sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Corega Power Max upevnenie + komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g
Corega
Corega Power Max upevnenie + komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g
Kód: 2602938
Kód dod.: 900027
EAN: 5054563123701
 
3.47 EUR
86.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max Upevnenie + Komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g je fixačný krém určený pre čiastočné aj celkové zubné náhrady.
O.B. ProComfort tampony super nové, 32 kusov
O.b.®
O.B. ProComfort tampony super nové, 32 kusov
Kód: 2603149
Kód dod.: 920054
EAN: 3574661900209
 
5.85 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
O.B. ProComfort Super sú tampony určené pre stredne silné až silnejšie menštruačné krvácanie.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0021 orech, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0021 orech, 3,5 l
Kód: 2504948
Kód dod.: 250540
EAN: 8590627988109
 
41.41 EUR
41.42 EUR
11.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšenú vodoodpudivosť, vysokú priľnavosť ďalšieho náteru, mechanickú odolnosť a tiež hlbokú penetráciu.
AKCE
DENAS NA DREVO–ZÁKLAD základná farba na drevo, biela, 0,7 kg
Denas
DENAS NA DREVO–ZÁKLAD základná farba na drevo, biela, 0,7 kg
Kód: 2505478
Kód dod.: 340140
EAN: 8592474101595
 
9.93 EUR
14.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba pre základné nátery všetkých druhov dreva, drevených výrobkov aj podkladov na použitie v interiéri aj exteriéri.
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju 600 ml
Orion®
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju 600 ml
Kód: 2500863
Kód dod.: 031391
EAN: 8411660033918
100%
6.03 EUR
10.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju, 600 ml je účinný insekticídny sprej určený na rýchlu likvidáciu lietajúceho hmyzu a súčasnú ochranu interiéru.
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 30 Dusty Rose 10 ml
Essence
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 30 Dusty Rose 10 ml
Kód: 2401337
 
EAN: 4059729447395
 
3.81 EUR
3.82 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahká tekutá tvářenka BABY GOT BLUSH 30 dodá vašim tváram prirodzený ružový odtieň. Tekutú tváranku
Versace Eros Eau de Parfum parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Versace
Versace Eros Eau de Parfum parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2008547
Kód dod.: 12885
EAN: 8011003861224
 
97.97 EUR
979.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2020 Versace Eros Extravagantný zvodca. Eros Eau de
Essence I Love Extreme Crazy Volume vodeodolná objemová riasenka Čierna 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Crazy Volume vodeodolná objemová riasenka Čierna 12 ml
Kód: 2207500
 
EAN: 4059729381255
100%
3.35 EUR
279.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka mimoriadne veľkému kefke zahalí každú riasu do farebnej krémovej textúry zvlášť. Pôžičí vašim
STR8 deodorant Game, 150 ml
Str8
STR8 deodorant Game, 150 ml
Kód: 2600448
Kód dod.: 837154
EAN: 5201314170440
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji STR8 Game. Svieža ovocná vôňa s drevitými tónmi a upokojujúcimi účinkami levandule. Svieža a mladistvá vôňa.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Kód: 2508725
Kód dod.: 870715
EAN: 9000101747140
 
8.67 EUR
144.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 7-42 – Béžová blond je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje prirodzený a jemne teplý blond odtieň s dlhotrvajúcim efektom.
Essence riasenka I LOVE EXTREME CRAZY volume vodoodolná 01 hnedá 12 ml
Essence
Essence riasenka I LOVE EXTREME CRAZY volume vodoodolná 01 hnedá 12 ml
Kód: 2601739
Kód dod.: ES583260
EAN: 4059729583260
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim riasam maximálny objem s prirodzeným efektom vďaka riasenke essence I LOVE EXTREME c
AKCE
Corega Power Max fixačný krém na zubné náhrady bez príchute 40 g
Corega
Corega Power Max fixačný krém na zubné náhrady bez príchute 40 g
Kód: 1803451
Kód dod.: 900021
EAN: 5054563036100
 
6.16 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max je fixačný krém pre čiastočné aj úplné snímateľné zubné náhrady, ktorý zaisťuje maximálnu fixáciu a pohodlie po celý deň.
Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 1907801
Kód dod.: L8238200
EAN: 3614272050341
 
114.06 EUR
2 281.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum je aromatická fougére vôňa uvedená na trh v septembri 2018. Y Ea
Laura Biagiotti Aqve Romane Divinium Ficus toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Divinium Ficus toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403235
Kód dod.: 14126
EAN: 8059084001863
 
63.28 EUR
632.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová, drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Aqve Romane Divinum Ficus Laura Bi
Colgate Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash zubná pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash zubná pasta 75 ml
Kód: 2601078
Kód dod.: 885066
EAN: 8718951555488
 
2.39 EUR
31.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Advanced White Baking Soda je ideálna voľba pre každodennú starostlivosť o ústnu dutinu. Táto zubná pasta je vybavená špeciálnou minerálnou čistiacou zmesou na odstraňovanie povrchových škvŕn, čo vedie k prirodzene bielším a žiarivejším zubom.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 8 kg
Kód: 2503618
Kód dod.: 302124
EAN: 8595002322707
 
102.31 EUR
12.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Kód: 2505874
Kód dod.: 394800
EAN: 8595718000005
 
11.88 EUR
16.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, teak 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, teak 0,7 kg
Kód: 2507211
Kód dod.: 394812
EAN: 8595718000128
 
13.31 EUR
19.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, hemlock 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, hemlock 0,7 kg
Kód: 2507221
Kód dod.: 394832
EAN: 8595718000050
 
13.31 EUR
19.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
REMAL tónovací barva, 0500 žltozelená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0500 žltozelená, 1 kg
Kód: 2503496
Kód dod.: 430962
EAN: 8591235030709
 
4.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Kód: 70368
Kód dod.: 0056101729/119494
EAN: 8006540650776
 
4.33 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk, snadno se vyčesává.
-1%Zľava
Sitol čistič na kovy, sklo a zrkadlá 300 g
Sitol®
Sitol čistič na kovy, sklo a zrkadlá 300 g
Kód: 04221
Kód dod.: 711035
EAN: 8594060940120
96%
1.29 EUR
1.30 EUR
4.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič na kovy, sklo a zrkadlá. SITOL čistí a leští ušľachtilé kovy, zrkadlá, sklá i sklokeramiku. Sitolem možno čistiť a leštiť ušľachtilé kovy, zrkadlá a okenné sklá.
AKCE
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 250 g
Kód: 2500218
Kód dod.: 430910
EAN: 8591235030563
 
1.56 EUR
6.24EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0100 biela, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0100 biela, 700 g
Kód: 2504904
Kód dod.: 262400
EAN: 8594166557161
 
12.02 EUR
17.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.