sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Chante Clair gél na pranie vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Chante Clair
Chante Clair gél na pranie vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Kód: 2508602
Kód dod.: 775422
EAN: 8015194100742
 
4.13 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný prací gél navrhnutý špeciálne pre pranie vlny, kašmíru a ďalších citlivých materiálov, ktorý šetrne odstraňuje nečistoty, chráni štruktúru vlákien a zanecháva prádlo hebké, svieže a dlho krásne.
AKCE
Nivea Color Care & Protect starostlivý šampón na farebné vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect starostlivý šampón na farebné vlasy, 250 ml
Kód: 11843
Kód dod.: 845453
EAN: 9005800235196
100%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte farbeným vlasom maximálnu starostlivosť – potrebujú ju. Vďaka starostlivému zloženiu je farba žiarivá a vlasy zdravé. To najlepšie pre vás - NIVEA Starostlivý šampón Color Care & Protect.
Bella Happy Maxi Plus 4+ detské plienky jednorazové 9-15 kg, 40 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi Plus 4+ detské plienky jednorazové 9-15 kg, 40 ks
Kód: 2308342
Kód dod.: 911397
EAN: 5900516605476
 
14.34 EUR
14.35 EUR
0.36EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľkosť Maxi Plus je určená pre deti, ktorým nesedí veľkosť Maxi. Je odporúčaná deťom od 9 do 15 kg. Ich unikátne vlastnosti prispôsobené potrebám detí v tejto vývojovej fáze zaručujú optimálnu ochranu a pocit maximálneho pohodlia.
K nákupu navíc
Essence lak na nechty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence lak na nechty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
Kód: 2602836
 
EAN: 4059729349132
 
0 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nakupte výrobky essence nad 199 Kč a dostanete 1 kus essence lak na nechty 38 Aloha papaya NAVÍC! JE
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2003912
Kód dod.: GIVP036174
EAN: 3274872456136
95%
120.93 EUR
2 418.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2020. Objavte novú parfumovanú vodu Irresistible. Nová
Essence Baby Got Glow tekutý rozjasňovač 10 Sassy in Silk 10 ml
Essence
Essence Baby Got Glow tekutý rozjasňovač 10 Sassy in Silk 10 ml
Kód: 2401339
 
EAN: 4059729447319
 
3.79 EUR
379EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je čas zažať! S tekutým rozjasňovačom BABY GOT GLOW 10 Sassy in Silk dodáte svojej tvári jemnú žiaru
AKCE
Balhome ocotný prostriedok na umývanie riadu s vôňou mäty 1 l
BALhome
Balhome ocotný prostriedok na umývanie riadu s vôňou mäty 1 l
Kód: 2502074
Kód dod.: 712293
EAN: 8591235101768
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome ocotný prostriedok na umývanie riadu kombinuje účinné odmasťovacie vlastnosti s prírodnou silou octu.
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Kód: 2502329
Kód dod.: ES542687
EAN: 4059729542687
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chante Clair prací gél na športové oblečenie Capi Sportivi 900 ml
Chante Clair
Chante Clair prací gél na športové oblečenie Capi Sportivi 900 ml
Kód: 2509042
Kód dod.: 775421
EAN: 8015194503024
 
4.13 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél šetrne perie športové oblečenie, pomáha odstrániť nepríjemné pachy a udržuje funkčné materiály svieže a pružné.
AKCE
Schauma Repair & Care šampón na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care šampón na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Kód: 2602968
Kód dod.: 855335
EAN: 9000101781021
 
10.39 EUR
51.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma Repair & Care je regeneračný šampón určený pre suché, poškodené a namáhané vlasy.
Essence Polly Pocket voňavé nálepky na nehty 01 Verí v malé veci! 70 kusov
Essence
Essence Polly Pocket voňavé nálepky na nehty 01 Verí v malé veci! 70 kusov
Kód: 2501978
Kód dod.: ES539816
EAN: 4059729539816
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyjadrite svoju kreativitu a dodajte svojej manikúre hravý šmrnc s nálepkami na nechty Essence Polly
Nivea Sun Protect & Care OF 30 detský sprej na opaľovanie, 270 ml
Nivea®
Nivea Sun Protect & Care OF 30 detský sprej na opaľovanie, 270 ml
Kód: 2600378
Kód dod.: 815171
EAN: 4005900904843
 
