sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Sitol čistič na kovy, sklo a zrkadlá 300 g
Sitol®
Sitol čistič na kovy, sklo a zrkadlá 300 g
Kód: 04221
Kód dod.: 711035
EAN: 8594060940120
96%
1.30 EUR
4.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič na kovy, sklo a zrkadlá. SITOL čistí a leští ušľachtilé kovy, zrkadlá, sklá i sklokeramiku. Sitolem možno čistiť a leštiť ušľachtilé kovy, zrkadlá a okenné sklá.
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Kód: 70368
Kód dod.: 860500
EAN: 8006540650776
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk, snadno se vyčesává.
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Motip
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Kód: 2502676
Kód dod.: 105428
EAN: 8711347009565
 
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci lak na zabezpečenie brilantného lesku a odolnosti. Tento bezfarebný lak je odolný voči poveternostným vplyvom, dodáva dokonalú ochranu pred UV žiarením a vyblednutím laku.
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0840 červenohnedá, 700 g
Denas
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0840 červenohnedá, 700 g
Kód: 2500300
Kód dod.: 340410
EAN: 8592474003448
 
10.09 EUR
14.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná antikorózna ochrana železa, hliníka, medi, pozinku na kovových strechách a stavebných konštrukciách. Vodou riediteľná farba na kovy pre interiér a exteriér.
Essence tužka na rty POUTline soft glide 01 Like To Mauve It, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 01 Like To Mauve It, 0,62 g
Kód: 2601804
Kód dod.: ES585196
EAN: 4059729585196
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontúrovacia ceruzka na pery POUTline Soft Glide 01 Like To Mauve It od značky essence v nude odtien
-1%Zľava
Fino Easy Cut potravinová fólie o tloušťce 7 µ, šířka 29 cm, délka 20 metrov
Fino
Fino Easy Cut potravinová fólie o tloušťce 7 µ, šířka 29 cm, délka 20 metrov
Kód: 1704253
Kód dod.: 956024
EAN: 5900536311708
80%
1.51 EUR
1.52 EUR
0.08EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino potravinová fólie o dĺžke 20 metrov je ideálna na balenie, mrazenie a skladovanie potravín. Tloušťka fólie je 7 mikrónov. Šířka potravinové fólie 29 cm.
AKCE
-1%Zľava
Varta Superlife, batérie AA, 4 ks
Varta
Varta Superlife, batérie AA, 4 ks
Kód: 2504414
Kód dod.: 961059
EAN: 4008496556267
 
0.86 EUR
0.87 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinko-chloridové tužkové batérie typu AA od známeho výrobcu Varta patria do série Superlife. Tá je charakteristická nízkou spotrebou energie, a tým pádom disponuje dlhou výdržou a nízkou spotrebou energie.
AKCE
Corega Power Max upevnenie + komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g
Corega
Corega Power Max upevnenie + komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g
Kód: 2602938
Kód dod.: 900027
EAN: 5054563123701
 
3.47 EUR
86.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max Upevnenie + Komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g je fixačný krém určený pre čiastočné aj celkové zubné náhrady.
O.B. ProComfort tampony super nové, 32 kusov
O.b.®
O.B. ProComfort tampony super nové, 32 kusov
Kód: 2603149
Kód dod.: 920054
EAN: 3574661900209
 
5.87 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
O.B. ProComfort Super sú tampony určené pre stredne silné až silnejšie menštruačné krvácanie.
Hostagrund U2161 blokátor rzi základná farba na kov, 400 ml
Hostagrund
Hostagrund U2161 blokátor rzi základná farba na kov, 400 ml
Kód: 2506047
Kód dod.: 328288
EAN: 8591235090376
 
12.40 EUR
31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková základová impregnačná farba. Podklad: oceľ, oceľ so zvyškami rzi, hliník, mosadz, zinok, meď, pórovité podklady (betón, drevo).Např.: podzemné kolektory, kovové nádrže, potrubia, stroje, prevádzkové konštrukcie, strešné a mostné konštrukcie.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0021 orech, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0021 orech, 3,5 l
Kód: 2504948
Kód dod.: 250540
EAN: 8590627988109
 
