sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Sokrates Sedlácká lazúra na drevo, dub 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazúra na drevo, dub 0,7 kg
Kód: 2505884
Kód dod.: 394836
EAN: 8595718000098
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorózny lak, 950 g
Proxim
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorózny lak, 950 g
Kód: 2502725
Kód dod.: 303152
EAN: 8594019360788
 
9.09 EUR
9.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náter kovových predmetov a konštrukcií pre vonkajšie prostredie, napr. ako antikorózna ochrana hrdzou narušeného oceľového pletiva, spodkov karosérií automobilov a pod. Zásadne nevyžaduje základný náter.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 0,7 kg
Kód: 2506543
Kód dod.: 302137
EAN: 8595002321465
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 700 g
Kód: 2503615
Kód dod.: 302122
EAN: 8595002322684
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, pinie, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, pinie, 8 kg
Kód: 2503595
Kód dod.: 302120
EAN: 8595002320093
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná nátierková hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný nátier v desiatich farebných odtieňoch.
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná starostlivá rúž 30 Apricot Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná starostlivá rúž 30 Apricot Oasis 3,5 g
Kód: 1803828
Kód dod.: 183.30
EAN: 4052136083415
 
16.62 EUR
4 155EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starostlivý rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre mäkké a hladké pery. Skla
Chante Clair gél na pranie vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Chante Clair
Chante Clair gél na pranie vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Kód: 2508602
Kód dod.: 775422
EAN: 8015194100742
 
4.13 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný prací gél navrhnutý špeciálne pre pranie vlny, kašmíru a ďalších citlivých materiálov, ktorý šetrne odstraňuje nečistoty, chráni štruktúru vlákien a zanecháva prádlo hebké, svieže a dlho krásne.
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 5 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 5 kg
Kód: 2508048
Kód dod.: 519628
EAN: 5900089140121
 
23.09 EUR
4.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoko kvalitná flexibilná spárovacia hmota určená pre spáry o šírke 2 až 8 mm.
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubná pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubná pasta 50 ml
Kód: 2600902
Kód dod.: 885063
EAN: 8718951505100
 
5.22 EUR
104.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White bělicí zubná pasta Ultra Fresh Pearls s hrejivou bohatou penou, ktorá obsahuje milióny molekúl aktívneho kyslíka. Zubná pasta je neabrazívna a zároveň je bezpečná pre vašu sklovinu.
Rochas Mademoiselle in Love parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Rochas
Rochas Mademoiselle in Love parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2601412
Kód dod.: RC039A03
EAN: 3386460171649
 
36.74 EUR
36.75 EUR
1 224.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Zamilujte sa na prvé privonanie s okúzľujú
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603112
Kód dod.: 837191
EAN: 5201314193517
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Game je pánsky antiperspirant roll-on určený na každodenné použitie.
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2003912
Kód dod.: GIVP036174
EAN: 3274872456136
95%
120.93 EUR
2 418.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2020. Objavte novú parfumovanú vodu Irresistible. Nová
Essence Baby Got Glow tekutý rozjasňovač 10 Sassy in Silk 10 ml
Essence
Essence Baby Got Glow tekutý rozjasňovač 10 Sassy in Silk 10 ml
Kód: 2401339
 
EAN: 4059729447319
 
3.79 EUR
379EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je čas zažať! S tekutým rozjasňovačom BABY GOT GLOW 10 Sassy in Silk dodáte svojej tvári jemnú žiaru
AKCE
Balhome ocotný prostriedok na umývanie riadu s vôňou mäty 1 l
BALhome
Balhome ocotný prostriedok na umývanie riadu s vôňou mäty 1 l
Kód: 2502074
Kód dod.: 712293
EAN: 8591235101768
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome ocotný prostriedok na umývanie riadu kombinuje účinné odmasťovacie vlastnosti s prírodnou silou octu.
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Kód: 2502329
Kód dod.: ES542687
EAN: 4059729542687
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chante Clair prací gél na športové oblečenie Capi Sportivi 900 ml
Chante Clair
Chante Clair prací gél na športové oblečenie Capi Sportivi 900 ml
Kód: 2509042
Kód dod.: 775421
EAN: 8015194503024
 
4.13 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél šetrne perie športové oblečenie, pomáha odstrániť nepríjemné pachy a udržuje funkčné materiály svieže a pružné.
AKCE
Schauma Repair & Care šampón na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care šampón na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Kód: 2602968
Kód dod.: 855335
EAN: 9000101781021
 
10.39 EUR
51.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma Repair & Care je regeneračný šampón určený pre suché, poškodené a namáhané vlasy.
Essence Baby Got Blush lícenka 50 Cherry cherry baby 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush lícenka 50 Cherry cherry baby 5,5 g
Kód: 2405760
 
EAN: 4059729490285
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lícenka v tyčince Baby Got Blush od essence vďaka jemnej krémovej textúre sa lícenka ľahko nanáša a
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Korloff
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Kód: 2500275
Kód dod.: KOPFLAB01
EAN: 3494800501008
 
58.66 EUR
666.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa pre ženy bola uvedená v roku 2025 Inšpiráciou pre kompozíciu Lady Blooming od
Essence I Love Extreme Volume vodeodolná riasenka Black 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Volume vodeodolná riasenka Black 12 ml
Kód: 88672
Kód dod.: ES543214
EAN: 4250947543214
 
3.39 EUR
282.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodeodolná sestra sa pripája k rodine riaseniek I love extreme volume. Riasenka je skvelá pre športy
Schwarzkopf Live Ultra Brights farba na vlasy Oceľovo strieborná 098
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Live Ultra Brights farba na vlasy Oceľovo strieborná 098
Kód: 2504992
Kód dod.: 870215
EAN: 9000101062922
 
8.25 EUR
8.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Super žiarivá alebo perfektné pastelová? S radou odtieňov Schwarzkopf LIVE Ultra Brights si môžete jednoducho vybrať a dosiahnuť úžasné farebné výsledky, ktoré vydržia až 15 umytí.
Labello balzam na pery Over Night Care 4,8g
Labello®
Labello balzam na pery Over Night Care 4,8g
Kód: 2507881
Kód dod.: 823587
EAN: 4006000005737
 
4.13 EUR
826EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkový balzam na pery Labello na noc.
AKCE
Varta Longlife Max Power AA tužkové batérie 8 ks
Varta
Varta Longlife Max Power AA tužkové batérie 8 ks
Kód: 2505393
Kód dod.: 961033
EAN: 4008496681532
 
4.70 EUR
0.59EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tužkové AA batérie Varta sú správna energia pre digitálne zariadenia s meniacimi sa energetickými požiadavkami.
Colgate zubná pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Colgate®
Colgate zubná pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Kód: 2600094
Kód dod.: 885179
EAN: 8718951313675
 
3.69 EUR
29.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta prináša intenzívnu a dlhodobú sviežosť vďaka chladivým kryštálikom, pomáha chrániť pred zubným kazom a zanecháva dych svieži až 10× dlhšie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.