sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Kód: 2505874
Kód dod.: 394800
EAN: 8595718000005
 
11.92 EUR
17.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, teak 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, teak 0,7 kg
Kód: 2507211
Kód dod.: 394812
EAN: 8595718000128
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Kód: 70368
Kód dod.: 860500
EAN: 8006540650776
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk, snadno se vyčesává.
Sitol čistič na kovy, sklo a zrkadlá 300 g
Sitol®
Sitol čistič na kovy, sklo a zrkadlá 300 g
Kód: 04221
Kód dod.: 711035
EAN: 8594060940120
96%
1.30 EUR
4.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič na kovy, sklo a zrkadlá. SITOL čistí a leští ušľachtilé kovy, zrkadlá, sklá i sklokeramiku. Sitolem možno čistiť a leštiť ušľachtilé kovy, zrkadlá a okenné sklá.
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2508311
Kód dod.: 328522
EAN: 8591235099386
 
40.22 EUR
16.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0912 hliníková vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0912 hliníková vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2508339
Kód dod.: 328552
EAN: 8591235098785
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0280 palisander, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0280 palisander, 700 g
Kód: 2504910
Kód dod.: 262442
EAN: 8594166557376
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetračná krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0260 hnedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0260 hnedá, 700 g
Kód: 2504909
Kód dod.: 262436
EAN: 8594166557345
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia voda riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
AKCE
Sidolux Premium Floor Care čistič podlah vinyl, linoleum, dlažba, obklady Marseillské mýdlo s levandulí, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Premium Floor Care čistič podlah vinyl, linoleum, dlažba, obklady Marseillské mýdlo s levandulí, 1 l
Kód: 2601117
Kód dod.: 702055
EAN: 5902986292873
 
3.57 EUR
4.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny prostriedok na umývanie linolea, dlažby, keramických obkladov vrátane iných povrchov z týchto materiálov. Výnimočná receptúra prostriedku garantuje umývacie schopnosti a zabraňuje vzniku šmúh.
AKCE
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vôňou mäty a limetky náhradná náplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vôňou mäty a limetky náhradná náplň 2x36 ml
Kód: 2602905
Kód dod.: 721035
EAN: 5000204423631
 
5.65 EUR
78.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck Fresh Discs Mint Mission sú náhradné gélové náplne do systému Fresh Discs, ktoré zabezpečujú čistotu a sviežosť toalety pri každom spláchnutí.
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 5 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 5 kg
Kód: 2508048
Kód dod.: 519628
EAN: 5900089140121
 
23.09 EUR
4.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoko kvalitná flexibilná spárovacia hmota určená pre spáry o šírke 2 až 8 mm.
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubná pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubná pasta 50 ml
Kód: 2600902
Kód dod.: 885063
EAN: 8718951505100
 
5.22 EUR
104.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White bělicí zubná pasta Ultra Fresh Pearls s hrejivou bohatou penou, ktorá obsahuje milióny molekúl aktívneho kyslíka. Zubná pasta je neabrazívna a zároveň je bezpečná pre vašu sklovinu.
Rochas Mademoiselle in Love parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Rochas
Rochas Mademoiselle in Love parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2601412
Kód dod.: RC039A03
EAN: 3386460171649
 
36.74 EUR
36.75 EUR
1 224.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Zamilujte sa na prvé privonanie s okúzľujú
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603112
Kód dod.: 837191
EAN: 5201314193517
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Game je pánsky antiperspirant roll-on určený na každodenné použitie.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech tmavý 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech tmavý 0,7 kg
Kód: 2505881
Kód dod.: 394828
EAN: 8595718000203
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 8 kg
Kód: 2503617
Kód dod.: 302133
EAN: 8595002322745
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolíneum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantár, 700 g
Detecha®
Karbolíneum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantár, 700 g
Kód: 2504404
Kód dod.: 302104
EAN: 8595002324022
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 700 g
Kód: 2504519
Kód dod.: 302096
EAN: 8595002324077
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolínium Extra 3v1 lazúra na drevo, borovica, 0,7 kg
Detecha®
Karbolínium Extra 3v1 lazúra na drevo, borovica, 0,7 kg
Kód: 2503622
Kód dod.: 302118
EAN: 8595002320079
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná ošetrujúce rúž 20 Rose Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná ošetrujúce rúž 20 Rose Oasis 3,5 g
Kód: 1803827
Kód dod.: 183.20
EAN: 4052136083408
100%
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ošetrujúci rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre mäkké a hladké pery.Skladá sa
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Kód: 1803826
Kód dod.: 183.10
EAN: 4052136083392
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pečujúca rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre jemné a hladké pery. Skladá
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfumovaná voda pre ženy 80 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfumovaná voda pre ženy 80 ml
Kód: 2105604
Kód dod.: GIVP069262
EAN: 3274872428058
 
120.23 EUR
120.24 EUR
1 502.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prekročte
Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403243
Kód dod.: 14128
EAN: 8059082001841
 
63.44 EUR
63.45 EUR
634.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová, drevitá, ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Uva Dulcis, ktorú vytvoril
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0840 červenohnedá, 700 g
Denas
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0840 červenohnedá, 700 g
Kód: 2500300
Kód dod.: 340410
EAN: 8592474003448
 
10.09 EUR
14.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná antikorózna ochrana železa, hliníka, medi, pozinku na kovových strechách a stavebných konštrukciách. Vodou riediteľná farba na kovy pre interiér a exteriér.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.