sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
got2b Powderfull pudr na vlasy pre objem, 10 g
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Powderfull pudr na vlasy pre objem, 10 g
Kód: 63242
Kód dod.: 981303
EAN: 9000100652919
 
8.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b stylingový pudr: Nafúknite objem svojho účesu do výšin! Tento got2b Powderfull stylingový pudr dodáva okamžitý objem akémukoľvek účesu, ktorý chcete vytvoriť.
AKCE
Sunsilk šampón Liscio Perfetto pre hladké vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón Liscio Perfetto pre hladké vlasy, 250 ml
Kód: 2501588
Kód dod.: 794630
EAN: 8720182541314
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active Fusion obohatené o magickú trojicu ingrediencií: Arganový olej, známy tým, že dodáva hebkosť, výživu a bojuje proti krepateniu.
AKCE
Sunsilk kondicionér pre suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pre suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Kód: 2501561
Kód dod.: 794652
EAN: 8720182543868
 
3.04 EUR
15.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií. Pre suché vlasy!
Nivea Intimo Aloe Ubrousky pre intimnú hygienu, 15 ks
Nivea®
Nivea Intimo Aloe Ubrousky pre intimnú hygienu, 15 ks
Kód: 2105615
Kód dod.: 915563
EAN: 42419884
100%
4.13 EUR
0.28EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ubrousky pre intimnú hygienu Aloe obsahujú aloe vera a výťažky z magnólie. Táto kombinácia sa postará o pocit čistoty a sviežosti, ktorý vydrží po celý deň.
Privos vínne kvasinky univerzálne, pre biele odrody, 10 g
Privos
Privos vínne kvasinky univerzálne, pre biele odrody, 10 g
Kód: 2502084
Kód dod.: 934950
EAN: 8594033110185
 
1.40 EUR
140EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne kvasinky určené pre všetky biele odrody révy vínnej. Dávka 10 g kvasiniek na 100 litrov muštu vyprodukuje optimálne množstvo životaschopných kvasiniek.
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502638
Kód dod.: 547232
EAN: 8593534671713
 
1.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté a husté farby a laky.
Farba na lajnovanie V2021 pre športové značenie, 10 kg
REMAL
Farba na lajnovanie V2021 pre športové značenie, 10 kg
Kód: 2504527
Kód dod.: 370602
EAN: 8591235061376
 
24.58 EUR
2.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na lajnovanie je určená pre značenie čiar na vonkajších ihriskách a športových plochách. Pre značenie čiar na športových plochách v exteriéroch.
Johnson's Mycí gel pre telo a vlásky, 500 ml
Johnson & Johnson
Johnson's Mycí gel pre telo a vlásky, 500 ml
Kód: 2600459
Kód dod.: 850008
EAN: 3574669909952
 
8.25 EUR
8.26 EUR
16.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Keď sa narodí bábätko, jeho pokožka je veľmi chúlostivá. Preto už viac ako 125 rokov vylepšujeme zloženie našich výrobkov, takže sú teraz ešte šetrnejšie.
AKCE
Parodontax Interdental Extra Soft zubné kefky pre medzizubnú starostlivosť, tripack
Parodontax®
Parodontax Interdental Extra Soft zubné kefky pre medzizubnú starostlivosť, tripack
Kód: 2601455
Kód dod.: 895247
EAN: 5054563048523
 
9.66 EUR
3.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Interdental kefky sú určené na čistenie medzizubných priestorov.
Fa Men Sport sprchový gel pre mužov 750 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport sprchový gel pre mužov 750 ml
Kód: 2602691
Kód dod.: 797126
EAN: 5201143728942
 
4.56 EUR
6.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Men Sport je osviežujúci pánsky sprchový gél v XXL balení 750 ml. Je určený pre každodenné sprchovanie a vďaka sviežej vôni zelených citrusov dodáva pocit energie a čistoty.
AKCE
Radox Men Feel Recovered 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Radox
Radox Men Feel Recovered 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Kód: 2601335
Kód dod.: 795448
EAN: 8720181587658
 
