sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, afromorsie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, afromorsie 0,7 kg
Kód: 2505879
Kód dod.: 394820
EAN: 8595718000142
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazura na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné zamatové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech 0,7 kg
Kód: 2507209
Kód dod.: 394824
EAN: 8595718000081
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Kód: 2503698
Kód dod.: 394979
EAN: 8594040505950
 
11.96 EUR
17.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra k náterom stabilných drevených konštrukcií, pre vonkajšie i vnútorné prostredie. Vyznačuje sa vysokou priezračnosťou s možnosťou polotransparentnosti až kryvosti, maximálnou svetlostálosťou, odolnosťou proti odlupovaniu a praskaniu na hranách.
Essence I Love Extreme Crazy Volume vodeodolná objemová riasenka Čierna 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Crazy Volume vodeodolná objemová riasenka Čierna 12 ml
Kód: 2207500
 
EAN: 4059729381255
100%
3.35 EUR
279.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka mimoriadne veľkému kefke zahalí každú riasu do farebnej krémovej textúry zvlášť. Pôžičí vašim
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 30 Dusty Rose 10 ml
Essence
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 30 Dusty Rose 10 ml
Kód: 2401337
 
EAN: 4059729447395
 
3.83 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahká tekutá tvářenka BABY GOT BLUSH 30 dodá vašim tváram prirodzený ružový odtieň. Tekutú tváranku
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Kód: 2508725
Kód dod.: 870715
EAN: 9000101747140
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 7-42 – Béžová blond je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje prirodzený a jemne teplý blond odtieň s dlhotrvajúcim efektom.
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju 600 ml
Orion®
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju 600 ml
Kód: 2500863
Kód dod.: 675134
EAN: 8411660033918
100%
6.04 EUR
10.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju, 600 ml je účinný insekticídny sprej určený na rýchlu likvidáciu lietajúceho hmyzu a súčasnú ochranu interiéru.
STR8 deodorant Game, 150 ml
Str8
STR8 deodorant Game, 150 ml
Kód: 2600448
Kód dod.: 837154
EAN: 5201314170440
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji STR8 Game. Svieža ovocná vôňa s drevitými tónmi a upokojujúcimi účinkami levandule. Svieža a mladistvá vôňa.
Essence riasenka I LOVE EXTREME CRAZY volume vodoodolná 01 hnedá 12 ml
Essence
Essence riasenka I LOVE EXTREME CRAZY volume vodoodolná 01 hnedá 12 ml
Kód: 2601739
Kód dod.: ES583260
EAN: 4059729583260
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim riasam maximálny objem s prirodzeným efektom vďaka riasenke essence I LOVE EXTREME c
Essence tužka na rty POUTline soft glide 01 Like To Mauve It, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 01 Like To Mauve It, 0,62 g
Kód: 2601804
Kód dod.: ES585196
EAN: 4059729585196
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontúrovacia ceruzka na pery POUTline Soft Glide 01 Like To Mauve It od značky essence v nude odtien
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 3,5 kg
Kód: 2503598
Kód dod.: 302116
EAN: 8595002320000
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 8 kg
Kód: 2504520
Kód dod.: 302094
EAN: 8595002324053
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 8 kg
Kód: 2504517
Kód dod.: 302100
EAN: 8595002324091
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 0,7 kg
Kód: 2503623
Kód dod.: 302125
EAN: 8595002322721
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 3,5 kg
Detecha®
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 3,5 kg
Kód: 2504521
Kód dod.: 302092
EAN: 8595002324046
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 3,5 kg
Kód: 2503614
Kód dod.: 302123
EAN: 8595002322691
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 4 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 4 l
Kód: 2503823
Kód dod.: 180111
EAN: 8595073020359
 
51.71 EUR
12.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikorozným náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, na nátery napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 600 ml
Kód: 2500372
Kód dod.: 180137
EAN: 8595073020380
 
9.23 EUR
15.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 350 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 350 ml
Kód: 2503951
Kód dod.: 180003
EAN: 8595073025422
 
5.61 EUR
16.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Univerzál S2035 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Univerzál S2035 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Kód: 2503799
Kód dod.: 180439
EAN: 8595073021776
 
11.70 EUR
19.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným náterom kovových predmetov pod syntetické, olejové a nitrocelulózové náterové hmoty. Vyznačuje sa rýchlym zasychaním. Má výborné antikorózne vlastnosti a široké možnosti použitia v interiéri aj exteriéri.
Dupli-Color Alkyton Kovářská farba na kov, čierna, 750 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Kovářská farba na kov, čierna, 750 ml
Kód: 2503608
Kód dod.: 329276
EAN: 8715743014765
 
27.22 EUR
36.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je antikorózna, alkyd-uretanová vrchná i základná farba v jednom. Vysoký obsah kovových pigmentov vytvára atraktívny, matný, drsný povrch s kovovými odleskami.
Alkaprén 50 plus beztoluénové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus beztoluénové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Kód: 04589
Kód dod.: 501311
EAN: 8588001106355
100%
1.87 EUR
37.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kaučukové beztoluénové kontaktné lepidlo svetlej béžovej farby, ktoré je určené na lepenie savých materiálov s nesavými (napr. guma - betón, koža - guma, umakart - drevo).
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501323
 
EAN: 8054754407297
 
101.59 EUR
2 031.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Light Blue Capri In Love Pour Hom
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof voděodolná konturovacia ceruzka na pery 172 Cool Mauve 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof voděodolná konturovacia ceruzka na pery 172 Cool Mauve 1,2 g
Kód: 2601787
Kód dod.: 172.172
EAN: 4052136087819
 
9.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ARTDECO voděodolná ceruzka na pery je ideálnym výberom pre všetkých, ktorí preferujú dlhodobé a perf
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.