sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Motip
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Kód: 2502676
Kód dod.: 105428
EAN: 8711347009565
 
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci lak na zabezpečenie brilantného lesku a odolnosti. Tento bezfarebný lak je odolný voči poveternostným vplyvom, dodáva dokonalú ochranu pred UV žiarením a vyblednutím laku.
Penetral ALP asfaltový penetračný lak, 9 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetračný lak, 9 kg
Kód: 2502697
Kód dod.: 300016
EAN: 8595050311401
 
44.32 EUR
4.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slúži ako penetrácia pod asfaltové izolačné krytiny a izolácie, samostatne použitý nie je priamo odolný poveternostným vplyvom a vlhkosti, preniká hlboko do podkladu, zaisťuje pevné spojenie s ďalšími vrstvami, možno použiť na betón, kov a murivo.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, afromorsie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, afromorsie 0,7 kg
Kód: 2505879
Kód dod.: 394820
EAN: 8595718000142
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazura na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné zamatové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech 0,7 kg
Kód: 2507209
Kód dod.: 394824
EAN: 8595718000081
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Kód: 2503698
Kód dod.: 394979
EAN: 8594040505950
 
11.96 EUR
17.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra k náterom stabilných drevených konštrukcií, pre vonkajšie i vnútorné prostredie. Vyznačuje sa vysokou priezračnosťou s možnosťou polotransparentnosti až kryvosti, maximálnou svetlostálosťou, odolnosťou proti odlupovaniu a praskaniu na hranách.
-1%Zľava
Fino Easy Cut potravinová fólie o tloušťce 7 µ, šířka 29 cm, délka 20 metrov
Fino
Fino Easy Cut potravinová fólie o tloušťce 7 µ, šířka 29 cm, délka 20 metrov
Kód: 1704253
Kód dod.: 956024
EAN: 5900536311708
80%
1.51 EUR
1.52 EUR
0.08EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino potravinová fólie o dĺžke 20 metrov je ideálna na balenie, mrazenie a skladovanie potravín. Tloušťka fólie je 7 mikrónov. Šířka potravinové fólie 29 cm.
Essence tužka na rty POUTline soft glide 01 Like To Mauve It, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 01 Like To Mauve It, 0,62 g
Kód: 2601804
Kód dod.: ES585196
EAN: 4059729585196
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontúrovacia ceruzka na pery POUTline Soft Glide 01 Like To Mauve It od značky essence v nude odtien
AKCE
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails prípravok na ručné umývanie riadu, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails prípravok na ručné umývanie riadu, 750 ml
Kód: 2403212
Kód dod.: 735219
EAN: 9000101386837
100%
2.61 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný proti mastnote a najlepší na pripáleniny a zaschnuté zvyšky, perfektná odmasťujúca schopnosť. Stará sa o pokožku rúk a nechty.
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opaľovanie proti vráskam, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opaľovanie proti vráskam, 50 ml
Kód: 2600201
Kód dod.: 815196
EAN: 4006000219820
 
9.13 EUR
228.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bojujte proti jemným líniám, vráskam a pigmentovým škvrnám už počas pobytu na slnku. Pomôže vám - NIVEA SUN Pleťový krém na opaľovanie proti vráskam OF 50.
Essence Polly Pocket voňavé nálepky na nehty 01 Verí v malé veci! 70 kusov
Essence
Essence Polly Pocket voňavé nálepky na nehty 01 Verí v malé veci! 70 kusov
Kód: 2501978
Kód dod.: ES539816
EAN: 4059729539816
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyjadrite svoju kreativitu a dodajte svojej manikúre hravý šmrnc s nálepkami na nechty Essence Polly
Nivea Sun Protect & Care OF 30 detský sprej na opaľovanie, 270 ml
Nivea®
Nivea Sun Protect & Care OF 30 detský sprej na opaľovanie, 270 ml
Kód: 2600378
Kód dod.: 815171
EAN: 4005900904843
 
16.52 EUR
61.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra vodoodolné, starajúce sa zloženie s organickým mandľovým olejom a s UVA/UVB filtrami poskytuje jemnej detskej pokožke okamžitú ochranu a chráni ju pred dehydratáciou.
REMAL tónovací barva, 0190 čierna, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0190 čierna, 500 g
Kód: 2503483
Kód dod.: 430952
EAN: 8591235030617
 
2.52 EUR
5.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Končící produkty
Catrice Gel Affair lak na nechty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nechty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Kód: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
1.11 EUR
100.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
doprajte svojim nechtom dokonalú úpravu s Catrice gélovým lakom na nechty Gel Affair, ktorý ponúka d
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju 600 ml
Orion®
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju 600 ml
Kód: 2500863
Kód dod.: 031391
EAN: 8411660033918
100%
6.04 EUR
10.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju, 600 ml je účinný insekticídny sprej určený na rýchlu likvidáciu lietajúceho hmyzu a súčasnú ochranu interiéru.
Essence I Love Extreme Crazy Volume vodeodolná objemová riasenka Čierna 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Crazy Volume vodeodolná objemová riasenka Čierna 12 ml
Kód: 2207500
 
EAN: 4059729381255
100%
3.35 EUR
279.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka mimoriadne veľkému kefke zahalí každú riasu do farebnej krémovej textúry zvlášť. Pôžičí vašim
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 30 Dusty Rose 10 ml
Essence
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 30 Dusty Rose 10 ml
Kód: 2401337
 
EAN: 4059729447395
 
3.83 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahká tekutá tvářenka BABY GOT BLUSH 30 dodá vašim tváram prirodzený ružový odtieň. Tekutú tváranku
STR8 deodorant Game, 150 ml
Str8
STR8 deodorant Game, 150 ml
Kód: 2600448
Kód dod.: 837154
EAN: 5201314170440
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji STR8 Game. Svieža ovocná vôňa s drevitými tónmi a upokojujúcimi účinkami levandule. Svieža a mladistvá vôňa.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Kód: 2508725
Kód dod.: 870715
EAN: 9000101747140
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 7-42 – Béžová blond je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje prirodzený a jemne teplý blond odtieň s dlhotrvajúcim efektom.
Essence riasenka I LOVE EXTREME CRAZY volume vodoodolná 01 hnedá 12 ml
Essence
Essence riasenka I LOVE EXTREME CRAZY volume vodoodolná 01 hnedá 12 ml
Kód: 2601739
Kód dod.: ES583260
EAN: 4059729583260
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim riasam maximálny objem s prirodzeným efektom vďaka riasenke essence I LOVE EXTREME c
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300958
Kód dod.: 905655
EAN: 3616304247637
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél s chladivým mentolom šetrne čistí telo, vlasy aj pleť a zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu drevín a korenia.
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300956
Kód dod.: 905654
EAN: 3616304240461
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gél s chladivým mentolom prináša intenzívnu sviežosť a šetrne čistí telo, vlasy i pleť v jedinom kroku.
AKCE
DENAS NA DREVO–ZÁKLAD základná farba na drevo, biela, 0,7 kg
Denas
DENAS NA DREVO–ZÁKLAD základná farba na drevo, biela, 0,7 kg
Kód: 2505478
Kód dod.: 340140
EAN: 8592474101595
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba pre základné nátery všetkých druhov dreva, drevených výrobkov aj podkladov na použitie v interiéri aj exteriéri.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 700 g
Kód: 2503615
Kód dod.: 302122
EAN: 8595002322684
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, pinie, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, pinie, 8 kg
Kód: 2503595
Kód dod.: 302120
EAN: 8595002320093
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná nátierková hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný nátier v desiatich farebných odtieňoch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.