sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
REMAL tónovací barva, 0500 žltozelená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0500 žltozelená, 1 kg
Kód: 2503496
Kód dod.: 430962
EAN: 8591235030709
 
4.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Zewa Deluxe Aqua Tube Delicate Care toaletný papier 3 vrstvový 150 útržkov 16 kusov, rolička, ktorú môžete spláchnuť
Zewa
Zewa Deluxe Aqua Tube Delicate Care toaletný papier 3 vrstvový 150 útržkov 16 kusov, rolička, ktorú môžete spláchnuť
Kód: 101497
Kód dod.: 928945
EAN: 7322540313321
99%
8.04 EUR
0.5EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
3vrstvý toaletní papír bez parfemace.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0100 biela, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0100 biela, 700 g
Kód: 2504904
Kód dod.: 262400
EAN: 8594166557161
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 10 Tickle Me Pink 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 10 Tickle Me Pink 5,5 g
Kód: 2301816
Kód dod.: ES381019
EAN: 4059729381019
 
3.43 EUR
3.44 EUR
571.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jemnej krémovej textúre sa tvárenka ľahko nanáša a rozotiera. Vďaka praktickému tyčinkovému ba
Coccolino Care White prací gél na biele prádlo 68 dávok 2,7 l
Coccolino
Coccolino Care White prací gél na biele prádlo 68 dávok 2,7 l
Kód: 2600793
Kód dod.: 775388
EAN: 8720181548864
 
9.35 EUR
0.14EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél pre žiarivo čisté a dlhotrvajúce biele prádlo, ktoré si zaslúži tú najlepšiu starostlivosť.
Essence Baby Got Glow rozjasňujúca tyčinka 10 Golden Aura 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Glow rozjasňujúca tyčinka 10 Golden Aura 5,5 g
Kód: 2502438
Kód dod.: ES542526
EAN: 4059729542526
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojej pleti sviežosť a jas s rozjasňovačom v tyčinke Essence Baby Got Glow v šampanskom odt
Essence Baby Got Bronze trblietavý bronzer 20 Holiday Glow 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Bronze trblietavý bronzer 20 Holiday Glow 5,5 g
Kód: 2500440
 
EAN: 4059729521354
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zachyťte každý slnečný lúč s trblietavým bronzerom Baby Got Bronze od essence. Tento bronzer zahalí
Baterie Philips Alkaline AAA 10 ks LR03 Micro 1,5V
Philips
Baterie Philips Alkaline AAA 10 ks LR03 Micro 1,5V
Kód: 2507444
Kód dod.: 960962
EAN: 4895229113497
 
4.05 EUR
0.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné batérie značky Philips poskytujú dobrú kvalitu a dlhú životnosť.
Soudal tmel na drevo, smrek, 250 g
Soudal
Soudal tmel na drevo, smrek, 250 g
Kód: 2503631
Kód dod.: 511168
EAN: 8595152112210
 
2.39 EUR
9.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel na drevo je vhodný pre vyrovnávanie drevených, drevotrieskových, cemento-třískových a ostatných savých podkladov.
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507259
Kód dod.: 328534
EAN: 8591235099416
 
36.05 EUR
14.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 9 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 9 l
Kód: 2503825
Kód dod.: 180116
EAN: 8595073020366
 
121.55 EUR
13.51EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 350 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 350 ml
Kód: 2503949
Kód dod.: 180001
EAN: 8595073025408
 
6 EUR
17.14EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 2,5 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 2,5 l
Kód: 2503838
Kód dod.: 180165
EAN: 8595073021639
 
36.74 EUR
36.75 EUR
14.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Univerzál S2035 základná farba na kov, 0110 šedá, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Univerzál S2035 základná farba na kov, 0110 šedá, 600 ml
Kód: 2503798
Kód dod.: 180424
EAN: 8595073021738
 
11.70 EUR
19.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným náterom kovových predmetov pod syntetické, olejové a nitrocelulózové náterové hmoty. Vyznačuje sa rýchlym zasychaním. Má výborné antikorózne vlastnosti a široké možnosti použitia v interiéri aj exteriéri.
AKCE
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 4 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 4 l
Kód: 2503823
Kód dod.: 180111
EAN: 8595073020359
 
51.71 EUR
12.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikorozným náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, na nátery napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 600 ml
Kód: 2500372
Kód dod.: 180137
EAN: 8595073020380
 
9.23 EUR
15.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 350 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 350 ml
Kód: 2503951
Kód dod.: 180003
EAN: 8595073025422
 
5.61 EUR
16.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Nivea Soft Care Shower Shea Butter sprchový gél s prírodným rastlinným olejom 250 ml
Nivea®
Nivea Soft Care Shower Shea Butter sprchový gél s prírodným rastlinným olejom 250 ml
Kód: 2101005
Kód dod.: 795148
EAN: 9005800343648
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pečující sprchový gel Shea Butter s přírodním rostlinným olejem a vůní bambuckého másla hýčká pokožku i smysly.
Pragoprimer Univerzál S2035 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Univerzál S2035 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Kód: 2503799
Kód dod.: 180439
EAN: 8595073021776
 
11.70 EUR
19.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným náterom kovových predmetov pod syntetické, olejové a nitrocelulózové náterové hmoty. Vyznačuje sa rýchlym zasychaním. Má výborné antikorózne vlastnosti a široké možnosti použitia v interiéri aj exteriéri.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 8 kg
Kód: 2503593
Kód dod.: 302117
EAN: 8595002320017
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 8 kg
Kód: 2504523
Kód dod.: 302088
EAN: 8595002324138
 
111.72 EUR
13.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 700 g
Detecha®
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 700 g
Kód: 2504525
Kód dod.: 302084
EAN: 8595002324114
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Philips
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Kód: 2506126
Kód dod.: 960958
EAN: 8712581549824
 
1.65 EUR
0.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné batérie značky Philips poskytujú dobrú kvalitu a dlhú životnosť.
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0110 šedá, 700 g
Denas
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0110 šedá, 700 g
Kód: 2500299
Kód dod.: 340415
EAN: 8592474003431
 
10.09 EUR
14.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná antikorózna ochrana železa, hliníka, medi, pozinku na kovových strechách a stavebných konštrukciách. Vodou riediteľná farba na kovy pre interiér a exteriér.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.