sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Repair & Care Sensitive telové mlieko 400 ml
Nivea®
Nivea Repair & Care Sensitive telové mlieko 400 ml
Kód: 2508694
Kód dod.: 810109
EAN: 9005800392769
 
9.13 EUR
22.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživné a zároveň ľahké telové mlieko určené pre suchú, veľmi suchú a citlivú pokožku. Okamžite zmierňuje pocit napätia a svrbenia, intenzívne hydratuje a podporuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky.
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Dark & Black 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Dark & Black 3L
Kód: 2500082
Kód dod.: 761309
EAN: 4260418935592
100%
4.78 EUR
0.05EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zachovajte sýtu čiernu a tmavé odtiene bez vyblednutia.
Protex Pro Hydra Care tuhé toaletné mydlo 90 g
Protex®
Protex Pro Hydra Care tuhé toaletné mydlo 90 g
Kód: 2500174
Kód dod.: 785184
EAN: 8718951684683
 
1.22 EUR
13.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Pro Hydra Care je jemné tuhé mydlo určené pre každodennú starostlivosť o pokožku.
Str8 Live True sprchový gél pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Live True sprchový gél pre mužov 400 ml
Kód: 2210312
Kód dod.: 797334
EAN: 5201314149934
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel poskytne mužské pokožce skvělou péči, hydrataci, pocit svěžesti a čistoty. Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní příjemná, svěží citrusová pánská vůně.
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 10 Pinkalicious 10 ml
Essence
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 10 Pinkalicious 10 ml
Kód: 2401335
 
EAN: 4059729447357
 
3.87 EUR
387EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Kód: 90825
Kód dod.: 577119
EAN: 4023103156487
97%
6.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhrada k Easy Wring and Clean a Easy Wring and Clean TURBO. 100% mikrovlákna perfektne vyčistí vašu podlahu. Trojuholníkový tvar pre jednoduché upratovanie v rohoch.
Essence Polly Pocket voňavé nálepky na nehty 01 Verí v malé veci! 70 kusov
Essence
Essence Polly Pocket voňavé nálepky na nehty 01 Verí v malé veci! 70 kusov
Kód: 2501978
Kód dod.: ES539816
EAN: 4059729539816
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyjadrite svoju kreativitu a dodajte svojej manikúre hravý šmrnc s nálepkami na nechty Essence Polly
Nivea Sun Protect & Care OF 30 detský sprej na opaľovanie, 270 ml
Nivea®
Nivea Sun Protect & Care OF 30 detský sprej na opaľovanie, 270 ml
Kód: 2600378
Kód dod.: 815171
EAN: 4005900904843
 
16.52 EUR
61.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra vodoodolné, starajúce sa zloženie s organickým mandľovým olejom a s UVA/UVB filtrami poskytuje jemnej detskej pokožke okamžitú ochranu a chráni ju pred dehydratáciou.
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0840 červenohnedá, 700 g
Denas
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0840 červenohnedá, 700 g
Kód: 2500300
Kód dod.: 340410
EAN: 8592474003448
 
10.09 EUR
14.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná antikorózna ochrana železa, hliníka, medi, pozinku na kovových strechách a stavebných konštrukciách. Vodou riediteľná farba na kovy pre interiér a exteriér.
AKCE
-1%Zľava
Varta Superlife, batérie AA, 4 ks
Varta
Varta Superlife, batérie AA, 4 ks
Kód: 2504414
Kód dod.: 961059
EAN: 4008496556267
 
0.86 EUR
0.87 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinko-chloridové tužkové batérie typu AA od známeho výrobcu Varta patria do série Superlife. Tá je charakteristická nízkou spotrebou energie, a tým pádom disponuje dlhou výdržou a nízkou spotrebou energie.
AKCE
Corega Power Max upevnenie + komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g
Corega
Corega Power Max upevnenie + komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g
Kód: 2602938
Kód dod.: 900027
EAN: 5054563123701
 