16.52 EUR
61.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra vodoodolné, starajúce sa zloženie s organickým mandľovým olejom a s UVA/UVB filtrami poskytuje jemnej detskej pokožke okamžitú ochranu a chráni ju pred dehydratáciou.
Penetral ALP asfaltový penetračný lak, 9 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetračný lak, 9 kg
Kód: 2502697
Kód dod.: 300016
EAN: 8595050311401
 
44.32 EUR
4.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slúži ako penetrácia pod asfaltové izolačné krytiny a izolácie, samostatne použitý nie je priamo odolný poveternostným vplyvom a vlhkosti, preniká hlboko do podkladu, zaisťuje pevné spojenie s ďalšími vrstvami, možno použiť na betón, kov a murivo.
Vileda Easy Wring and Clean třásňový mop na podlahu úklidový set
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean třásňový mop na podlahu úklidový set
Kód: 76715
Kód dod.: 577118
EAN: 4023103147737
100%
38.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Třásňový mop VILEDA z mikrovlákna vyrobený z recyklovaných materiálov rýchlo a efektívne vyčistí vašu podlahu. Trojuholníkový tvar mopu vám zabezpečí ľahké upratovanie v rohoch!
AKCE
Balhome octový čistič na podlahy s vôňou mäty 1 l
BALhome
Balhome octový čistič na podlahy s vôňou mäty 1 l
Kód: 2502075
Kód dod.: 712294
EAN: 8591235101799
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na podlahy je účinný prostriedok pre každodenné upratovanie domácnosti.
AKCE
-1%Zľava
Balhome octový čistič na toalety s vôňou mäty 750 ml
BALhome
Balhome octový čistič na toalety s vôňou mäty 750 ml
Kód: 2502076
Kód dod.: 712295
EAN: 8591235101829
 
1.73 EUR
1.74 EUR
2.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na toalety je efektívny prostriedok pre hygienické a svieže čistenie WC. Vďaka prírodnej sile octu odstraňuje vodný kameň, nečistoty aj zápach a zároveň zanecháva toaletu čistú a prevonanú.
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 2 kg
Kód: 2508025
Kód dod.: 519597
EAN: 5900089140114
 
12.44 EUR
6.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoko kvalitná flexibilná spárovacia hmota určená pre spáry o šírke 2 až 8 mm.
AKCE
Taft Shine lesk, lak na vlasy so silnou fixáciou a intenzívnym leskom, sila fixácie 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Shine lesk, lak na vlasy so silnou fixáciou a intenzívnym leskom, sila fixácie 4, 250 ml
Kód: 78913
Kód dod.: 860058
EAN: 4012800702844
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 4. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s diamantovým leskom.
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pre objem a plnosť účesu, fixácia 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pre objem a plnosť účesu, fixácia 4, 300 ml
Kód: 81739
Kód dod.: 860349
EAN: 9000100906241
100%
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48h Control – Systém pre viditeľnú plnosť účesu a extra silnú fixáciu. Poskytuje dlhodobý objem od korienkov po končeky. Vlasy neslepí, nezanecháva zvyšky – ľahko sa vyčesáva. Vlasy nezatěžuje.
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2508311
Kód dod.: 328522
EAN: 8591235099386
 
40.22 EUR
16.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0912 hliníková vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0912 hliníková vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2508339
Kód dod.: 328552
EAN: 8591235098785
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, pinie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, pinie 0,7 kg
Kód: 2507207
Kód dod.: 394804
EAN: 8595718000074
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazura na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, palisander 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, palisander 0,7 kg
Kód: 2507217
Kód dod.: 394808
EAN: 8595718000159
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Kód: 90825
Kód dod.: 577119
EAN: 4023103156487
97%
6.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhrada k Easy Wring and Clean a Easy Wring and Clean TURBO. 100% mikrovlákna perfektne vyčistí vašu podlahu. Trojuholníkový tvar pre jednoduché upratovanie v rohoch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.