sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 8 kg
Kód: 2504523
Kód dod.: 302088
EAN: 8595002324138
 
111.72 EUR
13.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 3,5 kg
Kód: 2503598
Kód dod.: 302116
EAN: 8595002320000
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 8 kg
Kód: 2504520
Kód dod.: 302094
EAN: 8595002324053
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 8 kg
Kód: 2504517
Kód dod.: 302100
EAN: 8595002324091
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 0,7 kg
Kód: 2503623
Kód dod.: 302125
EAN: 8595002322721
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 3,5 kg
Detecha®
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 3,5 kg
Kód: 2504521
Kód dod.: 302092
EAN: 8595002324046
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 3,5 kg
Kód: 2503614
Kód dod.: 302123
EAN: 8595002322691
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Philips
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Kód: 2506126
Kód dod.: 960958
EAN: 8712581549824
 
1.65 EUR
0.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné batérie značky Philips poskytujú dobrú kvalitu a dlhú životnosť.
AKCE
-1%Zľava
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 250 g
Kód: 2500218
Kód dod.: 430910
EAN: 8591235030563
 
1.56 EUR
1.57 EUR
6.24EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507255
Kód dod.: 328530
EAN: 8591235099409
 
37.61 EUR
37.62 EUR
15.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507245
Kód dod.: 328520
EAN: 8591235098754
 
9.52 EUR
15.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnej farby.
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 10 Tickle Me Pink 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 10 Tickle Me Pink 5,5 g
Kód: 2301816
Kód dod.: ES381019
EAN: 4059729381019
 
3.43 EUR
3.44 EUR
571.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jemnej krémovej textúre sa tvárenka ľahko nanáša a rozotiera. Vďaka praktickému tyčinkovému ba
Coccolino Care White prací gél na biele prádlo 68 dávok 2,7 l
Coccolino
Coccolino Care White prací gél na biele prádlo 68 dávok 2,7 l
Kód: 2600793
Kód dod.: 775388
EAN: 8720181548864
 
9.35 EUR
0.14EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél pre žiarivo čisté a dlhotrvajúce biele prádlo, ktoré si zaslúži tú najlepšiu starostlivosť.
Alkaprén 50 plus beztoluénové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus beztoluénové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Kód: 04589
Kód dod.: 501311
EAN: 8588001106355
100%
1.87 EUR
37.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kaučukové beztoluénové kontaktné lepidlo svetlej béžovej farby, ktoré je určené na lepenie savých materiálov s nesavými (napr. guma - betón, koža - guma, umakart - drevo).
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2105602
Kód dod.: GIVP069260
EAN: 3274872428034
 
69.93 EUR
1 998EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prekročte
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2105603
Kód dod.: GIVP069261
EAN: 3274872428041
 
105.10 EUR
105.11 EUR
2 102EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prejite h
Essence Brow Former žiletky na obočie s vymeniteľnými holiacimi hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočie s vymeniteľnými holiacimi hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vytvarované obočie: Ostré britvy žiletiek na obočie od essence jemne odstraňujú chĺpky a odumret
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403239
Kód dod.: 14127
EAN: 8059083001857
 
63.44 EUR
63.45 EUR
634.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová, drevnatá vôňa bola uvedená na trh v roku 2024 Aqve Romane Ambrosia Aurea Laura Biagiotti
AKCE
Meridol Complete Care ústna voda pre citlivé zuby a ďasná 400 ml
Meridol®
Meridol Complete Care ústna voda pre citlivé zuby a ďasná 400 ml
Kód: 2600965
Kód dod.: 885095
EAN: 8718951482920
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ústna voda Meridol Complete Care poskytuje kompletnú každodennú starostlivosť o dutinu ústnu so zameraním na zdravie ďasien a posilnenie zubnej skloviny. Je klinicky overená, bez alkoholu a vhodná na dlhodobé používanie.
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501323
 
EAN: 8054754407297
 
101.59 EUR
2 031.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Light Blue Capri In Love Pour Hom
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof voděodolná konturovacia ceruzka na pery 172 Cool Mauve 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof voděodolná konturovacia ceruzka na pery 172 Cool Mauve 1,2 g
Kód: 2601787
Kód dod.: 172.172
EAN: 4052136087819
 
9.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ARTDECO voděodolná ceruzka na pery je ideálnym výberom pre všetkých, ktorí preferujú dlhodobé a perf
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0280 palisander, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0280 palisander, 700 g
Kód: 2504910
Kód dod.: 262442
EAN: 8594166557376
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetračná krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0260 hnedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0260 hnedá, 700 g
Kód: 2504909
Kód dod.: 262436
EAN: 8594166557345
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia voda riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507257
Kód dod.: 328532
EAN: 8591235098716
 
8.66 EUR
14.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchné farby.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.