sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagón, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagón, 2,5 l
Kód: 2500612
Kód dod.: 249784
EAN: 8595073018349
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0010 biela, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0010 biela, 750 ml
Kód: 2500591
Kód dod.: 249041
EAN: 8595073020229
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
AKCE
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximálnou fixáciou s efektom lesku, sila fixácie 5+, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximálnou fixáciou s efektom lesku, sila fixácie 5+, 250 ml
Kód: 85019
Kód dod.: 860076
EAN: 9000100923071
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 6. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s vysokou fixáciou vlasov.
Always Ultra Day Super dámske vložky s krídelkami, 8 ks
Always®
Always Ultra Day Super dámske vložky s krídelkami, 8 ks
Kód: 2501802
Kód dod.: 716867
EAN: 4015400759119
 
3.04 EUR
0.38EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always Ultra Day Super sú extra savé dámske hygienické vložky s krídelkami, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu počas silnejších menštruačných dní.
Essence Glassy Ice mini lak na nechty 09 5 ml
Essence
Essence Glassy Ice mini lak na nechty 09 5 ml
Kód: 2500453
 
EAN: 4059729519016
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malá fľaštička a veľký trbliet vďaka mini laku na nechty Glassy Ice od essence. Ľahko vytvoríte tren
Garnier Body Intensive Care regeneračný krém na ruky, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regeneračný krém na ruky, 75 ml
Kód: 39297
Kód dod.: C3884001
EAN: 3600542561396
100%
4.56 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný regeneračný účinok. Alantoín ošetruje popraskanú pokožku. Glycerín chráni ruky neviditeľným filmom. Ochranná filtračná zložka zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky na rukách.
Lovela Baby Biele prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Gillette Satin Care gel na holenie pre ženy, 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care gel na holenie pre ženy, 200 ml
Kód: 74056
Kód dod.: 881172
EAN: 3014260223007
100%
5.65 EUR
28.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčujúci gel na holenie pre ženy zvláčni pokožku, uľahčí sklz strojčeka a zabezpečí dokonale hladké oholenie.
Alex Leštenka žiarivý lesk na drevo a laminát, 750 ml
Alex®
Alex Leštenka žiarivý lesk na drevo a laminát, 750 ml
Kód: 1905881
Kód dod.: 704091
EAN: 8411660520500
 
3.91 EUR
5.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfarebná leštenka pre žiarivý lesk podláh.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 500 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 500 g
Kód: 2502897
Kód dod.: 512342
EAN: 8594007010619
 
14.30 EUR
14.31 EUR
28.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
AKCE
Resistin Car antikorozný sprej na ošetrenie podvozku, nepremieňateľný, 500 ml
Resistin Car antikorozný sprej na ošetrenie podvozku, nepremieňateľný, 500 ml
Kód: 2504452
Kód dod.: 303201
EAN: 8594019366698
 
7.79 EUR
15.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa ako antikorózny prípravok pre konzerváciu kovových povrchov, najmä spodkov automobilov, s vynikajúcimi protihlukovými vlastnosťami.
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, orech, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, orech, 320 g
Kód: 2504890
Kód dod.: 511202
EAN: 8591235076523
 
3.91 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, rýh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, rýh a kazov v drevených materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, smrek, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, smrek, 320 g
Kód: 2504887
Kód dod.: 511193
EAN: 8591235076431
 
3.91 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
AKCE
Authentic Toya Aroma Hydro Care šampón na vlasy, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Toya Aroma Hydro Care šampón na vlasy, 400 ml
Kód: 2600423
Kód dod.: 787105
EAN: 8595025836458
 
2.18 EUR
5.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasový šampón pre šetrné umývanie vysušených a dehydratovaných vlasov s originálnou autentickou kokosovou vôňou.
AKCE
Titania Foot Care gelová vložka na prednú časť chodidiel, 1 pár
TITANIA®
Titania Foot Care gelová vložka na prednú časť chodidiel, 1 pár
Kód: 2600438
Kód dod.: 966576
EAN: 4008576362382
 
2.66 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélové vložky Titania Foot Care sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a ochranu prednej časti chodidla pri chôdzi i státí.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2600189
Kód dod.: 249293
EAN: 8591235081084
 
29.79 EUR
9.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisandr, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisandr, 4 l
Kód: 2502743
Kód dod.: 249267
EAN: 8595073019278
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebná, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebná, 4 l
Kód: 2504064
Kód dod.: 249015
EAN: 8595073019353
 
39.53 EUR
9.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 9 l
Kód: 2503030
Kód dod.: 249612
EAN: 8595073017380
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 4 l
Kód: 2503065
Kód dod.: 248766
EAN: 8595073019407
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Končící produkty
Essence Glossy Jelly mini lak na nechty 03 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini lak na nechty 03 5 ml
Kód: 2500455
 
EAN: 4059729518958
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mini lak Glossy Jelly od essence prinesie vašim nechtom skvelý lesk a žiarivo oranžový odtieň. Jeho
AUTOHOUBA KOST BAL HOME VILTEX 1KS SEKÁNÁ 220X116X60 MM 4967
AUTOHOUBA KOST BAL HOME VILTEX 1KS SEKÁNÁ 220X116X60 MM 4967
Kód: 2603077
Kód dod.: 588379
EAN: 8591235104967
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AKCE
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 750 ml
Kód: 2403209
Kód dod.: 735218
EAN: 9000101386745
100%
2.61 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pur Secrets of Care vyniká svojim jemným zložením a neutrálnym pH a zároveň má silné odmasťovacie schopnosti.
AKCE
-1%Zľava
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Kód: 51781
Kód dod.: 8667
EAN: 8595025811790
100%
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z Aloe Vera, ktorý pokožku upokojuje a regeneruje, a mliečnými výťažkami z palmového mlieka so zjemňujúcimi účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.