sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2320 kávovo hnedá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2320 kávovo hnedá, 375 ml
Kód: 2503948
Kód dod.: 191502
EAN: 8595073025279
 
6.83 EUR
18.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5700 vagónová zeleň, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5700 vagónová zeleň, 600 ml
Kód: 2503850
Kód dod.: 194765
EAN: 8595073013832
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2430 čokoládovo hnedá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2430 čokoládovo hnedá, 375 ml
Kód: 2503922
Kód dod.: 191536
EAN: 8595073020724
 
6.83 EUR
18.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo na vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 600 ml
Kód: 2503841
Kód dod.: 190684
EAN: 8595073013665
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kosť, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kosť, 600 ml
Kód: 2503851
Kód dod.: 194828
EAN: 8595073013849
 
11.39 EUR
18.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 600 ml
Kód: 2503849
Kód dod.: 194364
EAN: 8595073013818
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo na vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6201 chrómová žltá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6201 chrómová žltá, 750 ml
Kód: 2503804
Kód dod.: 195330
EAN: 8595073021288
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2430 čokoládová hnedá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2430 čokoládová hnedá, 4 l
Kód: 2503888
Kód dod.: 199543
EAN: 8595073020748
 
53.44 EUR
13.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5300 zeleň stredná, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5300 zeleň stredná, 4 l
Kód: 2503941
Kód dod.: 202160
EAN: 8595073021059
 
60.84 EUR
15.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5700 vagónová zeleň, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5700 vagónová zeleň, 4 l
Kód: 2503886
Kód dod.: 202760
EAN: 8595073021158
 
53.44 EUR
13.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvnosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4550 modrá návestná, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4550 modrá návestná, 4 l
Kód: 2503809
Kód dod.: 200981
EAN: 8595073020892
 
60.84 EUR
15.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Kód: 2503952
Kód dod.: 197206
EAN: 8595073025477
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6400 tmavá chrómová žltá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6400 tmavá chrómová žltá, 750 ml
Kód: 2503902
Kód dod.: 195659
EAN: 8595073021318
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
-1%Zľava
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kalyp
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504989
Kód dod.: 820128
EAN: 8594001426713
 
0.86 EUR
0.87 EUR
8.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný krém na ruky s delikátnou kvetinovou vôňou. Je určený na denné ošetrenie namáhanej pokožky rúk. Obsahuje výťažok z nechtíka lekárskeho.
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Kód: 2405720
 
EAN: 4059729490209
 
1.96 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné rty kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na per
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-16 chladná popelavá tmavá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-16 chladná popelavá tmavá blond 60 ml
Kód: 2507892
Kód dod.: 870707
EAN: 9000101745801
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvalá farba na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 6-16 ponúka elegantný tmavý blond odtieň so studeným popelavým podtónom.
AKCE
Palette Intensive Color Creme farba na vlasy 4-60 Lesklá stredne hnedá 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Intensive Color Creme farba na vlasy 4-60 Lesklá stredne hnedá 50 ml
Kód: 2600013
Kód dod.: 870491
EAN: 9000101768749
 
3.91 EUR
78.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palette Intensive Color Creme 4-60 je permanentná farba na vlasy v odtieni lesklá stredne hnedá, ktorá je určená pre domáce farbenie.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavo hnedá, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavo hnedá, 0,3 kg
Kód: 2505466
Kód dod.: 355953
EAN: 8592474101250
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meden i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0413 modrá blankytová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0413 modrá blankytová, 700 g
Kód: 2504720
Kód dod.: 355843
EAN: 8592474072772
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0230 stredne hnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0230 stredne hnedá, 700 g
Kód: 2503999
Kód dod.: 355950
EAN: 8592474018824
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, med a sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0823 ružová svetlá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0823 ružová svetlá, 700 g
Kód: 2504721
Kód dod.: 355908
EAN: 8592474072789
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
Pronto Aloe Vera expert care čistič na dřevo, 500 ml
Pronto®
Pronto Aloe Vera expert care čistič na dřevo, 500 ml
Kód: 74721
Kód dod.: 708024
EAN: 5000204826166
100%
7.17 EUR
14.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje všetky prachové alergény vrátane zvieracích.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8191 tmavá červeň rumelka, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8191 tmavá červeň rumelka, 600 ml
Kód: 2503855
Kód dod.: 196826
EAN: 8595073013962
 
14.44 EUR
24.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8140 červená rumelka svetlá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8140 červená rumelka svetlá, 4 l
Kód: 2503926
Kód dod.: 204641
EAN: 8595073021448
 
80.41 EUR
20.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.