sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Essence Baby Got Glow rozjasňujúca tyčinka 20 Rosy Glaze 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Glow rozjasňujúca tyčinka 20 Rosy Glaze 5,5 g
Kód: 2502439
Kód dod.: ES542533
EAN: 4059729542533
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasnite svoju pleť s The Essence Highlighter Stick Baby Got Glow v odtieni 20 Rosy Glaze, ktorý d
Essence Baby Got Bronze trblietavý bronzer 10 Golden Hour 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Bronze trblietavý bronzer 10 Golden Hour 5,5 g
Kód: 2500439
 
EAN: 4059729521347
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chyťte slnko a ukradnite show s trblietavým bronzerom Baby Got Bronze od essence. Tento bronzer zaha
Essence Baby Got Blush líčidlo 40 Sweets & Roses 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush líčidlo 40 Sweets & Roses 5,5 g
Kód: 2500446
 
EAN: 4059729491275
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasňujúca a bronzujúca tyčinka s krémovou textúrou Baby Got Blush od essence, vďaka ktorej sa líč
AKCE
Elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care zubná pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care zubná pasta 75 ml
Kód: 2600919
Kód dod.: 885395
EAN: 8718951679603
 
4.13 EUR
55.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex zubná pasta Sensitivity + Gum Care má klinicky overený dvojitý aktívny systém, ktorý chráni citlivé zuby pri pravidelnom používaní. Zubná pasta tiež posilňuje ďasná.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, afromorsie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, afromorsie 0,7 kg
Kód: 2505879
Kód dod.: 394820
EAN: 8595718000142
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazura na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné zamatové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech 0,7 kg
Kód: 2507209
Kód dod.: 394824
EAN: 8595718000081
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Kód: 2503698
Kód dod.: 394979
EAN: 8594040505950
 
11.96 EUR
17.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra k náterom stabilných drevených konštrukcií, pre vonkajšie i vnútorné prostredie. Vyznačuje sa vysokou priezračnosťou s možnosťou polotransparentnosti až kryvosti, maximálnou svetlostálosťou, odolnosťou proti odlupovaniu a praskaniu na hranách.
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
AKCE
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov 4 l
Velvana
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov 4 l
Kód: 2505360
Kód dod.: 481240
EAN: 8591522311443
 
5.35 EUR
1.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvetlená čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chráni zariadenia ostrekovačov pred koróziou.
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Kód: 70368
Kód dod.: 0056101729/119494
EAN: 8006540650776
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk, snadno se vyčesává.
Essence tužka na rty POUTline soft glide 01 Like To Mauve It, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 01 Like To Mauve It, 0,62 g
Kód: 2601804
Kód dod.: ES585196
EAN: 4059729585196
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontúrovacia ceruzka na pery POUTline Soft Glide 01 Like To Mauve It od značky essence v nude odtien
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Kód: 2505874
Kód dod.: 394800
EAN: 8595718000005
 
11.92 EUR
17.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, teak 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, teak 0,7 kg
Kód: 2507211
Kód dod.: 394812
EAN: 8595718000128
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, hemlock 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, hemlock 0,7 kg
Kód: 2507221
Kód dod.: 394832
EAN: 8595718000050
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
REMAL tónovací barva, 0190 čierna, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0190 čierna, 500 g
Kód: 2503483
Kód dod.: 430952
EAN: 8591235030617
 
2.52 EUR
5.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
truckzdarma
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu Parfum Intense parfum pre mužov 125 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu Parfum Intense parfum pre mužov 125 ml
Kód: 2500260
 
EAN: 8435415102346
 
157.64 EUR
1 261.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická ambrová drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2023 Zažite odvážnu a podmanivú
PATTEX Opravný sanitární lak, 50g
Henkel Pattex®
PATTEX Opravný sanitární lak, 50g
Kód: 2506300
Kód dod.: 501944
EAN: 4015000435932
 
6.31 EUR
126.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Sanitárny opravný lak je opravný sanitárny lak, ktorý je po 30 minútach vodoodolný. Je vhodný na porcelán, keramiku, dlaždice, sklo, smalt, kovy a plasty.
got2b Glued 4 Brows & Edges gél na obočie a baby vlásky 2v1,16 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued 4 Brows & Edges gél na obočie a baby vlásky 2v1,16 ml
Kód: 2507357
Kód dod.: 981446
EAN: 9000101733358
 
8.04 EUR
502.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci transparentný gél 2v1 pre úpravu obočia a krátkych vláskov.
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozný lak, 9 kg
Paramo
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozný lak, 9 kg
Kód: 2502726
Kód dod.: 303157
EAN: 8595050311517
 
52.57 EUR
5.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náter kovových predmetov a konštrukcií pre vonkajšie prostredie, napr. ako antikorózna ochrana hrdzou narušeného oceľového pletiva, spodkov karosérií automobilov a pod. Zásadne nevyžaduje základný náter.
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300958
Kód dod.: 905655
EAN: 3616304247637
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél s chladivým mentolom šetrne čistí telo, vlasy aj pleť a zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu drevín a korenia.
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300956
Kód dod.: 905654
EAN: 3616304240461
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gél s chladivým mentolom prináša intenzívnu sviežosť a šetrne čistí telo, vlasy i pleť v jedinom kroku.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507254
Kód dod.: 328528
EAN: 8591235098730
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Ceys Professional D2D3 lepidlo na drevo, 250 g
Ceys®
Ceys Professional D2D3 lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2601414
Kód dod.: 502927
EAN: 8411519716184
 
6.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepidlo na drevo s prírodnými vláknami, vďaka ktorým dosahuje maximálnu výslednú odolnosť až 170 kg/cm². Po zaschnutí má vzhľad dreva. Špeciálne lepidlo pre lepenie všetkých druhov dreva, aglomerátov, laminátov, preglejok, vrstvených materiálov, dosiek.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 700 g
Kód: 2503615
Kód dod.: 302122
EAN: 8595002322684
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.