3.47 EUR
86.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max Upevnenie + Komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g je fixačný krém určený pre čiastočné aj celkové zubné náhrady.
O.B. ProComfort tampony super nové, 32 kusov
O.b.®
O.B. ProComfort tampony super nové, 32 kusov
Kód: 2603149
Kód dod.: 920054
EAN: 3574661900209
 
5.87 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
O.B. ProComfort Super sú tampony určené pre stredne silné až silnejšie menštruačné krvácanie.
AKCE
-1%Zľava
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 250 g
Kód: 2500218
Kód dod.: 430910
EAN: 8591235030563
 
1.56 EUR
1.57 EUR
6.24EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Hostagrund U2161 blokátor rzi základná farba na kov, 400 ml
Hostagrund
Hostagrund U2161 blokátor rzi základná farba na kov, 400 ml
Kód: 2506047
Kód dod.: 328288
EAN: 8591235090376
 
12.40 EUR
31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková základová impregnačná farba. Podklad: oceľ, oceľ so zvyškami rzi, hliník, mosadz, zinok, meď, pórovité podklady (betón, drevo).Např.: podzemné kolektory, kovové nádrže, potrubia, stroje, prevádzkové konštrukcie, strešné a mostné konštrukcie.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0021 orech, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0021 orech, 3,5 l
Kód: 2504948
Kód dod.: 250540
EAN: 8590627988109
 
41.52 EUR
41.53 EUR
11.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšenú vodoodpudivosť, vysokú priľnavosť ďalšieho náteru, mechanickú odolnosť a tiež hlbokú penetráciu.
Linteo Baby Premium Midi detské plienky 5 až 9 kg, 54 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Midi detské plienky 5 až 9 kg, 54 ks
Kód: 2103392
Kód dod.: 911001
EAN: 8595686302910
 
14.34 EUR
14.35 EUR
0.27EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové plienky vďaka absorpčným kanálom okamžite pohlcujú tekutinu, ktorá sa rovnomerne rozprestiera do kanálov, ktoré tekutinu uzamknú, tak zabraňujú nežiaducemu úniku tekutín. Extra priedušný a sametovo hebký materiál.
Linteo Baby Premium Junior detské plienky 11 až 21 kg, 42 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Junior detské plienky 11 až 21 kg, 42 ks
Kód: 2103395
Kód dod.: 911004
EAN: 8595686302972
 
14.34 EUR
14.35 EUR
0.34EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové plienky vďaka absorbujúcim kanálikom okamžite pohlcujú tekutinu, ktorá sa rovnomerne rozprestiera do kanálikov, ktoré tekutinu uzamknú, čím zabraňuje nežiaducemu úniku tekutín. Extra priedušný a sametovo jemný materiál.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Kód: 2505874
Kód dod.: 394800
EAN: 8595718000005
 
11.92 EUR
17.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, teak 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, teak 0,7 kg
Kód: 2507211
Kód dod.: 394812
EAN: 8595718000128
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, hemlock 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, hemlock 0,7 kg
Kód: 2507221
Kód dod.: 394832
EAN: 8595718000050
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorózny lak, 950 g
Proxim
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorózny lak, 950 g
Kód: 2502725
Kód dod.: 303152
EAN: 8594019360788
 
9.09 EUR
9.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náter kovových predmetov a konštrukcií pre vonkajšie prostredie, napr. ako antikorózna ochrana hrdzou narušeného oceľového pletiva, spodkov karosérií automobilov a pod. Zásadne nevyžaduje základný náter.
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Kód: 70368
Kód dod.: 860500
EAN: 8006540650776
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk, snadno se vyčesává.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0280 palisander, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0280 palisander, 700 g
Kód: 2504910
Kód dod.: 262442
EAN: 8594166557376
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetračná krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0260 hnedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0260 hnedá, 700 g
Kód: 2504909
Kód dod.: 262436
EAN: 8594166557345
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia voda riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.