sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Essence riasenka I LOVE EXTREME CRAZY volume vodoodolná 01 hnedá 12 ml
Essence
Essence riasenka I LOVE EXTREME CRAZY volume vodoodolná 01 hnedá 12 ml
Kód: 2601739
Kód dod.: ES583260
EAN: 4059729583260
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim riasam maximálny objem s prirodzeným efektom vďaka riasenke essence I LOVE EXTREME c
STR8 deodorant Game, 150 ml
Str8
STR8 deodorant Game, 150 ml
Kód: 2600448
Kód dod.: 837154
EAN: 5201314170440
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji STR8 Game. Svieža ovocná vôňa s drevitými tónmi a upokojujúcimi účinkami levandule. Svieža a mladistvá vôňa.
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2105602
Kód dod.: GIVP069260
EAN: 3274872428034
 
69.93 EUR
1 998EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prekročte
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2105603
Kód dod.: GIVP069261
EAN: 3274872428041
 
105.10 EUR
105.11 EUR
2 102EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prejite h
Essence Brow Former žiletky na obočie s vymeniteľnými holiacimi hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočie s vymeniteľnými holiacimi hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vytvarované obočie: Ostré britvy žiletiek na obočie od essence jemne odstraňujú chĺpky a odumret
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403239
Kód dod.: 14127
EAN: 8059083001857
 
63.44 EUR
63.45 EUR
634.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová, drevnatá vôňa bola uvedená na trh v roku 2024 Aqve Romane Ambrosia Aurea Laura Biagiotti
AKCE
Meridol Complete Care ústna voda pre citlivé zuby a ďasná 400 ml
Meridol®
Meridol Complete Care ústna voda pre citlivé zuby a ďasná 400 ml
Kód: 2600965
Kód dod.: 885095
EAN: 8718951482920
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ústna voda Meridol Complete Care poskytuje kompletnú každodennú starostlivosť o dutinu ústnu so zameraním na zdravie ďasien a posilnenie zubnej skloviny. Je klinicky overená, bez alkoholu a vhodná na dlhodobé používanie.
Ceys Professional D2D3 lepidlo na drevo, 250 g
Ceys®
Ceys Professional D2D3 lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2601414
Kód dod.: 502927
EAN: 8411519716184
 
6.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepidlo na drevo s prírodnými vláknami, vďaka ktorým dosahuje maximálnu výslednú odolnosť až 170 kg/cm². Po zaschnutí má vzhľad dreva. Špeciálne lepidlo pre lepenie všetkých druhov dreva, aglomerátov, laminátov, preglejok, vrstvených materiálov, dosiek.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507257
Kód dod.: 328532
EAN: 8591235098716
 
8.66 EUR
14.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchné farby.
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507255
Kód dod.: 328530
EAN: 8591235099409
 
37.61 EUR
37.62 EUR
15.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507245
Kód dod.: 328520
EAN: 8591235098754
 
9.52 EUR
15.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0605 slonová kosť, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0605 slonová kosť, 700 g
Kód: 2504905
Kód dod.: 262409
EAN: 8594166557192
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
AKCE
-1%Zľava
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 250 g
Kód: 2500218
Kód dod.: 430910
EAN: 8591235030563
 
1.56 EUR
1.57 EUR
6.24EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Hostagrund U2161 blokátor rzi základná farba na kov, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund U2161 blokátor rzi základná farba na kov, 2,5 l
Kód: 2504299
Kód dod.: 328292
EAN: 8591235042504
 
45.45 EUR
18.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková základná impregnačná farba. Podklad: oceľ, oceľ so zbytkovou rdzou, hliník, mosadz, zinok, meď, pórovité podklady (betón, drevo). Príklady: podzemné kolektory, kovové nádrže, potrubia, stroje, prevádzkové konštrukcie, strešné a mostné konštrukcie.
Sokrates Lazurit Plus strednovrstvá lazúra na drevo, bezfarebná, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus strednovrstvá lazúra na drevo, bezfarebná, 0,7 kg
Kód: 2503442
Kód dod.: 394903
EAN: 8594040505967
 
11.83 EUR
16.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Strednovrstvá lazúra alkydová k náterom dreva pre vonkajšie i vnútorné prostredie na báze hybridného alkyd. Náter je dokonale rezistentný k napadnutiu hubami a pod. Penetruje drevený podklad, zpevňuje povrch a blokuje prenikanie vody.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0280 palisander, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0280 palisander, 700 g
Kód: 2504910
Kód dod.: 262442
EAN: 8594166557376
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetračná krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0260 hnedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0260 hnedá, 700 g
Kód: 2504909
Kód dod.: 262436
EAN: 8594166557345
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia voda riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 8 kg
Kód: 2504520
Kód dod.: 302094
EAN: 8595002324053
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 8 kg
Kód: 2504517
Kód dod.: 302100
EAN: 8595002324091
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 0,7 kg
Kód: 2503623
Kód dod.: 302125
EAN: 8595002322721
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 3,5 kg
Kód: 2503598
Kód dod.: 302116
EAN: 8595002320000
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 3,5 kg
Detecha®
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 3,5 kg
Kód: 2504521
Kód dod.: 302092
EAN: 8595002324046
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 3,5 kg
Kód: 2503614
Kód dod.: 302123
EAN: 8595002322691
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Kód: 2505017
Kód dod.: 388205
EAN: 8591235077735
 
18.22 EUR
30.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na zhotovenie vysoce kvalitného a odolného povrchu u všetkých typov drevených podláh z tvrdého i mäkkého dreva v interiéri.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.