sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 11-11 chladná ultra svetlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 11-11 chladná ultra svetlá blond 60 ml
Kód: 2507888
Kód dod.: 870705
EAN: 9000101745429
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 11-11 ponúka veľmi svetlý, chladný odtieň s jemným popolavým nádychom.
AKCE
Palette Intensive Color Creme farba na vlasy 6-1 Ľadový tmavo blond 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Intensive Color Creme farba na vlasy 6-1 Ľadový tmavo blond 50 ml
Kód: 2600014
Kód dod.: 870492
EAN: 9000101768701
 
3.91 EUR
78.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palette Intensive Color Creme 6-1 Ľadový tmavo blond je trvalá farba na vlasy s chladným (popolavým) tónom, ktorá pomáha neutralizovať teplé žlté a oranžové odtiene vo vlasoch.
Alpa masážny krém s arnikou, 40 ml
ALPA®
Alpa masážny krém s arnikou, 40 ml
Kód: 2600156
Kód dod.: 812034
EAN: 8594001779086
 
1.60 EUR
40EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa masážny krém s arnikou je vhodný na masáž pokožky namáhaných partií tela.
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Kód: 2405720
 
EAN: 4059729490209
 
1.96 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné rty kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na per
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Kód: 2503952
Kód dod.: 197206
EAN: 8595073025477
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6400 tmavá chrómová žltá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6400 tmavá chrómová žltá, 750 ml
Kód: 2503902
Kód dod.: 195659
EAN: 8595073021318
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 01 Blushing Nude 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 01 Blushing Nude 4 ml
Kód: 2502315
Kód dod.: ES542861
EAN: 4059729542861
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
-1%Zľava
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kalyp
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504989
Kód dod.: 820128
EAN: 8594001426713
 
0.86 EUR
0.87 EUR
8.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný krém na ruky s delikátnou kvetinovou vôňou. Je určený na denné ošetrenie namáhanej pokožky rúk. Obsahuje výťažok z nechtíka lekárskeho.
Pronto Aloe Vera expert care čistič na dřevo, 500 ml
Pronto®
Pronto Aloe Vera expert care čistič na dřevo, 500 ml
Kód: 74721
Kód dod.: 708024
EAN: 5000204826166
100%
7.17 EUR
14.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje všetky prachové alergény vrátane zvieracích.
Windsor penivý krém na holenie, 100 g
ALPA® Windsor®
Windsor penivý krém na holenie, 100 g
Kód: 2601742
Kód dod.: 880079
EAN: 8594001779239
 
1.87 EUR
18.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Windsor penivý krém na holenie uľahčuje holenie a pomáha zabezpečiť hladké kĺzanie strojčeka po pokožke.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-16 chladná popelavá tmavá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-16 chladná popelavá tmavá blond 60 ml
Kód: 2507892
Kód dod.: 870707
EAN: 9000101745801
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvalá farba na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 6-16 ponúka elegantný tmavý blond odtieň so studeným popelavým podtónom.
AKCE
Palette Intensive Color Creme farba na vlasy 4-60 Lesklá stredne hnedá 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Intensive Color Creme farba na vlasy 4-60 Lesklá stredne hnedá 50 ml
Kód: 2600013
Kód dod.: 870491
EAN: 9000101768749
 
3.91 EUR
78.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palette Intensive Color Creme 4-60 je permanentná farba na vlasy v odtieni lesklá stredne hnedá, ktorá je určená pre domáce farbenie.
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof vodoodolná kontúrovacia ceruzka na pery 131 Perfect Fit 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof vodoodolná kontúrovacia ceruzka na pery 131 Perfect Fit 1,2 g
Kód: 2207401
Kód dod.: 172.131
EAN: 4052136183351
 
9.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto exkluzívna kontúrovacia ceruzka na pery Soft Lip Liner je špeciálne zložená pre dokonale ošetre
Rexona Men antiperspirant Quantum Dry, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Quantum Dry, 150 ml
Kód: 52201
Kód dod.: 835001
EAN: 8717644320426
90%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona antiperspirant v spreji pre mužov s tónmi citrusových plodov, korenia a dreva.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 5-1 chladná svetlá hnedá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 5-1 chladná svetlá hnedá 60 ml
Kód: 2507878
Kód dod.: 870700
EAN: 9000101744781
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 5-1 Chladná svetlá hnedá je trvalá farba na vlasy, ktorá ponúka prirodzený studený tón s jemným nádychom elegance.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy L1++ Extrémny zosvetľovač plus 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy L1++ Extrémny zosvetľovač plus 60 ml
Kód: 2508720
Kód dod.: 870710
EAN: 9000101746327
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme L1++ Extrémny zosvetľovač Plus je profesionálna zosvetľujúca farba na vlasy určená pre dosiahnutie až o 9 odtieňov svetlejšieho tónu.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 10-55 chladná strieborná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 10-55 chladná strieborná blond 60 ml
Kód: 2507912
Kód dod.: 870718
EAN: 9000101747621
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 10-55 – Chladná strieborná blond je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje moderný, elegantný studený blond odtieň so striebornými reflexmi.
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 04 Classy Red 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 04 Classy Red 4 ml
Kód: 2502318
Kód dod.: ES542922
EAN: 4059729542922
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte kúzlo tekutej rúže Essence Hydra Kiss Lip Tint v odtieni 04 Classy Red, ktorá vašim perám do
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6201 chrómová žltá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6201 chrómová žltá, 750 ml
Kód: 2503804
Kód dod.: 195330
EAN: 8595073021288
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2430 čokoládová hnedá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2430 čokoládová hnedá, 4 l
Kód: 2503888
Kód dod.: 199543
EAN: 8595073020748
 
53.44 EUR
13.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5300 zeleň stredná, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5300 zeleň stredná, 4 l
Kód: 2503941
Kód dod.: 202160
EAN: 8595073021059
 
60.84 EUR
15.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2430 čokoládovo hnedá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2430 čokoládovo hnedá, 375 ml
Kód: 2503922
Kód dod.: 191536
EAN: 8595073020724
 
6.83 EUR
18.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo na vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 600 ml
Kód: 2503841
Kód dod.: 190684
EAN: 8595073013665
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kosť, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kosť, 600 ml
Kód: 2503851
Kód dod.: 194828
EAN: 8595073013849
 
11.39 EUR
18.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.