sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603112
Kód dod.: 837191
EAN: 5201314193517
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Game je pánsky antiperspirant roll-on určený na každodenné použitie.
Sitol čistič na kovy, sklo a zrkadlá 300 g
Sitol®
Sitol čistič na kovy, sklo a zrkadlá 300 g
Kód: 04221
Kód dod.: 711035
EAN: 8594060940120
96%
1.30 EUR
4.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič na kovy, sklo a zrkadlá. SITOL čistí a leští ušľachtilé kovy, zrkadlá, sklá i sklokeramiku. Sitolem možno čistiť a leštiť ušľachtilé kovy, zrkadlá a okenné sklá.
Essence I Love Extreme Volume riasenka odtieň čierna 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Volume riasenka odtieň čierna 12 ml
Kód: 65058
Kód dod.: ES487516
EAN: 4250338487516
 
3.74 EUR
311.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre všetkých fanúšikov extrémov prichádza nová riasenka pre väčší objem rias. Obsahuje ultra čierne
-1%Zľava
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené obrúsky pre deti 80 kusov
Linteo®
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené obrúsky pre deti 80 kusov
Kód: 49290
Kód dod.: 914002
EAN: 8594008876580
93%
1.51 EUR
1.52 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Linteo Baby vlhčené ubrousky Pure & Fresh jsou skvělým pomocníkem při péči o pokožku Vašeho děťátka. Čisticí ubrousky obsahují výtažky z aloe vera. Chrání před opruzeninami a navíc dokonale čistí a zjemňují pokožku Vašich dětí.
AKCE
Chejn Bravo Plus s kuracím a zeleninou 430g
Chejn
Chejn Bravo Plus s kuracím a zeleninou 430g
Kód: 2601183
Kód dod.: 976364
EAN: 8594048100751
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus s kuracím a zeleninou – vyvážené krmivo pre psov s chutnou masovou receptúrou.
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Korloff
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601190
Kód dod.: KOPFLAN002
EAN: 3494800539001
 
42.57 EUR
851.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-orientálna (ambrová) vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfémovaná voda KORLOFF Lady N
-1%Zľava
Balcare Zelený čaj tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
BALcare
Balcare Zelený čaj tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
Kód: 2602668
Kód dod.: 785305
EAN: 8591235105247
 
1.73 EUR
1.74 EUR
1.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Zelený čaj je tekuté mydlo určené pre každodenné umývanie rúk. Jemne čistí pokožku, pomáha u
Novinky
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 30 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 30 ml
Kód: 2603409
Kód dod.: CH026A03
EAN: 3386460169875
 
82.14 EUR
82.15 EUR
2 738EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ambrová fougére vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Jimmy Choo Man Parfum predstavuje charizmatick
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, afromorsie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, afromorsie 0,7 kg
Kód: 2505879
Kód dod.: 394820
EAN: 8595718000142
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazura na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné zamatové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech 0,7 kg
Kód: 2507209
Kód dod.: 394824
EAN: 8595718000081
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
Vileda Easy Wring and Clean třásňový mop na podlahu úklidový set
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean třásňový mop na podlahu úklidový set
Kód: 76715
Kód dod.: 577118
EAN: 4023103147737
100%
38.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Třásňový mop VILEDA z mikrovlákna vyrobený z recyklovaných materiálov rýchlo a efektívne vyčistí vašu podlahu. Trojuholníkový tvar mopu vám zabezpečí ľahké upratovanie v rohoch!
AKCE
Balhome octový čistič na podlahy s vôňou mäty 1 l
BALhome
Balhome octový čistič na podlahy s vôňou mäty 1 l
Kód: 2502075
Kód dod.: 712294
EAN: 8591235101799
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na podlahy je účinný prostriedok pre každodenné upratovanie domácnosti.
AKCE
-1%Zľava
Balhome octový čistič na toalety s vôňou mäty 750 ml
BALhome
Balhome octový čistič na toalety s vôňou mäty 750 ml
Kód: 2502076
Kód dod.: 712295
EAN: 8591235101829
 
1.73 EUR
1.74 EUR
2.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na toalety je efektívny prostriedok pre hygienické a svieže čistenie WC. Vďaka prírodnej sile octu odstraňuje vodný kameň, nečistoty aj zápach a zároveň zanecháva toaletu čistú a prevonanú.
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 2 kg
Kód: 2508025
Kód dod.: 519597
EAN: 5900089140114
 
12.44 EUR
6.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoko kvalitná flexibilná spárovacia hmota určená pre spáry o šírke 2 až 8 mm.
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Kód: 2503698
Kód dod.: 394979
EAN: 8594040505950
 
11.96 EUR
17.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra k náterom stabilných drevených konštrukcií, pre vonkajšie i vnútorné prostredie. Vyznačuje sa vysokou priezračnosťou s možnosťou polotransparentnosti až kryvosti, maximálnou svetlostálosťou, odolnosťou proti odlupovaniu a praskaniu na hranách.
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2508311
Kód dod.: 328522
EAN: 8591235099386
 
40.22 EUR
16.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0912 hliníková vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0912 hliníková vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2508339
Kód dod.: 328552
EAN: 8591235098785
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Sidolux Premium Floor Care čistič podlah vinyl, linoleum, dlažba, obklady Marseillské mýdlo s levandulí, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Premium Floor Care čistič podlah vinyl, linoleum, dlažba, obklady Marseillské mýdlo s levandulí, 1 l
Kód: 2601117
Kód dod.: 702055
EAN: 5902986292873
 
3.57 EUR
4.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny prostriedok na umývanie linolea, dlažby, keramických obkladov vrátane iných povrchov z týchto materiálov. Výnimočná receptúra prostriedku garantuje umývacie schopnosti a zabraňuje vzniku šmúh.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, pinie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, pinie 0,7 kg
Kód: 2507207
Kód dod.: 394804
EAN: 8595718000074
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazura na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, palisander 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, palisander 0,7 kg
Kód: 2507217
Kód dod.: 394808
EAN: 8595718000159
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
Essence tužka na rty POUTline soft glide 01 Like To Mauve It, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 01 Like To Mauve It, 0,62 g
Kód: 2601804
Kód dod.: ES585196
EAN: 4059729585196
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontúrovacia ceruzka na pery POUTline Soft Glide 01 Like To Mauve It od značky essence v nude odtien
truckzdarma
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu Parfum Intense parfum pre mužov 125 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu Parfum Intense parfum pre mužov 125 ml
Kód: 2500260
 
EAN: 8435415102346
 
157.64 EUR
1 261.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická ambrová drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2023 Zažite odvážnu a podmanivú
PATTEX Opravný sanitární lak, 50g
Henkel Pattex®
PATTEX Opravný sanitární lak, 50g
Kód: 2506300
Kód dod.: 501944
EAN: 4015000435932
 
6.31 EUR
126.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Sanitárny opravný lak je opravný sanitárny lak, ktorý je po 30 minútach vodoodolný. Je vhodný na porcelán, keramiku, dlaždice, sklo, smalt, kovy a plasty.
got2b Glued 4 Brows & Edges gél na obočie a baby vlásky 2v1,16 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued 4 Brows & Edges gél na obočie a baby vlásky 2v1,16 ml
Kód: 2507357
Kód dod.: 981446
EAN: 9000101733358
 
8.04 EUR
502.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci transparentný gél 2v1 pre úpravu obočia a krátkych vláskov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.