5 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 5 kg
Kód: 2508048
Kód dod.: 519628
EAN: 5900089140121
 
23.09 EUR
4.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoko kvalitná flexibilná spárovacia hmota určená pre spáry o šírke 2 až 8 mm.
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubná pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubná pasta 50 ml
Kód: 2600902
Kód dod.: 885063
EAN: 8718951505100
 
5.22 EUR
104.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White bělicí zubná pasta Ultra Fresh Pearls s hrejivou bohatou penou, ktorá obsahuje milióny molekúl aktívneho kyslíka. Zubná pasta je neabrazívna a zároveň je bezpečná pre vašu sklovinu.
Rochas Mademoiselle in Love parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Rochas
Rochas Mademoiselle in Love parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2601412
Kód dod.: RC039A03
EAN: 3386460171649
 
36.74 EUR
36.75 EUR
1 224.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Zamilujte sa na prvé privonanie s okúzľujú
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603112
Kód dod.: 837191
EAN: 5201314193517
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Game je pánsky antiperspirant roll-on určený na každodenné použitie.
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0840 červenohnedá, 700 g
Denas
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0840 červenohnedá, 700 g
Kód: 2500300
Kód dod.: 340410
EAN: 8592474003448
 
10.09 EUR
14.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná antikorózna ochrana železa, hliníka, medi, pozinku na kovových strechách a stavebných konštrukciách. Vodou riediteľná farba na kovy pre interiér a exteriér.
Laura Biagiotti Aqve Romane Divinium Ficus toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Divinium Ficus toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403235
Kód dod.: 14126
EAN: 8059084001863
 
63.44 EUR
63.45 EUR
634.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová, drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Aqve Romane Divinum Ficus Laura Bi
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.