sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Chante Clair prací gél na športové oblečenie Capi Sportivi 900 ml
Chante Clair
Chante Clair prací gél na športové oblečenie Capi Sportivi 900 ml
Kód: 2509042
Kód dod.: 775421
EAN: 8015194503024
 
4.13 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél šetrne perie športové oblečenie, pomáha odstrániť nepríjemné pachy a udržuje funkčné materiály svieže a pružné.
AKCE
Schauma Repair & Care šampón na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care šampón na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Kód: 2602968
Kód dod.: 855335
EAN: 9000101781021
 
10.39 EUR
51.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma Repair & Care je regeneračný šampón určený pre suché, poškodené a namáhané vlasy.
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná starostlivá rúž 30 Apricot Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná starostlivá rúž 30 Apricot Oasis 3,5 g
Kód: 1803828
Kód dod.: 183.30
EAN: 4052136083415
 
16.62 EUR
4 155EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starostlivý rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre mäkké a hladké pery. Skla
Chante Clair gél na pranie vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Chante Clair
Chante Clair gél na pranie vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Kód: 2508602
Kód dod.: 775422
EAN: 8015194100742
 
4.13 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný prací gél navrhnutý špeciálne pre pranie vlny, kašmíru a ďalších citlivých materiálov, ktorý šetrne odstraňuje nečistoty, chráni štruktúru vlákien a zanecháva prádlo hebké, svieže a dlho krásne.
Penetral ALP asfaltový penetračný lak, 9 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetračný lak, 9 kg
Kód: 2502697
Kód dod.: 300016
EAN: 8595050311401
 
44.32 EUR
4.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slúži ako penetrácia pod asfaltové izolačné krytiny a izolácie, samostatne použitý nie je priamo odolný poveternostným vplyvom a vlhkosti, preniká hlboko do podkladu, zaisťuje pevné spojenie s ďalšími vrstvami, možno použiť na betón, kov a murivo.
Linteo Baby Premium Midi detské plienky 5 až 9 kg, 54 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Midi detské plienky 5 až 9 kg, 54 ks
Kód: 2103392
Kód dod.: 911001
EAN: 8595686302910
 
14.34 EUR
14.35 EUR
0.27EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové plienky vďaka absorpčným kanálom okamžite pohlcujú tekutinu, ktorá sa rovnomerne rozprestiera do kanálov, ktoré tekutinu uzamknú, tak zabraňujú nežiaducemu úniku tekutín. Extra priedušný a sametovo hebký materiál.
Linteo Baby Premium Junior detské plienky 11 až 21 kg, 42 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Junior detské plienky 11 až 21 kg, 42 ks
Kód: 2103395
Kód dod.: 911004
EAN: 8595686302972
 
14.34 EUR
14.35 EUR
0.34EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové plienky vďaka absorbujúcim kanálikom okamžite pohlcujú tekutinu, ktorá sa rovnomerne rozprestiera do kanálikov, ktoré tekutinu uzamknú, čím zabraňuje nežiaducemu úniku tekutín. Extra priedušný a sametovo jemný materiál.
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorózny lak, 950 g
Proxim
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorózny lak, 950 g
Kód: 2502725
Kód dod.: 303152
EAN: 8594019360788
 
9.09 EUR
9.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náter kovových predmetov a konštrukcií pre vonkajšie prostredie, napr. ako antikorózna ochrana hrdzou narušeného oceľového pletiva, spodkov karosérií automobilov a pod. Zásadne nevyžaduje základný náter.
Essence Polly Pocket voňavé nálepky na nehty 01 Verí v malé veci! 70 kusov
Essence
Essence Polly Pocket voňavé nálepky na nehty 01 Verí v malé veci! 70 kusov
Kód: 2501978
Kód dod.: ES539816
EAN: 4059729539816
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyjadrite svoju kreativitu a dodajte svojej manikúre hravý šmrnc s nálepkami na nechty Essence Polly
Nivea Sun Protect & Care OF 30 detský sprej na opaľovanie, 270 ml
Nivea®
Nivea Sun Protect & Care OF 30 detský sprej na opaľovanie, 270 ml
Kód: 2600378
Kód dod.: 815171
EAN: 4005900904843
 
16.52 EUR
61.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra vodoodolné, starajúce sa zloženie s organickým mandľovým olejom a s UVA/UVB filtrami poskytuje jemnej detskej pokožke okamžitú ochranu a chráni ju pred dehydratáciou.
Essence Baby Got Blush lícenka 50 Cherry cherry baby 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush lícenka 50 Cherry cherry baby 5,5 g
Kód: 2405760
 
