sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 11-11 chladná ultra svetlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 11-11 chladná ultra svetlá blond 60 ml
Kód: 2507888
Kód dod.: 870705
EAN: 9000101745429
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 11-11 ponúka veľmi svetlý, chladný odtieň s jemným popolavým nádychom.
AKCE
Palette Intensive Color Creme farba na vlasy 6-1 Ľadový tmavo blond 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Intensive Color Creme farba na vlasy 6-1 Ľadový tmavo blond 50 ml
Kód: 2600014
Kód dod.: 870492
EAN: 9000101768701
 
3.91 EUR
78.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palette Intensive Color Creme 6-1 Ľadový tmavo blond je trvalá farba na vlasy s chladným (popolavým) tónom, ktorá pomáha neutralizovať teplé žlté a oranžové odtiene vo vlasoch.
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Cement Grey 5 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Cement Grey 5 kg
Kód: 2508041
Kód dod.: 519620
EAN: 5900089217182
 
23.09 EUR
4.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoko kvalitná flexibilná spárovacia hmota určená pre spáry o šírke 2 až 8 mm.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 1-1 chladná čierna 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 1-1 chladná čierna 60 ml
Kód: 2507914
Kód dod.: 870719
EAN: 9000101747829
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 1-1 – Chladná čierna je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje intenzívny a hlboký čierny odtieň s jemne chladným tónom.
-1%Zľava
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kalyp
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504989
Kód dod.: 820128
EAN: 8594001426713
 
0.86 EUR
0.87 EUR
8.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný krém na ruky s delikátnou kvetinovou vôňou. Je určený na denné ošetrenie namáhanej pokožky rúk. Obsahuje výťažok z nechtíka lekárskeho.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 7551 oranžová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 7551 oranžová, 750 ml
Kód: 2500640
Kód dod.: 196324
EAN: 8595073021400
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 01 Blushing Nude 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 01 Blushing Nude 4 ml
Kód: 2502315
Kód dod.: ES542861
EAN: 4059729542861
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa masážny krém s arnikou, 40 ml
ALPA®
Alpa masážny krém s arnikou, 40 ml
Kód: 2600156
Kód dod.: 812034
EAN: 8594001779086
 
1.60 EUR
40EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa masážny krém s arnikou je vhodný na masáž pokožky namáhaných partií tela.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a dřevo, 8191 tmavá červeň rumělka, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a dřevo, 8191 tmavá červeň rumělka, 375 ml
Kód: 2503947
Kód dod.: 196824
EAN: 8595073025255
 
9.52 EUR
25.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
truckzdarma
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6201 žltá chrómová stredná, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6201 žltá chrómová stredná, 9 l
Kód: 2503919
Kód dod.: 203328
EAN: 8595073021301
 
176.33 EUR
176.34 EUR
19.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8140 svetlá červeň rumelka, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8140 svetlá červeň rumelka, 375 ml
Kód: 2503924
Kód dod.: 196638
EAN: 8595073021424
 
9.52 EUR
25.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8191 tmavá červeň rumělka, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8191 tmavá červeň rumělka, 750 ml
Kód: 2503903
Kód dod.: 196828
EAN: 8595073021462
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0530 zelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0530 zelená, 700 g
Kód: 2503988
Kód dod.: 355865
EAN: 8592474019272
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 5 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 5 kg
Kód: 2504084
Kód dod.: 355801
EAN: 8592474019432
 
60.41 EUR
12.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0199 čierna, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0199 čierna, 700 g
Kód: 2503997
Kód dod.: 355942
EAN: 8592474018633
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
RYOR Koenzym Q10 nočný krém, 50 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 nočný krém, 50 ml
Kód: 08779
Kód dod.: 822661
EAN: 8594007977134
100%
7.17 EUR
143.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koenzym Q10 aktívne podporuje využitie energie v bunke pre zlepšenie regenerácie pleti.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0655 tmavo okrová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0655 tmavo okrová, 700 g
Kód: 2503991
Kód dod.: 355890
EAN: 8592474019326
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sádrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 strešný antracit, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 strešný antracit, 700 g
Kód: 2506458
Kód dod.: 355879
EAN: 8592474101687
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Kód: 2503998
Kód dod.: 355946
EAN: 8592474018855
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0566 zelená plotová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0566 zelená plotová, 700 g
Kód: 2506468
Kód dod.: 355993
EAN: 8592474101731
 
15.18 EUR
21.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď a sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Kód: 2405720
 
EAN: 4059729490209
 
1.96 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné rty kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na per
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0230 stredne hnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0230 stredne hnedá, 700 g
Kód: 2500193
Kód dod.: 355825
EAN: 8592474019197
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 700 g
Kód: 2500187
Kód dod.: 355934
EAN: 8592474018909
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof vodoodolná kontúrovacia ceruzka na pery 131 Perfect Fit 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof vodoodolná kontúrovacia ceruzka na pery 131 Perfect Fit 1,2 g
Kód: 2207401
Kód dod.: 172.131
EAN: 4052136183351
 
9.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto exkluzívna kontúrovacia ceruzka na pery Soft Lip Liner je špeciálne zložená pre dokonale ošetre
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.