sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Soft Care Shower Shea Butter sprchový gél s prírodným rastlinným olejom 250 ml
Nivea®
Nivea Soft Care Shower Shea Butter sprchový gél s prírodným rastlinným olejom 250 ml
Kód: 2101005
Kód dod.: 795148
EAN: 9005800343648
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pečující sprchový gel Shea Butter s přírodním rostlinným olejem a vůní bambuckého másla hýčká pokožku i smysly.
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozný lak, 9 kg
Paramo
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozný lak, 9 kg
Kód: 2502726
Kód dod.: 303157
EAN: 8595050311517
 
52.57 EUR
5.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náter kovových predmetov a konštrukcií pre vonkajšie prostredie, napr. ako antikorózna ochrana hrdzou narušeného oceľového pletiva, spodkov karosérií automobilov a pod. Zásadne nevyžaduje základný náter.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 9 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 9 l
Kód: 2503825
Kód dod.: 180116
EAN: 8595073020366
 
121.55 EUR
13.51EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 350 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 350 ml
Kód: 2503949
Kód dod.: 180001
EAN: 8595073025408
 
6 EUR
17.14EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 2,5 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 2,5 l
Kód: 2503838
Kód dod.: 180165
EAN: 8595073021639
 
36.74 EUR
36.75 EUR
14.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Univerzál S2035 základná farba na kov, 0110 šedá, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Univerzál S2035 základná farba na kov, 0110 šedá, 600 ml
Kód: 2503798
Kód dod.: 180424
EAN: 8595073021738
 
11.70 EUR
19.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným náterom kovových predmetov pod syntetické, olejové a nitrocelulózové náterové hmoty. Vyznačuje sa rýchlym zasychaním. Má výborné antikorózne vlastnosti a široké možnosti použitia v interiéri aj exteriéri.
truckzdarma
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu Parfum Intense parfum pre mužov 125 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu Parfum Intense parfum pre mužov 125 ml
Kód: 2500260
 
EAN: 8435415102346
 
157.64 EUR
1 261.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická ambrová drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2023 Zažite odvážnu a podmanivú
PATTEX Opravný sanitární lak, 50g
Henkel Pattex®
PATTEX Opravný sanitární lak, 50g
Kód: 2506300
Kód dod.: 501944
EAN: 4015000435932
 
6.31 EUR
126.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Sanitárny opravný lak je opravný sanitárny lak, ktorý je po 30 minútach vodoodolný. Je vhodný na porcelán, keramiku, dlaždice, sklo, smalt, kovy a plasty.
got2b Glued 4 Brows & Edges gél na obočie a baby vlásky 2v1,16 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued 4 Brows & Edges gél na obočie a baby vlásky 2v1,16 ml
Kód: 2507357
Kód dod.: 981446
EAN: 9000101733358
 
8.04 EUR
502.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci transparentný gél 2v1 pre úpravu obočia a krátkych vláskov.
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Philips
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Kód: 2506126
Kód dod.: 960958
EAN: 8712581549824
 
1.65 EUR
0.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné batérie značky Philips poskytujú dobrú kvalitu a dlhú životnosť.
Ceys Professional D2D3 lepidlo na drevo, 250 g
Ceys®
Ceys Professional D2D3 lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2601414
Kód dod.: 502927
EAN: 8411519716184
 
6.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepidlo na drevo s prírodnými vláknami, vďaka ktorým dosahuje maximálnu výslednú odolnosť až 170 kg/cm². Po zaschnutí má vzhľad dreva. Špeciálne lepidlo pre lepenie všetkých druhov dreva, aglomerátov, laminátov, preglejok, vrstvených materiálov, dosiek.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 8 kg
Kód: 2504523
Kód dod.: 302088
EAN: 8595002324138
 
111.72 EUR
13.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 700 g
Detecha®
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 700 g
Kód: 2504525
Kód dod.: 302084
EAN: 8595002324114
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 8 kg
Kód: 2503593
Kód dod.: 302117
EAN: 8595002320017
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507259
Kód dod.: 328534
EAN: 8591235099416
 
36.05 EUR
14.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0605 slonová kosť, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0605 slonová kosť, 700 g
Kód: 2504905
Kód dod.: 262409
EAN: 8594166557192
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507255
Kód dod.: 328530
EAN: 8591235099409
 
37.61 EUR
37.62 EUR
15.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507245
Kód dod.: 328520
EAN: 8591235098754
 
9.52 EUR
15.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnej farby.
Hostagrund U2161 blokátor rzi základná farba na kov, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund U2161 blokátor rzi základná farba na kov, 2,5 l
Kód: 2504299
Kód dod.: 328292
EAN: 8591235042504
 
45.45 EUR
18.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková základná impregnačná farba. Podklad: oceľ, oceľ so zbytkovou rdzou, hliník, mosadz, zinok, meď, pórovité podklady (betón, drevo). Príklady: podzemné kolektory, kovové nádrže, potrubia, stroje, prevádzkové konštrukcie, strešné a mostné konštrukcie.
Essence Brow Former žiletky na obočie s vymeniteľnými holiacimi hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočie s vymeniteľnými holiacimi hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vytvarované obočie: Ostré britvy žiletiek na obočie od essence jemne odstraňujú chĺpky a odumret
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403239
Kód dod.: 14127
EAN: 8059083001857
 
63.44 EUR
63.45 EUR
634.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová, drevnatá vôňa bola uvedená na trh v roku 2024 Aqve Romane Ambrosia Aurea Laura Biagiotti
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2105602
Kód dod.: GIVP069260
EAN: 3274872428034
 
69.93 EUR
1 998EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prekročte
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2105603
Kód dod.: GIVP069261
EAN: 3274872428041
 
105.10 EUR
105.11 EUR
2 102EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prejite h
AKCE
Meridol Complete Care ústna voda pre citlivé zuby a ďasná 400 ml
Meridol®
Meridol Complete Care ústna voda pre citlivé zuby a ďasná 400 ml
Kód: 2600965
Kód dod.: 885095
EAN: 8718951482920
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ústna voda Meridol Complete Care poskytuje kompletnú každodennú starostlivosť o dutinu ústnu so zameraním na zdravie ďasien a posilnenie zubnej skloviny. Je klinicky overená, bez alkoholu a vhodná na dlhodobé používanie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.