41.52 EUR
41.53 EUR
11.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšenú vodoodpudivosť, vysokú priľnavosť ďalšieho náteru, mechanickú odolnosť a tiež hlbokú penetráciu.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507254
Kód dod.: 328528
EAN: 8591235098730
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Jimmy Choo I want Choo With Love parfémovaná voda pre ženy 60 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo I want Choo With Love parfémovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2502248
Kód dod.: CH024A02
EAN: 3386460160834
 
66.88 EUR
1 114.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte I Want Choo With Love od Jim
AKCE
Green Pharmacy Harmanček a Ľan tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Harmanček a Ľan tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
Kód: 2508529
Kód dod.: 788809
EAN: 4823015935381
 
1.61 EUR
3.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Green Pharmacy Harmanček a Ľan je jemné, upokojujúce a hydratačné mydlo vytvorené pre každodennú starostlivosť o pokožku rúk. Obsahuje extrakt z harmančeka lekárskeho, ktorý má prirodzené antiseptické a upokojujúce účinky.
Gillette Satin Care Sensitive gél na holenie pre ženy 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care Sensitive gél na holenie pre ženy 200 ml
Kód: 2003718
Kód dod.: 881172
EAN: 3014260223007
80%
5.65 EUR
28.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčující gel na holení pro ženy zvláční pokožku, usnadní skluz strojku a zajistí dokonale hladké oholení.
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Versace
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2008546
Kód dod.: 12884
EAN: 8011003861903
100%
68.84 EUR
1 376.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2020 Versace Eros Extravagantný zvodca. Eros Eau de
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletná voda pre ženy 100 ml
Rochas
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2401604
Kód dod.: RC032A01
EAN: 3386460146395
 
68.97 EUR
689.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová vôňa Orange Horizon bola uvedená v roku 2024 Prežite západ slnka pri stredomorskej riviér
VÝPRODEJ - TOP CENA
Karl Lagerfeld Eau de Parfum parfumovaná voda pre ženy 85 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Eau de Parfum parfumovaná voda pre ženy 85 ml
Kód: 78866
 
EAN: 3386460059114
 
50.41 EUR
593.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2014. Parfémovaná voda Karl Lagerfeld pre ženy v sebe spája vô
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 3,5 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 3,5 kg
Kód: 2503084
Kód dod.: 300008
EAN: 8595050313191
 
28.66 EUR
8.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slúži ako penetrácia pod asfaltové izolačné krytiny a izolácie, samostatne použitý nie je priamo odolný poveternostným vplyvom a vlhkosti, preniká hlboko do podkladu, zabezpečuje pevné spojenie s ďalšími vrstvami, možné použiť na betón, kov a murivo.
Dupli-Color Alkyton Kovářská farba na kov, čierna, 750 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Kovářská farba na kov, čierna, 750 ml
Kód: 2503608
Kód dod.: 329276
EAN: 8715743014765
 
27.22 EUR
36.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je antikorózna, alkyd-uretanová vrchná i základná farba v jednom. Vysoký obsah kovových pigmentov vytvára atraktívny, matný, drsný povrch s kovovými odleskami.
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozný lak, 9 kg
Paramo
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozný lak, 9 kg
Kód: 2502726
Kód dod.: 303157
EAN: 8595050311517
 
52.57 EUR
5.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náter kovových predmetov a konštrukcií pre vonkajšie prostredie, napr. ako antikorózna ochrana hrdzou narušeného oceľového pletiva, spodkov karosérií automobilov a pod. Zásadne nevyžaduje základný náter.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Kód: 2508725
Kód dod.: 870715
EAN: 9000101747140
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 7-42 – Béžová blond je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje prirodzený a jemne teplý blond odtieň s dlhotrvajúcim efektom.
Essence riasenka I LOVE EXTREME CRAZY volume vodoodolná 01 hnedá 12 ml
Essence
Essence riasenka I LOVE EXTREME CRAZY volume vodoodolná 01 hnedá 12 ml
Kód: 2601739
Kód dod.: ES583260
EAN: 4059729583260
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim riasam maximálny objem s prirodzeným efektom vďaka riasenke essence I LOVE EXTREME c
STR8 deodorant Game, 150 ml
Str8
STR8 deodorant Game, 150 ml
Kód: 2600448
Kód dod.: 837154
EAN: 5201314170440
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji STR8 Game. Svieža ovocná vôňa s drevitými tónmi a upokojujúcimi účinkami levandule. Svieža a mladistvá vôňa.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.