sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Green Pharmacy Harmanček a Ľan tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Harmanček a Ľan tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
Kód: 2508529
Kód dod.: 788809
EAN: 4823015935381
 
1.61 EUR
3.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Green Pharmacy Harmanček a Ľan je jemné, upokojujúce a hydratačné mydlo vytvorené pre každodennú starostlivosť o pokožku rúk. Obsahuje extrakt z harmančeka lekárskeho, ktorý má prirodzené antiseptické a upokojujúce účinky.
Hostagrund U2161 blokátor rzi základná farba na kov, 400 ml
Hostagrund
Hostagrund U2161 blokátor rzi základná farba na kov, 400 ml
Kód: 2506047
Kód dod.: 328288
EAN: 8591235090376
 
12.40 EUR
31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková základová impregnačná farba. Podklad: oceľ, oceľ so zvyškami rzi, hliník, mosadz, zinok, meď, pórovité podklady (betón, drevo).Např.: podzemné kolektory, kovové nádrže, potrubia, stroje, prevádzkové konštrukcie, strešné a mostné konštrukcie.
Vileda Easy Wring and Clean třásňový mop na podlahu úklidový set
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean třásňový mop na podlahu úklidový set
Kód: 76715
Kód dod.: 577118
EAN: 4023103147737
100%
38.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Třásňový mop VILEDA z mikrovlákna vyrobený z recyklovaných materiálov rýchlo a efektívne vyčistí vašu podlahu. Trojuholníkový tvar mopu vám zabezpečí ľahké upratovanie v rohoch!
AKCE
Balhome octový čistič na podlahy s vôňou mäty 1 l
BALhome
Balhome octový čistič na podlahy s vôňou mäty 1 l
Kód: 2502075
Kód dod.: 712294
EAN: 8591235101799
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na podlahy je účinný prostriedok pre každodenné upratovanie domácnosti.
AKCE
-1%Zľava
Balhome octový čistič na toalety s vôňou mäty 750 ml
BALhome
Balhome octový čistič na toalety s vôňou mäty 750 ml
Kód: 2502076
Kód dod.: 712295
EAN: 8591235101829
 
1.73 EUR
1.74 EUR
2.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na toalety je efektívny prostriedok pre hygienické a svieže čistenie WC. Vďaka prírodnej sile octu odstraňuje vodný kameň, nečistoty aj zápach a zároveň zanecháva toaletu čistú a prevonanú.
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 2 kg
Kód: 2508025
Kód dod.: 519597
EAN: 5900089140114
 
12.44 EUR
6.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoko kvalitná flexibilná spárovacia hmota určená pre spáry o šírke 2 až 8 mm.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0021 orech, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0021 orech, 3,5 l
Kód: 2504948
Kód dod.: 250540
EAN: 8590627988109
 
41.52 EUR
41.53 EUR
11.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšenú vodoodpudivosť, vysokú priľnavosť ďalšieho náteru, mechanickú odolnosť a tiež hlbokú penetráciu.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 8 kg
Kód: 2503618
Kód dod.: 302124
EAN: 8595002322707
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 3,5 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 3,5 kg
Kód: 2503084
Kód dod.: 300008
EAN: 8595050313191
 
28.66 EUR
8.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slúži ako penetrácia pod asfaltové izolačné krytiny a izolácie, samostatne použitý nie je priamo odolný poveternostným vplyvom a vlhkosti, preniká hlboko do podkladu, zabezpečuje pevné spojenie s ďalšími vrstvami, možné použiť na betón, kov a murivo.
Sitol čistič na kovy, sklo a zrkadlá 300 g
Sitol®
Sitol čistič na kovy, sklo a zrkadlá 300 g
Kód: 04221
Kód dod.: 711035
EAN: 8594060940120
96%
1.30 EUR
4.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič na kovy, sklo a zrkadlá. SITOL čistí a leští ušľachtilé kovy, zrkadlá, sklá i sklokeramiku. Sitolem možno čistiť a leštiť ušľachtilé kovy, zrkadlá a okenné sklá.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, palisander 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, palisander 0,7 kg
Kód: 2507217
Kód dod.: 394808
EAN: 8595718000159
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, pinie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, pinie 0,7 kg
Kód: 2507207
Kód dod.: 394804
EAN: 8595718000074
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazura na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
REMAL tónovací barva, 0500 žltozelená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0500 žltozelená, 1 kg
Kód: 2503496
Kód dod.: 430962
EAN: 8591235030709
 
