sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Sitol čistič na kovy, sklo a zrkadlá 300 g
Sitol®
Sitol čistič na kovy, sklo a zrkadlá 300 g
Kód: 04221
Kód dod.: 711035
EAN: 8594060940120
96%
1.30 EUR
4.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič na kovy, sklo a zrkadlá. SITOL čistí a leští ušľachtilé kovy, zrkadlá, sklá i sklokeramiku. Sitolem možno čistiť a leštiť ušľachtilé kovy, zrkadlá a okenné sklá.
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorózny lak, 950 g
Proxim
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorózny lak, 950 g
Kód: 2502725
Kód dod.: 303152
EAN: 8594019360788
 
9.09 EUR
9.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náter kovových predmetov a konštrukcií pre vonkajšie prostredie, napr. ako antikorózna ochrana hrdzou narušeného oceľového pletiva, spodkov karosérií automobilov a pod. Zásadne nevyžaduje základný náter.
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná starostlivá rúž 30 Apricot Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná starostlivá rúž 30 Apricot Oasis 3,5 g
Kód: 1803828
Kód dod.: 183.30
EAN: 4052136083415
 
16.62 EUR
4 155EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starostlivý rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre mäkké a hladké pery. Skla
Chante Clair gél na pranie vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Chante Clair
Chante Clair gél na pranie vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Kód: 2508602
Kód dod.: 775422
EAN: 8015194100742
 
4.13 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný prací gél navrhnutý špeciálne pre pranie vlny, kašmíru a ďalších citlivých materiálov, ktorý šetrne odstraňuje nečistoty, chráni štruktúru vlákien a zanecháva prádlo hebké, svieže a dlho krásne.
Linteo Baby Premium Midi detské plienky 5 až 9 kg, 54 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Midi detské plienky 5 až 9 kg, 54 ks
Kód: 2103392
Kód dod.: 7021
EAN: 8595686302910
 
14.34 EUR
14.35 EUR
0.27EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové plienky vďaka absorpčným kanálom okamžite pohlcujú tekutinu, ktorá sa rovnomerne rozprestiera do kanálov, ktoré tekutinu uzamknú, tak zabraňujú nežiaducemu úniku tekutín. Extra priedušný a sametovo hebký materiál.
Linteo Baby Premium Junior detské plienky 11 až 21 kg, 42 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Junior detské plienky 11 až 21 kg, 42 ks
Kód: 2103395
Kód dod.: 911004
EAN: 8595686302972
 
14.34 EUR
14.35 EUR
0.34EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové plienky vďaka absorbujúcim kanálikom okamžite pohlcujú tekutinu, ktorá sa rovnomerne rozprestiera do kanálikov, ktoré tekutinu uzamknú, čím zabraňuje nežiaducemu úniku tekutín. Extra priedušný a sametovo jemný materiál.
AKCE
-1%Zľava
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 250 g
Kód: 2500218
Kód dod.: 430910
EAN: 8591235030563
 
1.56 EUR
1.57 EUR
6.24EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2508311
Kód dod.: 328522
EAN: 8591235099386
 
40.22 EUR
16.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0912 hliníková vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0912 hliníková vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2508339
Kód dod.: 328552
EAN: 8591235098785
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507254
Kód dod.: 328528
EAN: 8591235098730
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Essence Baby Got Glow rozjasňujúca tyčinka 10 Golden Aura 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Glow rozjasňujúca tyčinka 10 Golden Aura 5,5 g
Kód: 2502438
Kód dod.: ES542526
EAN: 4059729542526
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojej pleti sviežosť a jas s rozjasňovačom v tyčinke Essence Baby Got Glow v šampanskom odt
Essence Baby Got Bronze trblietavý bronzer 20 Holiday Glow 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Bronze trblietavý bronzer 20 Holiday Glow 5,5 g
Kód: 2500440
 
EAN: 4059729521354
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zachyťte každý slnečný lúč s trblietavým bronzerom Baby Got Bronze od essence. Tento bronzer zahalí
Baterie Philips Alkaline AAA 10 ks LR03 Micro 1,5V
Philips
Baterie Philips Alkaline AAA 10 ks LR03 Micro 1,5V
Kód: 2507444
Kód dod.: 960962
EAN: 4895229113497
 
4.05 EUR
0.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné batérie značky Philips poskytujú dobrú kvalitu a dlhú životnosť.
Dupli-Color Alkyton Kovářská farba na kov, čierna, 750 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Kovářská farba na kov, čierna, 750 ml
Kód: 2503608
Kód dod.: 329276
EAN: 8715743014765
 
27.22 EUR
36.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je antikorózna, alkyd-uretanová vrchná i základná farba v jednom. Vysoký obsah kovových pigmentov vytvára atraktívny, matný, drsný povrch s kovovými odleskami.
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozný lak, 9 kg
Paramo
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozný lak, 9 kg
Kód: 2502726
Kód dod.: 303157
EAN: 8595050311517
 
52.57 EUR
5.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náter kovových predmetov a konštrukcií pre vonkajšie prostredie, napr. ako antikorózna ochrana hrdzou narušeného oceľového pletiva, spodkov karosérií automobilov a pod. Zásadne nevyžaduje základný náter.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0280 palisander, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0280 palisander, 700 g
Kód: 2504910
Kód dod.: 262442
EAN: 8594166557376
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetračná krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0260 hnedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0260 hnedá, 700 g
Kód: 2504909
Kód dod.: 262436
EAN: 8594166557345
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia voda riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
truckzdarma
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu Parfum Intense parfum pre mužov 125 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu Parfum Intense parfum pre mužov 125 ml
Kód: 2500260
 
EAN: 8435415102346
 
157.64 EUR
1 261.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická ambrová drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2023 Zažite odvážnu a podmanivú
PATTEX Opravný sanitární lak, 50g
Henkel Pattex®
PATTEX Opravný sanitární lak, 50g
Kód: 2506300
Kód dod.: 501944
EAN: 4015000435932
 
6.31 EUR
126.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Sanitárny opravný lak je opravný sanitárny lak, ktorý je po 30 minútach vodoodolný. Je vhodný na porcelán, keramiku, dlaždice, sklo, smalt, kovy a plasty.
got2b Glued 4 Brows & Edges gél na obočie a baby vlásky 2v1,16 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued 4 Brows & Edges gél na obočie a baby vlásky 2v1,16 ml
Kód: 2507357
Kód dod.: 981446
EAN: 9000101733358
 
8.04 EUR
502.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci transparentný gél 2v1 pre úpravu obočia a krátkych vláskov.
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 5 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 5 kg
Kód: 2508048
Kód dod.: 519628
EAN: 5900089140121
 
23.09 EUR
4.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoko kvalitná flexibilná spárovacia hmota určená pre spáry o šírke 2 až 8 mm.
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubná pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubná pasta 50 ml
Kód: 2600902
Kód dod.: 885063
EAN: 8718951505100
 
5.22 EUR
104.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White bělicí zubná pasta Ultra Fresh Pearls s hrejivou bohatou penou, ktorá obsahuje milióny molekúl aktívneho kyslíka. Zubná pasta je neabrazívna a zároveň je bezpečná pre vašu sklovinu.
Rochas Mademoiselle in Love parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Rochas
Rochas Mademoiselle in Love parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2601412
Kód dod.: RC039A03
EAN: 3386460171649
 
36.74 EUR
36.75 EUR
1 224.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Zamilujte sa na prvé privonanie s okúzľujú
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603112
Kód dod.: 837191
EAN: 5201314193517
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Game je pánsky antiperspirant roll-on určený na každodenné použitie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.