sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 06 Berry Crush 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 06 Berry Crush 4 ml
Kód: 2502319
Kód dod.: ES542977
EAN: 4059729542977
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojim perám šťavnatý dotyk farby s tekutou rúžom Essence Hydra Kiss Lip Tint v odtieni 06 B
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Kód: 2503998
Kód dod.: 355946
EAN: 8592474018855
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0655 tmavo okrová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0655 tmavo okrová, 700 g
Kód: 2503991
Kód dod.: 355890
EAN: 8592474019326
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sádrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 strešný antracit, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 strešný antracit, 700 g
Kód: 2506458
Kód dod.: 355879
EAN: 8592474101687
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0566 zelená plotová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0566 zelená plotová, 700 g
Kód: 2506468
Kód dod.: 355993
EAN: 8592474101731
 
15.18 EUR
21.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď a sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof vodoodolná kontúrovacia ceruzka na pery 131 Perfect Fit 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof vodoodolná kontúrovacia ceruzka na pery 131 Perfect Fit 1,2 g
Kód: 2207401
Kód dod.: 172.131
EAN: 4052136183351
 
9.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto exkluzívna kontúrovacia ceruzka na pery Soft Lip Liner je špeciálne zložená pre dokonale ošetre
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4400 modrá svetlá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4400 modrá svetlá, 375 ml
Kód: 2503912
Kód dod.: 192838
EAN: 8595073020830
 
6.83 EUR
18.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kost, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kost, 750 ml
Kód: 2500635
Kód dod.: 194832
EAN: 8595073021189
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4550 modrá návesť, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4550 modrá návesť, 750 ml
Kód: 2500629
Kód dod.: 192989
EAN: 8595073020885
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4550 modrá návestná, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4550 modrá návestná, 600 ml
Kód: 2503847
Kód dod.: 192984
EAN: 8595073013757
 
11.39 EUR
18.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2880 gaštanovo hnedá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2880 gaštanovo hnedá, 4 l
Kód: 2503916
Kód dod.: 199596
EAN: 8595073020786
 
53.44 EUR
13.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1110 šedá svetlá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1110 šedá svetlá, 600 ml
Kód: 2503842
Kód dod.: 190724
EAN: 8595073013672
 
9 EUR
15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8300 červeň višňová, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8300 červeň višňová, 600 ml
Kód: 2503824
Kód dod.: 197004
EAN: 8595073026214
 
14.44 EUR
24.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 375 ml
Kód: 2503884
Kód dod.: 190679
EAN: 8595073020564
 
6.83 EUR
18.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 9 l
Kód: 2600131
Kód dod.: 198311
EAN: 8595073020557
 
98.15 EUR
10.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murovanie pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AbellA Žínka froté farebná rôzne farby, 21 × 14 cm, 1 kus
AbellA®
AbellA Žínka froté farebná rôzne farby, 21 × 14 cm, 1 kus
Kód: 37092
Kód dod.: 966553
EAN: 8590786101098
100%
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemná žínka froté Abella vhodná nielen pre citlivú pokožku.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 700 g
Kód: 2503981
Kód dod.: 355805
EAN: 8592474019159
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 hnedá tmavá, 0,7 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 hnedá tmavá, 0,7 kg
Kód: 2507432
Kód dod.: 356078
EAN: 8592474112874
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spĺňa normu povrchových úprav výrobkov a hračiek pre deti od 0-3 rokov (ČSN EN 71, časť 3) a je vhodný pre styk s potravinami.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0462 tmavo modrá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0462 tmavo modrá, 700 g
Kód: 2503986
Kód dod.: 355855
EAN: 8592474019258
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0421 svetlo modrá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0421 svetlo modrá, 700 g
Kód: 2503984
Kód dod.: 355845
EAN: 8592474019234
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, medi aj sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 0,3 kg
Kód: 2505469
Kód dod.: 355872
EAN: 8592474101236
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meden i sadrokartón.
-1%Zľava
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kalyp
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504989
Kód dod.: 820128
EAN: 8594001426713
 
0.86 EUR
0.87 EUR
8.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný krém na ruky s delikátnou kvetinovou vôňou. Je určený na denné ošetrenie namáhanej pokožky rúk. Obsahuje výťažok z nechtíka lekárskeho.
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Kód: 2405720
 
EAN: 4059729490209
 
1.96 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné rty kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na per
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-16 chladná popelavá tmavá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-16 chladná popelavá tmavá blond 60 ml
Kód: 2507892
Kód dod.: 870707
EAN: 9000101745801
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvalá farba na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 6-16 ponúka elegantný tmavý blond odtieň so studeným popelavým podtónom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.