4.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Motip
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Kód: 2502676
Kód dod.: 105428
EAN: 8711347009565
 
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci lak na zabezpečenie brilantného lesku a odolnosti. Tento bezfarebný lak je odolný voči poveternostným vplyvom, dodáva dokonalú ochranu pred UV žiarením a vyblednutím laku.
Essence Polly Pocket voňavé nálepky na nehty 01 Verí v malé veci! 70 kusov
Essence
Essence Polly Pocket voňavé nálepky na nehty 01 Verí v malé veci! 70 kusov
Kód: 2501978
Kód dod.: ES539816
EAN: 4059729539816
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyjadrite svoju kreativitu a dodajte svojej manikúre hravý šmrnc s nálepkami na nechty Essence Polly
Nivea Sun Protect & Care OF 30 detský sprej na opaľovanie, 270 ml
Nivea®
Nivea Sun Protect & Care OF 30 detský sprej na opaľovanie, 270 ml
Kód: 2600378
Kód dod.: 815171
EAN: 4005900904843
 
16.52 EUR
61.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra vodoodolné, starajúce sa zloženie s organickým mandľovým olejom a s UVA/UVB filtrami poskytuje jemnej detskej pokožke okamžitú ochranu a chráni ju pred dehydratáciou.
Zewa Deluxe Aqua Tube Delicate Care toaletný papier 3 vrstvový 150 útržkov 16 kusov, rolička, ktorú môžete spláchnuť
Zewa
Zewa Deluxe Aqua Tube Delicate Care toaletný papier 3 vrstvový 150 útržkov 16 kusov, rolička, ktorú môžete spláchnuť
Kód: 101497
Kód dod.: 928945
EAN: 7322540313321
99%
8.04 EUR
0.5EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
3vrstvý toaletní papír bez parfemace.
-1%Zľava
Fino Easy Cut potravinová fólie o tloušťce 7 µ, šířka 29 cm, délka 20 metrov
Fino
Fino Easy Cut potravinová fólie o tloušťce 7 µ, šířka 29 cm, délka 20 metrov
Kód: 1704253
Kód dod.: 956024
EAN: 5900536311708
80%
1.51 EUR
1.52 EUR
0.08EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino potravinová fólie o dĺžke 20 metrov je ideálna na balenie, mrazenie a skladovanie potravín. Tloušťka fólie je 7 mikrónov. Šířka potravinové fólie 29 cm.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0100 biela, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0100 biela, 700 g
Kód: 2504904
Kód dod.: 262400
EAN: 8594166557161
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507254
Kód dod.: 328528
EAN: 8591235098730
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Nivea Soft Care Shower Shea Butter sprchový gél s prírodným rastlinným olejom 250 ml
Nivea®
Nivea Soft Care Shower Shea Butter sprchový gél s prírodným rastlinným olejom 250 ml
Kód: 2101005
Kód dod.: 795148
EAN: 9005800343648
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pečující sprchový gel Shea Butter s přírodním rostlinným olejem a vůní bambuckého másla hýčká pokožku i smysly.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, teak 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, teak 0,7 kg
Kód: 2507211
Kód dod.: 394812
EAN: 8595718000128
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, hemlock 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, hemlock 0,7 kg
Kód: 2507221
Kód dod.: 394832
EAN: 8595718000050
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Kód: 2505874
Kód dod.: 394800
EAN: 8595718000005
 
11.92 EUR
17.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.