sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Astrid Rose Premium 55+ spevňujúci a vyplňujúci nočný krém, 50 ml
Astrid
Astrid Rose Premium 55+ spevňujúci a vyplňujúci nočný krém, 50 ml
Kód: 2602086
Kód dod.: 820448
EAN: 8592297009856
 
10 EUR
200EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Rose Premium spevňujúci a vyplňujúci nočný krém posilňuje a vyživuje vašu pokožku každú noc, a zároveň ju zanecháva pružnejšiu a hydratovanú.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0823 ružová svetlá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0823 ružová svetlá, 700 g
Kód: 2504721
Kód dod.: 355908
EAN: 8592474072789
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0413 modrá blankytová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0413 modrá blankytová, 700 g
Kód: 2504720
Kód dod.: 355843
EAN: 8592474072772
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0230 stredne hnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0230 stredne hnedá, 700 g
Kód: 2503999
Kód dod.: 355950
EAN: 8592474018824
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, med a sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavo hnedá, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavo hnedá, 0,3 kg
Kód: 2505466
Kód dod.: 355953
EAN: 8592474101250
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meden i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 hnedá tmavá, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 hnedá tmavá, 0,3 kg
Kód: 2506438
Kód dod.: 355873
EAN: 8592474101267
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlo zelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlo zelená, 700 g
Kód: 2504003
Kód dod.: 355978
EAN: 8592474018930
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0566 zelená plotová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0566 zelená plotová, 700 g
Kód: 2505477
Kód dod.: 355878
EAN: 8592474101700
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 strešný antracit, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 strešný antracit, 700 g
Kód: 2506456
Kód dod.: 356023
EAN: 8592474101762
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
Green Pharmacy šampón proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy šampón proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou 350 ml
Kód: 1810772
Kód dod.: 845730
EAN: 8588006037999
100%
2.52 EUR
7.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy šampón proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou je určený pre jemné, ale účinné umývanie vlasov so špeciálnym účinkom na posilnenie vlasových korienkov a zníženie nadmerného vypadávania vlasov.
AKCE
Wella Wellaton Intense Color Cream krémová farba na vlasy 9/0 veľmi svetlá blond
Wella®
Wella Wellaton Intense Color Cream krémová farba na vlasy 9/0 veľmi svetlá blond
Kód: 12521
Kód dod.: 860579
EAN: 4056800895373
100%
2.78 EUR
55.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-16 chladná poplašná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-16 chladná poplašná blond 60 ml
Kód: 2507910
Kód dod.: 870717
EAN: 9000101747461
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-68 tmavá karamelová blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-68 tmavá karamelová blond 60 ml
Kód: 2507899
Kód dod.: 870711
EAN: 9000101746525
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 6-68 Tmavá karamelová blond je luxusná krémová farba na vlasy, ktorá spája intenzívny farebný výsledok s hĺbkovou starostlivosťou.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 5-60 svetlá čokoládová hnedá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 5-60 svetlá čokoládová hnedá 60 ml
Kód: 2508719
Kód dod.: 870709
EAN: 9000101746105
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 5-60 Svetlá čokoládová hnedá je luxusná krémová farba na vlasy, ktorá ponúka intenzívny, dlhotrvajúci odtieň s prirodzeným čokoládovým tónom.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 8-0 prirodzená svetlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 8-0 prirodzená svetlá blond 60 ml
Kód: 2508711
Kód dod.: 870701
EAN: 9000101744941
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 8-0 Prirodzená svetlá blond je permanentná farba na vlasy, ktorá ponúka prirodzený a svieži odtieň svetlej blond s jemným teplým nádychom.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 8-16 chladná popelavá svetlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 8-16 chladná popelavá svetlá blond 60 ml
Kód: 2507886
Kód dod.: 870704
EAN: 9000101745580
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 8-16 poskytuje svieži, elegantný veľmi svetlý blond odtieň s chladným popelavým tónom.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 26 Rubies are forever 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 26 Rubies are forever 8 ml
Kód: 2601979
Kód dod.: ES585660
EAN: 4059729585660
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú farbu s essence lakom na nechty gel nail 26 RUBIES are FOREVER v žiarivom t
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 10-55 chladná strieborná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 10-55 chladná strieborná blond 60 ml
Kód: 2507912
Kód dod.: 870718
EAN: 9000101747621
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 10-55 – Chladná strieborná blond je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje moderný, elegantný studený blond odtieň so striebornými reflexmi.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy L1++ Extrémny zosvetľovač plus 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy L1++ Extrémny zosvetľovač plus 60 ml
Kód: 2508720
Kód dod.: 870710
EAN: 9000101746327
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme L1++ Extrémny zosvetľovač Plus je profesionálna zosvetľujúca farba na vlasy určená pre dosiahnutie až o 9 odtieňov svetlejšieho tónu.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4400 modrá svetlá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4400 modrá svetlá, 600 ml
Kód: 2503846
Kód dod.: 192848
EAN: 8595073013740
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 sivá pastelová, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 sivá pastelová, 4 l
Kód: 2503934
Kód dod.: 198304
EAN: 8595073020540
 
60.84 EUR
15.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4550 modrá návesť, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4550 modrá návesť, 375 ml
Kód: 2503913
Kód dod.: 192977
EAN: 8595073020878
 
7.70 EUR
20.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5100 zeleň pastelová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5100 zeleň pastelová, 750 ml
Kód: 2503872
Kód dod.: 193391
EAN: 8595073020977
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2430 čokoládovo hnedá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2430 čokoládovo hnedá, 600 ml
Kód: 2500230
Kód dod.: 191548
EAN: 8595073013719
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.