sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Coccolino Care White prací gél na biele prádlo 68 dávok 2,7 l
Coccolino
Coccolino Care White prací gél na biele prádlo 68 dávok 2,7 l
Kód: 2600793
Kód dod.: 775388
EAN: 8720181548864
 
9.35 EUR
0.14EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél pre žiarivo čisté a dlhotrvajúce biele prádlo, ktoré si zaslúži tú najlepšiu starostlivosť.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0100 biela, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0100 biela, 700 g
Kód: 2504904
Kód dod.: 262400
EAN: 8594166557161
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Kód: 2505874
Kód dod.: 394800
EAN: 8595718000005
 
11.92 EUR
17.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, teak 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, teak 0,7 kg
Kód: 2507211
Kód dod.: 394812
EAN: 8595718000128
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, hemlock 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, hemlock 0,7 kg
Kód: 2507221
Kód dod.: 394832
EAN: 8595718000050
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Kód: 70368
Kód dod.: 0056101729/119494
EAN: 8006540650776
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk, snadno se vyčesává.
Nivea Soft Care Shower Shea Butter sprchový gél s prírodným rastlinným olejom 250 ml
Nivea®
Nivea Soft Care Shower Shea Butter sprchový gél s prírodným rastlinným olejom 250 ml
Kód: 2101005
Kód dod.: 795148
EAN: 9005800343648
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pečující sprchový gel Shea Butter s přírodním rostlinným olejem a vůní bambuckého másla hýčká pokožku i smysly.
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507259
Kód dod.: 328534
EAN: 8591235099416
 
36.05 EUR
14.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Philips
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Kód: 2506126
Kód dod.: 960958
EAN: 8712581549824
 
1.65 EUR
0.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné batérie značky Philips poskytujú dobrú kvalitu a dlhú životnosť.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 9 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 9 l
Kód: 2503825
Kód dod.: 180116
EAN: 8595073020366
 
121.55 EUR
13.51EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 350 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 350 ml
Kód: 2503949
Kód dod.: 180001
EAN: 8595073025408
 
6 EUR
17.14EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 2,5 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 2,5 l
Kód: 2503838
Kód dod.: 180165
EAN: 8595073021639
 
36.74 EUR
36.75 EUR
14.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Univerzál S2035 základná farba na kov, 0110 šedá, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Univerzál S2035 základná farba na kov, 0110 šedá, 600 ml
Kód: 2503798
Kód dod.: 180424
EAN: 8595073021738
 
11.70 EUR
19.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným náterom kovových predmetov pod syntetické, olejové a nitrocelulózové náterové hmoty. Vyznačuje sa rýchlym zasychaním. Má výborné antikorózne vlastnosti a široké možnosti použitia v interiéri aj exteriéri.
AKCE
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 4 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 4 l
Kód: 2503823
Kód dod.: 180111
EAN: 8595073020359
 
51.71 EUR
12.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikorozným náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, na nátery napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 600 ml
Kód: 2500372
Kód dod.: 180137
EAN: 8595073020380
 
9.23 EUR
15.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 350 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 350 ml
Kód: 2503951
Kód dod.: 180003
EAN: 8595073025422
 
5.61 EUR
16.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Univerzál S2035 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Univerzál S2035 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Kód: 2503799
Kód dod.: 180439
EAN: 8595073021776
 
11.70 EUR
19.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným náterom kovových predmetov pod syntetické, olejové a nitrocelulózové náterové hmoty. Vyznačuje sa rýchlym zasychaním. Má výborné antikorózne vlastnosti a široké možnosti použitia v interiéri aj exteriéri.
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0110 šedá, 700 g
Denas
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0110 šedá, 700 g
Kód: 2500299
Kód dod.: 340415
EAN: 8592474003431
 
10.09 EUR
14.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná antikorózna ochrana železa, hliníka, medi, pozinku na kovových strechách a stavebných konštrukciách. Vodou riediteľná farba na kovy pre interiér a exteriér.
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0100 biela, 700 g
Denas
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0100 biela, 700 g
Kód: 2500298
Kód dod.: 340405
EAN: 8592474015953
 
10.09 EUR
14.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná antikorózna ochrana železa, hliníka, medi, pozinku na kovových strechách a stavebných konštrukciách. Vodou riediteľná farba na kovy pre interiér a exteriér.
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507255
Kód dod.: 328530
EAN: 8591235099409
 
37.61 EUR
37.62 EUR
15.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507245
Kód dod.: 328520
EAN: 8591235098754
 
9.52 EUR
15.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnej farby.
Artdeco Eye Shadow Duochrom pudrové očné tiene 218 Soft Brown Mauve 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Duochrom pudrové očné tiene 218 Soft Brown Mauve 0,8 g
Kód: 87111
Kód dod.: 3.218
EAN: 4019674032183
 
7.79 EUR
7 790EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Očné tiene profesionálnej kvality pre neuveriteľné výsledky! Každý tieň je dodávaný samostatne v pra
Coccolino Wonder Wash prací gel Ultra Care 37 dávok 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash prací gel Ultra Care 37 dávok 1,48l
Kód: 2500999
Kód dod.: 775385
EAN: 8720181676444
100%
9.35 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte revolúciu v praní s Coccolino Wonder Wash!
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2400616
Kód dod.: GIVP000179
EAN: 3274872469006
 
120.93 EUR
2 418.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sofistikovaná kvetinovo-drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2024. S novou parfémovanou vodou Irresi
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.