EAN: 4059729490285
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lícenka v tyčince Baby Got Blush od essence vďaka jemnej krémovej textúre sa lícenka ľahko nanáša a
Essence I Love Extreme Volume vodeodolná riasenka Black 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Volume vodeodolná riasenka Black 12 ml
Kód: 88672
Kód dod.: ES543214
EAN: 4250947543214
 
3.39 EUR
282.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodeodolná sestra sa pripája k rodine riaseniek I love extreme volume. Riasenka je skvelá pre športy
Schwarzkopf Live Ultra Brights farba na vlasy Oceľovo strieborná 098
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Live Ultra Brights farba na vlasy Oceľovo strieborná 098
Kód: 2504992
Kód dod.: 870215
EAN: 9000101062922
 
8.25 EUR
8.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Super žiarivá alebo perfektné pastelová? S radou odtieňov Schwarzkopf LIVE Ultra Brights si môžete jednoducho vybrať a dosiahnuť úžasné farebné výsledky, ktoré vydržia až 15 umytí.
Labello balzam na pery Over Night Care 4,8g
Labello®
Labello balzam na pery Over Night Care 4,8g
Kód: 2507881
Kód dod.: 823587
EAN: 4006000005737
 
4.13 EUR
826EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkový balzam na pery Labello na noc.
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Korloff
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Kód: 2500275
Kód dod.: KOPFLAB01
EAN: 3494800501008
 
58.66 EUR
666.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa pre ženy bola uvedená v roku 2025 Inšpiráciou pre kompozíciu Lady Blooming od
AKCE
Varta Longlife Max Power AA tužkové batérie 8 ks
Varta
Varta Longlife Max Power AA tužkové batérie 8 ks
Kód: 2505393
Kód dod.: 961033
EAN: 4008496681532
 
4.70 EUR
0.59EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tužkové AA batérie Varta sú správna energia pre digitálne zariadenia s meniacimi sa energetickými požiadavkami.
Colgate zubná pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Colgate®
Colgate zubná pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Kód: 2600094
Kód dod.: 885179
EAN: 8718951313675
 
3.69 EUR
29.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta prináša intenzívnu a dlhodobú sviežosť vďaka chladivým kryštálikom, pomáha chrániť pred zubným kazom a zanecháva dych svieži až 10× dlhšie.
Colgate Max White Ultra Multiprotect zubná pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Multiprotect zubná pasta 50 ml
Kód: 2600915
Kód dod.: 885348
EAN: 8718951563544
 
5.22 EUR
104.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White Multiprotect zubná pasta s inovatívnou technológiou hĺbkovej kyslíkovej reakcie pomáha odstraňovať škvrny spôsobené jedlom a nápojmi a brániť ich opätovnému vzniku. Vhodná pre citlivé zuby.
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2508311
Kód dod.: 328522
EAN: 8591235099386
 
40.22 EUR
16.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0912 hliníková vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0912 hliníková vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2508339
Kód dod.: 328552
EAN: 8591235098785
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails prípravok na ručné umývanie riadu, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails prípravok na ručné umývanie riadu, 750 ml
Kód: 2403212
Kód dod.: 735219
EAN: 9000101386837
100%
2.61 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný proti mastnote a najlepší na pripáleniny a zaschnuté zvyšky, perfektná odmasťujúca schopnosť. Stará sa o pokožku rúk a nechty.
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opaľovanie proti vráskam, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opaľovanie proti vráskam, 50 ml
Kód: 2600201
Kód dod.: 815196
EAN: 4006000219820
 
9.13 EUR
228.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bojujte proti jemným líniám, vráskam a pigmentovým škvrnám už počas pobytu na slnku. Pomôže vám - NIVEA SUN Pleťový krém na opaľovanie proti vráskam OF 50.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 26 Rubies are forever 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 26 Rubies are forever 8 ml
Kód: 2601979
Kód dod.: ES585660
EAN: 4059729585660
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú farbu s essence lakom na nechty gel nail 26 RUBIES are FOREVER v žiarivom t
Končící produkty
Catrice Gel Affair lak na nechty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nechty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Kód: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
1.11 EUR
100.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
doprajte svojim nechtom dokonalú úpravu s Catrice gélovým lakom na nechty Gel Affair, ktorý ponúka d
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.