sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Motip
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Kód: 2502676
Kód dod.: 105428
EAN: 8711347009565
 
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci lak na zabezpečenie brilantného lesku a odolnosti. Tento bezfarebný lak je odolný voči poveternostným vplyvom, dodáva dokonalú ochranu pred UV žiarením a vyblednutím laku.
-1%Zľava
Fino Easy Cut potravinová fólie o tloušťce 7 µ, šířka 29 cm, délka 20 metrov
Fino
Fino Easy Cut potravinová fólie o tloušťce 7 µ, šířka 29 cm, délka 20 metrov
Kód: 1704253
Kód dod.: 956024
EAN: 5900536311708
80%
1.51 EUR
1.52 EUR
0.08EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino potravinová fólie o dĺžke 20 metrov je ideálna na balenie, mrazenie a skladovanie potravín. Tloušťka fólie je 7 mikrónov. Šířka potravinové fólie 29 cm.
Končící produkty
Catrice Gel Affair lak na nechty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nechty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Kód: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
1.11 EUR
100.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
doprajte svojim nechtom dokonalú úpravu s Catrice gélovým lakom na nechty Gel Affair, ktorý ponúka d
REMAL tónovací barva, 0190 čierna, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0190 čierna, 500 g
Kód: 2503483
Kód dod.: 430952
EAN: 8591235030617
 
2.52 EUR
5.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Kód: 70368
Kód dod.: 0056101729/119494
EAN: 8006540650776
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk, snadno se vyčesává.
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300958
Kód dod.: 905655
EAN: 3616304247637
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél s chladivým mentolom šetrne čistí telo, vlasy aj pleť a zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu drevín a korenia.
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300956
Kód dod.: 905654
EAN: 3616304240461
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gél s chladivým mentolom prináša intenzívnu sviežosť a šetrne čistí telo, vlasy i pleť v jedinom kroku.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Kód: 2505874
Kód dod.: 394800
EAN: 8595718000005
 
11.92 EUR
17.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, hemlock 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, hemlock 0,7 kg
Kód: 2507221
Kód dod.: 394832
EAN: 8595718000050
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, teak 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, teak 0,7 kg
Kód: 2507211
Kód dod.: 394812
EAN: 8595718000128
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
DENAS NA DREVO–ZÁKLAD základná farba na drevo, biela, 0,7 kg
Denas
DENAS NA DREVO–ZÁKLAD základná farba na drevo, biela, 0,7 kg
Kód: 2505478
Kód dod.: 340140
EAN: 8592474101595
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba pre základné nátery všetkých druhov dreva, drevených výrobkov aj podkladov na použitie v interiéri aj exteriéri.
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 5 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 5 kg
Kód: 2508048
Kód dod.: 519628
EAN: 5900089140121
 
23.09 EUR
4.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoko kvalitná flexibilná spárovacia hmota určená pre spáry o šírke 2 až 8 mm.
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubná pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubná pasta 50 ml
Kód: 2600902
Kód dod.: 885063
EAN: 8718951505100
 
5.22 EUR
104.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White bělicí zubná pasta Ultra Fresh Pearls s hrejivou bohatou penou, ktorá obsahuje milióny molekúl aktívneho kyslíka. Zubná pasta je neabrazívna a zároveň je bezpečná pre vašu sklovinu.
Rochas Mademoiselle in Love parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Rochas
Rochas Mademoiselle in Love parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2601412
Kód dod.: RC039A03
EAN: 3386460171649
 
36.74 EUR
36.75 EUR
1 224.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Zamilujte sa na prvé privonanie s okúzľujú
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603112
Kód dod.: 837191
EAN: 5201314193517
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Game je pánsky antiperspirant roll-on určený na každodenné použitie.
Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 1907801
Kód dod.: L8238200
EAN: 3614272050341
 
114.37 EUR
2 287.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum je aromatická fougére vôňa uvedená na trh v septembri 2018. Y Ea
Laura Biagiotti Aqve Romane Divinium Ficus toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Divinium Ficus toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403235
Kód dod.: 14126
EAN: 8059084001863
 
63.44 EUR
63.45 EUR
634.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová, drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Aqve Romane Divinum Ficus Laura Bi
Colgate Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash zubná pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash zubná pasta 75 ml
Kód: 2601078
Kód dod.: 885066
EAN: 8718951555488
 
2.39 EUR
31.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Advanced White Baking Soda je ideálna voľba pre každodennú starostlivosť o ústnu dutinu. Táto zubná pasta je vybavená špeciálnou minerálnou čistiacou zmesou na odstraňovanie povrchových škvŕn, čo vedie k prirodzene bielším a žiarivejším zubom.
Essence I Love Extreme Crazy Volume vodeodolná objemová riasenka Čierna 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Crazy Volume vodeodolná objemová riasenka Čierna 12 ml
Kód: 2207500
 
EAN: 4059729381255
100%
3.35 EUR
279.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka mimoriadne veľkému kefke zahalí každú riasu do farebnej krémovej textúry zvlášť. Pôžičí vašim
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju 600 ml
Orion®
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju 600 ml
Kód: 2500863
Kód dod.: 031391
EAN: 8411660033918
100%
6.04 EUR
10.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju, 600 ml je účinný insekticídny sprej určený na rýchlu likvidáciu lietajúceho hmyzu a súčasnú ochranu interiéru.
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 30 Dusty Rose 10 ml
Essence
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 30 Dusty Rose 10 ml
Kód: 2401337
 
EAN: 4059729447395
 
3.83 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahká tekutá tvářenka BABY GOT BLUSH 30 dodá vašim tváram prirodzený ružový odtieň. Tekutú tváranku
STR8 deodorant Game, 150 ml
Str8
STR8 deodorant Game, 150 ml
Kód: 2600448
Kód dod.: 837154
EAN: 5201314170440
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji STR8 Game. Svieža ovocná vôňa s drevitými tónmi a upokojujúcimi účinkami levandule. Svieža a mladistvá vôňa.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Kód: 2508725
Kód dod.: 870715
EAN: 9000101747140
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 7-42 – Béžová blond je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje prirodzený a jemne teplý blond odtieň s dlhotrvajúcim efektom.
Essence riasenka I LOVE EXTREME CRAZY volume vodoodolná 01 hnedá 12 ml
Essence
Essence riasenka I LOVE EXTREME CRAZY volume vodoodolná 01 hnedá 12 ml
Kód: 2601739
Kód dod.: ES583260
EAN: 4059729583260
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim riasam maximálny objem s prirodzeným efektom vďaka riasenke essence I LOVE EXTREME c
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.