sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0440 modrá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0440 modrá, 600 ml
Kód: 2504119
Kód dod.: 328360
EAN: 8595073022421
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická farba na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvých vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0600 šedozelený, 4 l
Formex
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0600 šedozelený, 4 l
Kód: 2503883
Kód dod.: 183509
EAN: 8595073021608
 
71.40 EUR
17.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným náterom ľahkých farebných kovov a železa. Je vhodná aj pre nátery ocele pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnúce emaily.
Hammerite kladívková farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň striebrosivý, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite kladívková farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň striebrosivý, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504988
Kód dod.: 327863
EAN: 8590627986662
 
30.65 EUR
30.66 EUR
32.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní farba na železné kovy (ocel, železo, litina) pre použitie v exteriéri aj interiéri.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 600 ml
Kód: 2504121
Kód dod.: 328390
EAN: 8595073022513
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická náter na železo. Určený pre zhotovenie jednovrstvých vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 4 l
Pragoprimer
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 4 l
Kód: 2503801
Kód dod.: 181509
EAN: 8595073021837
 
60.23 EUR
15.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným a podkladovým náterom dreva. Vyniká veľmi dobrou kryvosťou, dobrým rozlivom, rýchlym zasychaním. Má výbornú prebrusiteľnosť a vysokú prilnavosť k dreveným podkladom.
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň zelený, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň zelený, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504983
Kód dod.: 327827
EAN: 8590627986631
 
30.65 EUR
30.66 EUR
32.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hammerite Prímo na hrdzu je jednosložková na vzduchu schnúca antikorózna a dekoratívna farba na železné kovy (ocel, železo, liatina) pre použitie v exteriéri aj interiéri. Zelený odtieň, 0,7 l + 0,25 l.
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0600 šedozelený, 0,6 l
Formex
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0600 šedozelený, 0,6 l
Kód: 2503833
Kód dod.: 183506
EAN: 8595073021592
 
12.13 EUR
20.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným náterom ľahkých farebných kovov a železa. Je vhodná aj pre nátery ocele pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnúce emaily.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech tmavý 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech tmavý 0,7 kg
Kód: 2505881
Kód dod.: 394828
EAN: 8595718000203
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
Hostagrund U2161 blokátor rzi základná farba na kov, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund U2161 blokátor rzi základná farba na kov, 2,5 l
Kód: 2504299
Kód dod.: 328292
EAN: 8591235042504
 
45.45 EUR
18.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková základná impregnačná farba. Podklad: oceľ, oceľ so zbytkovou rdzou, hliník, mosadz, zinok, meď, pórovité podklady (betón, drevo). Príklady: podzemné kolektory, kovové nádrže, potrubia, stroje, prevádzkové konštrukcie, strešné a mostné konštrukcie.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 8 kg
Kód: 2503617
Kód dod.: 302133
EAN: 8595002322745
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolíneum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantár, 700 g
Detecha®
Karbolíneum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantár, 700 g
Kód: 2504404
Kód dod.: 302104
EAN: 8595002324022
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 700 g
Kód: 2504519
Kód dod.: 302096
EAN: 8595002324077
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolínium Extra 3v1 lazúra na drevo, borovica, 0,7 kg
Detecha®
Karbolínium Extra 3v1 lazúra na drevo, borovica, 0,7 kg
Kód: 2503622
Kód dod.: 302118
EAN: 8595002320079
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vôňou mäty a limetky náhradná náplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vôňou mäty a limetky náhradná náplň 2x36 ml
Kód: 2602905
Kód dod.: 721035
EAN: 5000204423631
 
5.65 EUR
78.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck Fresh Discs Mint Mission sú náhradné gélové náplne do systému Fresh Discs, ktoré zabezpečujú čistotu a sviežosť toalety pri každom spláchnutí.
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 10 Tickle Me Pink 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 10 Tickle Me Pink 5,5 g
Kód: 2301816
Kód dod.: ES381019
EAN: 4059729381019
 
3.43 EUR
3.44 EUR
571.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jemnej krémovej textúre sa tvárenka ľahko nanáša a rozotiera. Vďaka praktickému tyčinkovému ba
Coccolino Care White prací gél na biele prádlo 68 dávok 2,7 l
Coccolino
Coccolino Care White prací gél na biele prádlo 68 dávok 2,7 l
Kód: 2600793
Kód dod.: 775388
EAN: 8720181548864
 
9.35 EUR
0.14EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél pre žiarivo čisté a dlhotrvajúce biele prádlo, ktoré si zaslúži tú najlepšiu starostlivosť.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Kód: 2504908
Kód dod.: 262430
EAN: 8594166557314
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetračná krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Listerine Total Care Clean Mint ústna voda pre kompletnú ochranu zubov 500 ml
Listerine®
Listerine Total Care Clean Mint ústna voda pre kompletnú ochranu zubov 500 ml
Kód: 63074
Kód dod.: 889022
EAN: 3574660537222
100%
6.30 EUR
12.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Precizní, komplexní řešení pro péči o ústní dutinu. Použijte ústní vodu, která pomáhá předcházet zubnímu kazu, posiluje zuby, ničí bakterie a osvěžuje dech.
Končící produkty
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampón na lesklú srsť pre psov 95 g
Bomb Cosmetics
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampón na lesklú srsť pre psov 95 g
Kód: 2400178
Kód dod.: 10002
EAN: 5037028275399
 
-
24.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hĺbkovo ošetrujúca zmes extraktu z ovsených vločiek, harmančeka a levanduľových esenciálnych olejov,
Essence Baby Got Bronze krémový bronzer v tyčince 40 Lieskový objatie 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Bronze krémový bronzer v tyčince 40 Lieskový objatie 5,5 g
Kód: 2405762
 
EAN: 4059729490292
 
3.35 EUR
558.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäkká krémová textúra bronzera Baby Got Bronze od essence v tyčinke, ktorá sa ľahko nanáša a rozotie
-1%Zľava
Spokar kartáč šatový, žehlička malá, plastové telo, syntetické vlákna
Spokar®
Spokar kartáč šatový, žehlička malá, plastové telo, syntetické vlákna
Kód: 52531
Kód dod.: 570836
EAN: 8593534360419
100%
1.25 EUR
1.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kartáč žehlička veľká, univerzálny prádlový a upratovací kartáč. Plastové telo, syntetické vlákna (PP).
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná ošetrujúce rúž 20 Rose Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná ošetrujúce rúž 20 Rose Oasis 3,5 g
Kód: 1803827
Kód dod.: 183.20
EAN: 4052136083408
100%
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ošetrujúci rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre mäkké a hladké pery.Skladá sa
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Kód: 1803826
Kód dod.: 183.10
EAN: 4052136083392
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pečujúca rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre jemné a hladké pery. Skladá
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfumovaná voda pre ženy 80 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfumovaná voda pre ženy 80 ml
Kód: 2105604
Kód dod.: GIVP069262
EAN: 3274872428058
 
120.23 EUR
120.24 EUR
1 502.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prekročte
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.