sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Kód: 2503993
Kód dod.: 355900
EAN: 8592474019340
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0620 žltá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0620 žltá, 700 g
Kód: 2503990
Kód dod.: 355885
EAN: 8592474019319
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Kód: 2504009
Kód dod.: 356010
EAN: 8592474018787
 
14.56 EUR
14.57 EUR
20.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0230 stredne hnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0230 stredne hnedá, 700 g
Kód: 2500193
Kód dod.: 355825
EAN: 8592474019197
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 700 g
Kód: 2500187
Kód dod.: 355934
EAN: 8592474018909
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
RYOR Koenzym Q10 nočný krém, 50 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 nočný krém, 50 ml
Kód: 08779
Kód dod.: 822661
EAN: 8594007977134
100%
7.17 EUR
143.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koenzym Q10 aktívne podporuje využitie energie v bunke pre zlepšenie regenerácie pleti.
Pronto Aloe Vera expert care čistič na dřevo, 500 ml
Pronto®
Pronto Aloe Vera expert care čistič na dřevo, 500 ml
Kód: 74721
Kód dod.: 708024
EAN: 5000204826166
100%
7.17 EUR
14.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje všetky prachové alergény vrátane zvieracích.
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Kód: 2405720
 
EAN: 4059729490209
 
1.96 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné rty kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na per
Astrid Rose Premium 55+ spevňujúci a vyplňujúci nočný krém, 50 ml
Astrid
Astrid Rose Premium 55+ spevňujúci a vyplňujúci nočný krém, 50 ml
Kód: 2602086
Kód dod.: 820448
EAN: 8592297009856
 
10 EUR
200EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Rose Premium spevňujúci a vyplňujúci nočný krém posilňuje a vyživuje vašu pokožku každú noc, a zároveň ju zanecháva pružnejšiu a hydratovanú.
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 01 Blushing Nude 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 01 Blushing Nude 4 ml
Kód: 2502315
Kód dod.: ES542861
EAN: 4059729542861
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Windsor penivý krém na holenie, 100 g
ALPA® Windsor®
Windsor penivý krém na holenie, 100 g
Kód: 2601742
Kód dod.: 880079
EAN: 8594001779239
 
1.87 EUR
18.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Windsor penivý krém na holenie uľahčuje holenie a pomáha zabezpečiť hladké kĺzanie strojčeka po pokožke.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 26 Rubies are forever 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 26 Rubies are forever 8 ml
Kód: 2601979
Kód dod.: ES585660
EAN: 4059729585660
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú farbu s essence lakom na nechty gel nail 26 RUBIES are FOREVER v žiarivom t
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 8-16 chladná popelavá svetlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 8-16 chladná popelavá svetlá blond 60 ml
Kód: 2507886
Kód dod.: 870704
EAN: 9000101745580
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 8-16 poskytuje svieži, elegantný veľmi svetlý blond odtieň s chladným popelavým tónom.
AKCE
-1%Zľava
Mitia Soft Care Sensual Fresh sprchový krém, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Sensual Fresh sprchový krém, 400 ml
Kód: 45625
Kód dod.: 795052
EAN: 8595025809469
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z lotosového mlieka, ktorý pokožku zvláčňuje, a vitamínom E so upokojujúcimi účinkami.
Končící produkty
Koh-i-Noor Krepový papier 50 x 200 cm, olivovo zelený
Koh-i-Noor
Koh-i-Noor Krepový papier 50 x 200 cm, olivovo zelený
Kód: 1807584
Kód dod.: 992067
EAN: 8593539083597
 
0.21 EUR
0.11EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krepový dekoračný papier pre kreatívne použitie. Osvedčený dekoračný materiál využívaný nielen v škô
Alpa masážny krém s arnikou, 40 ml
ALPA®
Alpa masážny krém s arnikou, 40 ml
Kód: 2600156
Kód dod.: 812034
EAN: 8594001779086
 
1.60 EUR
40EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa masážny krém s arnikou je vhodný na masáž pokožky namáhaných partií tela.
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof vodoodolná kontúrovacia ceruzka na pery 131 Perfect Fit 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof vodoodolná kontúrovacia ceruzka na pery 131 Perfect Fit 1,2 g
Kód: 2207401
Kód dod.: 172.131
EAN: 4052136183351
 
9.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto exkluzívna kontúrovacia ceruzka na pery Soft Lip Liner je špeciálne zložená pre dokonale ošetre
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 10-55 chladná strieborná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 10-55 chladná strieborná blond 60 ml
Kód: 2507912
Kód dod.: 870718
EAN: 9000101747621
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 10-55 – Chladná strieborná blond je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje moderný, elegantný studený blond odtieň so striebornými reflexmi.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy L1++ Extrémny zosvetľovač plus 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy L1++ Extrémny zosvetľovač plus 60 ml
Kód: 2508720
Kód dod.: 870710
EAN: 9000101746327
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme L1++ Extrémny zosvetľovač Plus je profesionálna zosvetľujúca farba na vlasy určená pre dosiahnutie až o 9 odtieňov svetlejšieho tónu.
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 04 Classy Red 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 04 Classy Red 4 ml
Kód: 2502318
Kód dod.: ES542922
EAN: 4059729542922
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte kúzlo tekutej rúže Essence Hydra Kiss Lip Tint v odtieni 04 Classy Red, ktorá vašim perám do
Essence pero na očné linky Super fine 01, 1 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence pero na očné linky Super fine 01, 1 ml
Kód: 2602837
 
EAN: 4059729421494
 
0 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nakúpte výrobky essence nad 199 Kč a dostanete 1 kus essence očné linky Super fine NAVÍC! JEDEN DÁRK
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 5-1 chladná svetlá hnedá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 5-1 chladná svetlá hnedá 60 ml
Kód: 2507878
Kód dod.: 870700
EAN: 9000101744781
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 5-1 Chladná svetlá hnedá je trvalá farba na vlasy, ktorá ponúka prirodzený studený tón s jemným nádychom elegance.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Kód: 2503952
Kód dod.: 197206
EAN: 8595073025477
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6400 tmavá chrómová žltá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6400 tmavá chrómová žltá, 750 ml
Kód: 2503902
Kód dod.: 195659
EAN: 8595073021318
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.