sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 4 l
Pragoprimer
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 4 l
Kód: 2503801
Kód dod.: 181509
EAN: 8595073021837
 
60.23 EUR
15.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným a podkladovým náterom dreva. Vyniká veľmi dobrou kryvosťou, dobrým rozlivom, rýchlym zasychaním. Má výbornú prebrusiteľnosť a vysokú prilnavosť k dreveným podkladom.
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň zelený, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň zelený, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504983
Kód dod.: 327827
EAN: 8590627986631
 
30.65 EUR
30.66 EUR
32.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hammerite Prímo na hrdzu je jednosložková na vzduchu schnúca antikorózna a dekoratívna farba na železné kovy (ocel, železo, liatina) pre použitie v exteriéri aj interiéri. Zelený odtieň, 0,7 l + 0,25 l.
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0600 šedozelený, 0,6 l
Formex
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0600 šedozelený, 0,6 l
Kód: 2503833
Kód dod.: 183506
EAN: 8595073021592
 
12.13 EUR
20.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným náterom ľahkých farebných kovov a železa. Je vhodná aj pre nátery ocele pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnúce emaily.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech tmavý 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech tmavý 0,7 kg
Kód: 2505881
Kód dod.: 394828
EAN: 8595718000203
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 8 kg
Kód: 2503617
Kód dod.: 302133
EAN: 8595002322745
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolíneum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantár, 700 g
Detecha®
Karbolíneum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantár, 700 g
Kód: 2504404
Kód dod.: 302104
EAN: 8595002324022
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 700 g
Kód: 2504519
Kód dod.: 302096
EAN: 8595002324077
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolínium Extra 3v1 lazúra na drevo, borovica, 0,7 kg
Detecha®
Karbolínium Extra 3v1 lazúra na drevo, borovica, 0,7 kg
Kód: 2503622
Kód dod.: 302118
EAN: 8595002320079
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vôňou mäty a limetky náhradná náplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vôňou mäty a limetky náhradná náplň 2x36 ml
Kód: 2602905
Kód dod.: 721035
EAN: 5000204423631
 
5.65 EUR
78.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck Fresh Discs Mint Mission sú náhradné gélové náplne do systému Fresh Discs, ktoré zabezpečujú čistotu a sviežosť toalety pri každom spláchnutí.
REMAL tónovací barva, 0500 žltozelená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0500 žltozelená, 1 kg
Kód: 2503496
Kód dod.: 430962
EAN: 8591235030709
 
4.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 8 kg
Kód: 2503593
Kód dod.: 302117
EAN: 8595002320017
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 700 g
Detecha®
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 700 g
Kód: 2504525
Kód dod.: 302084
EAN: 8595002324114
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 8 kg
Kód: 2504523
Kód dod.: 302088
EAN: 8595002324138
 
111.72 EUR
13.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0100 biela, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0100 biela, 700 g
Kód: 2504904
Kód dod.: 262400
EAN: 8594166557161
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná ošetrujúce rúž 20 Rose Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná ošetrujúce rúž 20 Rose Oasis 3,5 g
Kód: 1803827
Kód dod.: 183.20
EAN: 4052136083408
100%
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ošetrujúci rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre mäkké a hladké pery.Skladá sa
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Kód: 1803826
Kód dod.: 183.10
EAN: 4052136083392
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pečujúca rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre jemné a hladké pery. Skladá
Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403243
Kód dod.: 14128
EAN: 8059082001841
 
63.44 EUR
63.45 EUR
634.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová, drevitá, ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Uva Dulcis, ktorú vytvoril
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfumovaná voda pre ženy 80 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfumovaná voda pre ženy 80 ml
Kód: 2105604
Kód dod.: GIVP069262
EAN: 3274872428058
 
120.23 EUR
120.24 EUR
1 502.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prekročte
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507257
Kód dod.: 328532
EAN: 8591235098716
 
8.66 EUR
14.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchné farby.
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507259
Kód dod.: 328534
EAN: 8591235099416
 
36.05 EUR
14.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň strieborný, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň strieborný, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504984
Kód dod.: 327815
EAN: 8590627986624
 
30.65 EUR
30.66 EUR
32.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hammerite Priamo na ryzu je jednosložková na vzduchu schnúca antikorózna a dekoratívna farba na železné kovy (oceľ, železo, liatina) pre použitie v exteriéri aj interiéri. Strieborný odtieň, 0,7 l + 0,25 l.
Hammerite kladívková farba priamo na zhrdzavovaný kov, odtieň čierny, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite kladívková farba priamo na zhrdzavovaný kov, odtieň čierny, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504987
Kód dod.: 327869
EAN: 8590627986693
 
30.65 EUR
30.66 EUR
32.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková na vzduchu schnúca antikorózna a dekoračná farba na železné kovy (ocel, železo, liatina) na použitie v exteriéri aj interiéri.
BALTECH kostný lepidlo, na lepenie a klíženie dreva, 300 g
BALtech
BALTECH kostný lepidlo, na lepenie a klíženie dreva, 300 g
Kód: 2504844
Kód dod.: 504511
EAN: 8591235074819
 
9.88 EUR
32.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kostný lepidlo je určené na lepenie, klíženie a predovšetkým na opravy a reštaurovanie starého dreveného nábytku. Kostný lepidlo sa nechá cca 2 hodiny nabobtnávať a potom sa postupným zahriavaním dokonale rozpustí.
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2105602
Kód dod.: GIVP069260
EAN: 3274872428034
 
69.93 EUR
1 998EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prekročte
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.