sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Korloff
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601190
Kód dod.: KOPFLAN002
EAN: 3494800539001
 
42.57 EUR
851.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-orientálna (ambrová) vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfémovaná voda KORLOFF Lady N
-1%Zľava
Balcare Zelený čaj tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
BALcare
Balcare Zelený čaj tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
Kód: 2602668
Kód dod.: 785305
EAN: 8591235105247
 
1.73 EUR
1.74 EUR
1.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Zelený čaj je tekuté mydlo určené pre každodenné umývanie rúk. Jemne čistí pokožku, pomáha u
Novinky
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 30 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 30 ml
Kód: 2603409
Kód dod.: CH026A03
EAN: 3386460169875
 
82.14 EUR
82.15 EUR
2 738EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ambrová fougére vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Jimmy Choo Man Parfum predstavuje charizmatick
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2003912
Kód dod.: GIVP036174
EAN: 3274872456136
95%
120.93 EUR
2 418.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2020. Objavte novú parfumovanú vodu Irresistible. Nová
Essence Baby Got Glow tekutý rozjasňovač 10 Sassy in Silk 10 ml
Essence
Essence Baby Got Glow tekutý rozjasňovač 10 Sassy in Silk 10 ml
Kód: 2401339
 
EAN: 4059729447319
 
3.79 EUR
379EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je čas zažať! S tekutým rozjasňovačom BABY GOT GLOW 10 Sassy in Silk dodáte svojej tvári jemnú žiaru
AKCE
Balhome ocotný prostriedok na umývanie riadu s vôňou mäty 1 l
BALhome
Balhome ocotný prostriedok na umývanie riadu s vôňou mäty 1 l
Kód: 2502074
Kód dod.: 712293
EAN: 8591235101768
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome ocotný prostriedok na umývanie riadu kombinuje účinné odmasťovacie vlastnosti s prírodnou silou octu.
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Kód: 2502329
Kód dod.: ES542687
EAN: 4059729542687
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chante Clair prací gél na športové oblečenie Capi Sportivi 900 ml
Chante Clair
Chante Clair prací gél na športové oblečenie Capi Sportivi 900 ml
Kód: 2509042
Kód dod.: 775421
EAN: 8015194503024
 
4.13 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél šetrne perie športové oblečenie, pomáha odstrániť nepríjemné pachy a udržuje funkčné materiály svieže a pružné.
AKCE
Schauma Repair & Care šampón na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care šampón na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Kód: 2602968
Kód dod.: 855335
EAN: 9000101781021
 
10.39 EUR
51.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma Repair & Care je regeneračný šampón určený pre suché, poškodené a namáhané vlasy.
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300958
Kód dod.: 905655
EAN: 3616304247637
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél s chladivým mentolom šetrne čistí telo, vlasy aj pleť a zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu drevín a korenia.
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300956
Kód dod.: 905654
EAN: 3616304240461
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gél s chladivým mentolom prináša intenzívnu sviežosť a šetrne čistí telo, vlasy i pleť v jedinom kroku.
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 5 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 5 kg
Kód: 2508048
Kód dod.: 519628
EAN: 5900089140121
 
23.09 EUR
4.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoko kvalitná flexibilná spárovacia hmota určená pre spáry o šírke 2 až 8 mm.
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubná pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubná pasta 50 ml
Kód: 2600902
Kód dod.: 885063
EAN: 8718951505100
 
5.22 EUR
104.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White bělicí zubná pasta Ultra Fresh Pearls s hrejivou bohatou penou, ktorá obsahuje milióny molekúl aktívneho kyslíka. Zubná pasta je neabrazívna a zároveň je bezpečná pre vašu sklovinu.
Rochas Mademoiselle in Love parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Rochas
Rochas Mademoiselle in Love parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2601412
Kód dod.: RC039A03
EAN: 3386460171649
 
36.74 EUR
36.75 EUR
1 224.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Zamilujte sa na prvé privonanie s okúzľujú
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603112
Kód dod.: 837191
EAN: 5201314193517
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Game je pánsky antiperspirant roll-on určený na každodenné použitie.
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
AKCE
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov 4 l
Velvana
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov 4 l
Kód: 2505360
Kód dod.: 481240
EAN: 8591522311443
 
5.35 EUR
1.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvetlená čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chráni zariadenia ostrekovačov pred koróziou.
Penetral ALP asfaltový penetračný lak, 9 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetračný lak, 9 kg
Kód: 2502697
Kód dod.: 300016
EAN: 8595050311401
 
44.32 EUR
4.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slúži ako penetrácia pod asfaltové izolačné krytiny a izolácie, samostatne použitý nie je priamo odolný poveternostným vplyvom a vlhkosti, preniká hlboko do podkladu, zaisťuje pevné spojenie s ďalšími vrstvami, možno použiť na betón, kov a murivo.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 700 g
Kód: 2503615
Kód dod.: 302122
EAN: 8595002322684
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, pinie, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, pinie, 8 kg
Kód: 2503595
Kód dod.: 302120
EAN: 8595002320093
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná nátierková hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný nátier v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 0,7 kg
Kód: 2506543
Kód dod.: 302137
EAN: 8595002321465
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, afromorsie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, afromorsie 0,7 kg
Kód: 2505879
Kód dod.: 394820
EAN: 8595718000142
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazura na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné zamatové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech 0,7 kg
Kód: 2507209
Kód dod.: 394824
EAN: 8595718000081
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Kód: 2503698
Kód dod.: 394979
EAN: 8594040505950
 
11.96 EUR
17.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra k náterom stabilných drevených konštrukcií, pre vonkajšie i vnútorné prostredie. Vyznačuje sa vysokou priezračnosťou s možnosťou polotransparentnosti až kryvosti, maximálnou svetlostálosťou, odolnosťou proti odlupovaniu a praskaniu na hranách.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.