sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
Balcare Zelený čaj tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
BALcare
Balcare Zelený čaj tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
Kód: 2602668
Kód dod.: 785305
EAN: 8591235105247
 
1.73 EUR
1.74 EUR
1.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Zelený čaj je tekuté mydlo určené pre každodenné umývanie rúk. Jemne čistí pokožku, pomáha u
Novinky
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 30 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 30 ml
Kód: 2603409
Kód dod.: CH026A03
EAN: 3386460169875
 
82.14 EUR
82.15 EUR
2 738EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ambrová fougére vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Jimmy Choo Man Parfum predstavuje charizmatick
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, pinie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, pinie 0,7 kg
Kód: 2507207
Kód dod.: 394804
EAN: 8595718000074
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazura na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, palisander 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, palisander 0,7 kg
Kód: 2507217
Kód dod.: 394808
EAN: 8595718000159
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
Essence tužka na rty POUTline soft glide 01 Like To Mauve It, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 01 Like To Mauve It, 0,62 g
Kód: 2601804
Kód dod.: ES585196
EAN: 4059729585196
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontúrovacia ceruzka na pery POUTline Soft Glide 01 Like To Mauve It od značky essence v nude odtien
AKCE
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails prípravok na ručné umývanie riadu, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails prípravok na ručné umývanie riadu, 750 ml
Kód: 2403212
Kód dod.: 735219
EAN: 9000101386837
100%
2.61 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný proti mastnote a najlepší na pripáleniny a zaschnuté zvyšky, perfektná odmasťujúca schopnosť. Stará sa o pokožku rúk a nechty.
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opaľovanie proti vráskam, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opaľovanie proti vráskam, 50 ml
Kód: 2600201
Kód dod.: 815196
EAN: 4006000219820
 
9.13 EUR
228.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bojujte proti jemným líniám, vráskam a pigmentovým škvrnám už počas pobytu na slnku. Pomôže vám - NIVEA SUN Pleťový krém na opaľovanie proti vráskam OF 50.
REMAL tónovací barva, 0190 čierna, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0190 čierna, 500 g
Kód: 2503483
Kód dod.: 430952
EAN: 8591235030617
 
2.52 EUR
5.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Motip
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Kód: 2502676
Kód dod.: 105428
EAN: 8711347009565
 
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci lak na zabezpečenie brilantného lesku a odolnosti. Tento bezfarebný lak je odolný voči poveternostným vplyvom, dodáva dokonalú ochranu pred UV žiarením a vyblednutím laku.
Končící produkty
Catrice Gel Affair lak na nechty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nechty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Kód: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
1.11 EUR
100.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
doprajte svojim nechtom dokonalú úpravu s Catrice gélovým lakom na nechty Gel Affair, ktorý ponúka d
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300958
Kód dod.: 905655
EAN: 3616304247637
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél s chladivým mentolom šetrne čistí telo, vlasy aj pleť a zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu drevín a korenia.
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300956
Kód dod.: 905654
EAN: 3616304240461
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gél s chladivým mentolom prináša intenzívnu sviežosť a šetrne čistí telo, vlasy i pleť v jedinom kroku.
-1%Zľava
Fino Easy Cut potravinová fólie o tloušťce 7 µ, šířka 29 cm, délka 20 metrov
Fino
Fino Easy Cut potravinová fólie o tloušťce 7 µ, šířka 29 cm, délka 20 metrov
Kód: 1704253
Kód dod.: 956024
EAN: 5900536311708
80%
1.51 EUR
1.52 EUR
0.08EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino potravinová fólie o dĺžke 20 metrov je ideálna na balenie, mrazenie a skladovanie potravín. Tloušťka fólie je 7 mikrónov. Šířka potravinové fólie 29 cm.
AKCE
DENAS NA DREVO–ZÁKLAD základná farba na drevo, biela, 0,7 kg
Denas
DENAS NA DREVO–ZÁKLAD základná farba na drevo, biela, 0,7 kg
Kód: 2505478
Kód dod.: 340140
EAN: 8592474101595
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba pre základné nátery všetkých druhov dreva, drevených výrobkov aj podkladov na použitie v interiéri aj exteriéri.
Essence Polly Pocket voňavé nálepky na nehty 01 Verí v malé veci! 70 kusov
Essence
Essence Polly Pocket voňavé nálepky na nehty 01 Verí v malé veci! 70 kusov
Kód: 2501978
Kód dod.: ES539816
EAN: 4059729539816
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyjadrite svoju kreativitu a dodajte svojej manikúre hravý šmrnc s nálepkami na nechty Essence Polly
Nivea Sun Protect & Care OF 30 detský sprej na opaľovanie, 270 ml
Nivea®
Nivea Sun Protect & Care OF 30 detský sprej na opaľovanie, 270 ml
Kód: 2600378
Kód dod.: 815171
EAN: 4005900904843
 
16.52 EUR
61.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra vodoodolné, starajúce sa zloženie s organickým mandľovým olejom a s UVA/UVB filtrami poskytuje jemnej detskej pokožke okamžitú ochranu a chráni ju pred dehydratáciou.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 700 g
Kód: 2503615
Kód dod.: 302122
EAN: 8595002322684
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, pinie, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, pinie, 8 kg
Kód: 2503595
Kód dod.: 302120
EAN: 8595002320093
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná nátierková hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný nátier v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 0,7 kg
Kód: 2506543
Kód dod.: 302137
EAN: 8595002321465
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
VÝPRODEJ - TOP CENA
Karl Lagerfeld Eau de Parfum parfumovaná voda pre ženy 85 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Eau de Parfum parfumovaná voda pre ženy 85 ml
Kód: 78866
 
EAN: 3386460059114
 
50.41 EUR
593.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2014. Parfémovaná voda Karl Lagerfeld pre ženy v sebe spája vô
Jimmy Choo I want Choo With Love parfémovaná voda pre ženy 60 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo I want Choo With Love parfémovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2502248
Kód dod.: CH024A02
EAN: 3386460160834
 
66.88 EUR
1 114.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte I Want Choo With Love od Jim
Gillette Satin Care Sensitive gél na holenie pre ženy 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care Sensitive gél na holenie pre ženy 200 ml
Kód: 2003718
Kód dod.: GLTSCSG200SAVE
EAN: 3014260223007
80%
5.65 EUR
28.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčující gel na holení pro ženy zvláční pokožku, usnadní skluz strojku a zajistí dokonale hladké oholení.
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Versace
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2008546
Kód dod.: 12884
EAN: 8011003861903
100%
68.84 EUR
1 376.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2020 Versace Eros Extravagantný zvodca. Eros Eau de
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletná voda pre ženy 100 ml
Rochas
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2401604
Kód dod.: RC032A01
EAN: 3386460146395
 
68.97 EUR
689.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová vôňa Orange Horizon bola uvedená v roku 2024 Prežite západ slnka pri stredomorskej riviér
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.