2.04 EUR
4.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radox Feel Recovered je sprchový gel pre mužov s funkciou 2 v 1 (sprchový gel + šampon), ktorý premení každodennú hygienu na osviežujúci a povzbudzujúci rituál.
AKCE
Nivea Strong Power šampón pre mužov, 250 ml
Nivea®
Nivea Strong Power šampón pre mužov, 250 ml
Kód: 11828
Kód dod.: 845458
EAN: 9005800388878
100%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zdravé vlasy a očarujúci objem? Morské minerály sa postarať o skvelý výsledok! Nerobte kompromisy. Doprajte si jednotku v starostlivosti o vlasy - NIVEA Šampón pre mužov Strong Power.
AKCE
Elmex Kids zubná pasta pre deti, 50 ml
Elmex®
Elmex Kids zubná pasta pre deti, 50 ml
Kód: 13948
Kód dod.: 888090
EAN: 4007965508004
100%
2.61 EUR
52.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex Detská zubná pasta je ideálna pre všetky malé deti, a to od prvého zúbka až do 6 rokov. Zaisťuje jemnú a predsa kvalitnú starostlivosť o mliečne zuby.
Indulona krém na ruky pre mužov, 75 ml
Indulona®
Indulona krém na ruky pre mužov, 75 ml
Kód: 2400433
Kód dod.: 820037
EAN: 8592297009665
 
2.16 EUR
28.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona krém na ruky pre mužov s rýchlym vstrebávaním s obsahom olivového oleja. Namáhané pokožke dodáva intenzívnu hydratáciu, regeneráciu a ochranu. Dobre sa vstrebáva a prináša okamžitú úľavu od pocitu suchých rúk.
Chilly gel pre intimnú hygienu Soothing, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pre intimnú hygienu Soothing, 200 ml
Kód: 2207752
Kód dod.: 800035
EAN: 8002410035230
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chilly Soothing jemný čistiaci gel pre intimnú hygienu, ktorý svojou čistiacou receptúrou vyrovnáva Vaše intimné pH a poskytuje príjemný a dlhodobý pocit čistoty a ochrany počas menštruácie.
Syoss Color šampon pre farebné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Color šampon pre farebné vlasy, 440 ml
Kód: 2506331
Kód dod.: 845555
EAN: 9000101276916
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampon Color s Japonskom inšpirovaným zložením - s kvetom tsubaki pre farbené a zosvetlené vlasy.
Versace Eros Flame parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eros Flame parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502301
Kód dod.: 14579
EAN: 8011003903146
 
93.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenistá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2018 Parfémovaná voda Versace Eros Flame je
Larrin Koralan, pre ručné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin Koralan, pre ručné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Kód: 07909
Kód dod.: 713020
EAN: 8595000911705
100%
3.12 EUR
3.13 EUR
6.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí do hĺbky, dôkladne a šetrne. Oživujú farby čistených textílií. Zabraňujú opätovnému znečisteniu. Prispievajú k potlačeniu roztočov. Pôsobí antistaticky.
Spokar Moltopren valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Moltopren valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 52542
Kód dod.: 547127
EAN: 8593534671515
 
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Moltopren určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné nátierky, s obmedzenou životnosťou sa môže použiť aj pre syntetické farby a laky, nepoužívať pre agresívne organické rozpúšťadlá.
AKCE
Schauma šampon Power volume 48h pre väčší objem, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Power volume 48h pre väčší objem, 400 ml
Kód: 90255
Kód dod.: 845281
EAN: 9000100952330
100%
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s komplexom Mineral-Collagen čistí a posilňuje vlasy. Pre žiarivý lesk a viditeľný objem vlasov až na 48h*.
Jar Professional dezinfekčný odmasťovač pre kontakt s potravinami, 750 ml
Jar
Jar Professional dezinfekčný odmasťovač pre kontakt s potravinami, 750 ml
Kód: 2205207
Kód dod.: 700396
EAN: 8006540297414
 
4.34 EUR
5.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezinfekčný odmasťovač Jar Professional na povrchy, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami.
AKCE
Raid náplň pre elektrický tekutý odpařovač 2v1, levanduľa, 21 ml
Raid®
Raid náplň pre elektrický tekutý odpařovač 2v1, levanduľa, 21 ml
Kód: 2404112
Kód dod.: 675031
EAN: 5000204243819
 
9.04 EUR
430.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid proti komárom je náplň pre elektrický odpařovač s tekutou náplňou ruže a levandule, insekticíd poskytuje efektívnu ochranu proti komárom až 30 nocí/8 hodín/noc.
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2503447
Kód dod.: 540254
EAN: 8593534670167
 
4.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar maliarsky valček Sparta na hladké a jemne hrubé povrchy o šírke 180 mm s výškou plyšu 18 mm. Pre maliarske a natieračské práce, na hladké a jemne hrubé povrchy.
Spokar Zebra valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Zebra valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2504317
Kód dod.: 540295
EAN: 8593534691469
 
5.01 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid tkaný metódou tzv. “nekonečného vlákna”. Pre maliarske farby vyššej alebo strednej hustoty. Vhodný tiež na lakovanie farbami a lakmi strednej a nízkej hustoty. Veľmi dlhá životnosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.