sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Jar Professional dezinfekčný odmasťovač pre kontakt s potravinami, 750 ml
Jar
Jar Professional dezinfekčný odmasťovač pre kontakt s potravinami, 750 ml
Kód: 2205207
Kód dod.: 700396
EAN: 8006540297414
 
4.34 EUR
5.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezinfekčný odmasťovač Jar Professional na povrchy, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami.
AKCE
Raid náplň pre elektrický tekutý odpařovač 2v1, levanduľa, 21 ml
Raid®
Raid náplň pre elektrický tekutý odpařovač 2v1, levanduľa, 21 ml
Kód: 2404112
Kód dod.: 675031
EAN: 5000204243819
 
9.04 EUR
430.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid proti komárom je náplň pre elektrický odpařovač s tekutou náplňou ruže a levandule, insekticíd poskytuje efektívnu ochranu proti komárom až 30 nocí/8 hodín/noc.
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2502639
Kód dod.: 541105
EAN: 8593534660281
 
4.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre husté laky a farby. Šírka valčeka 180 mm, priemer jadra 48 mm.
Spokar Nylon 14 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Nylon 14 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2503451
Kód dod.: 541109
EAN: 8593534670648
 
6.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Nylon 14 Polyamid, výška plyšu 14 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre polyesterové a epoxidové laky a živice.
Het cement biely, pre prípravu malty a betónov, 3 kg
Het
Het cement biely, pre prípravu malty a betónov, 3 kg
Kód: 2501982
Kód dod.: 441516
EAN: 8594002538217
 
5.87 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pojivo pre prípravu malty, betónov a stavebných výrobkov - pre stavebné účely, včetně spárovania obkladov a dlažieb, príprava malty a betónov.
Schauma Miss Fresh suchý šampón pre mastné vlasy, 150 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Miss Fresh suchý šampón pre mastné vlasy, 150 ml
Kód: 2506810
Kód dod.: 845256
EAN: 9000101213942
 
4.56 EUR
30.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón, ktorý dodáva vlasom okamžitú sviežosť a to bez bielych zvyškov.
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2503447
Kód dod.: 540254
EAN: 8593534670167
 
4.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar maliarsky valček Sparta na hladké a jemne hrubé povrchy o šírke 180 mm s výškou plyšu 18 mm. Pre maliarske a natieračské práce, na hladké a jemne hrubé povrchy.
Spokar Zebra valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Zebra valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2504317
Kód dod.: 540295
EAN: 8593534691469
 
5.01 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid tkaný metódou tzv. “nekonečného vlákna”. Pre maliarske farby vyššej alebo strednej hustoty. Vhodný tiež na lakovanie farbami a lakmi strednej a nízkej hustoty. Veľmi dlhá životnosť.
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosin a epoxidové živice, 45 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosin a epoxidové živice, 45 g
Kód: 2503580
Kód dod.: 502706
EAN: 8594024091646
100%
3.21 EUR
71.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov. Tvrdidlo P 11 sa používa na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov najmä pre oblasť stavebníctva, ďalej pri výrobe kompozitov a pre výrobu lepidiel.
Rapid Servošampon autošampon pre strojné i ručné umývanie, 750 g
Velvana
Rapid Servošampon autošampon pre strojné i ručné umývanie, 750 g
Kód: 2502857
Kód dod.: 480430
EAN: 8595026310452
 
8.04 EUR
10.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre strojné i ručné umývanie šasi, motorov, karosérií motorových vozidiel, plachiet nákladných áut, čistenie garážových priestorov a dlažieb.
Schauma šampon Color Shine pre farbené vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Color Shine pre farbené vlasy, 250 ml
Kód: 11881
Kód dod.: 845233
EAN: 3838824014081
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra so systémom Shine-Reflex a UV filtrom sa stará o farbené vlasy a chráni ich pred vyblednutím.
Chilly gel pre intimnú hygienu pH 3.5, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pre intimnú hygienu pH 3.5, 200 ml
Kód: 2009042
Kód dod.: 800033
EAN: 8002410034950
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gel pre intimnú hygienu s pH 3.5, ktorý vám pomôže na slizniciach udržiavať prirodzenú fyziologickú rovnováhu.
AKCE
Barry masová konzerva s jahňacím pre psov, 850 g
Chejn
Barry masová konzerva s jahňacím pre psov, 850 g
Kód: 2504976
Kód dod.: 976106
EAN: 8594048100522
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obľúbená masová konzerva pre psov s jahňacím, čakankovým koreňom pre zdravú slinivku, pečeň a trávenie a s nechtíkom pre dobrý zrak. Krmivo neobsahuje lepok a tak je ľahko stráviteľné.
Syoss Volume šampón pre jemné splihlé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Volume šampón pre jemné splihlé vlasy, 440 ml
Kód: 2505412
Kód dod.: 845554
EAN: 9000101277296
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Volume s Japonskom inšpirovaným zložením pre normálne, splihlé vlasy.
AKCE
Barry masová konzerva s kuracím pre psov, 850 g
Chejn
Barry masová konzerva s kuracím pre psov, 850 g
Kód: 2504975
Kód dod.: 976105
EAN: 8594048100515
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chutná a výživná masová konzerva pre psov s kuracím. Mrkva dodá vitamín A pre zdravý zrak, losos rybí olej pre lepšiu srsť a voňavá petržlenová vňať zaručí dobré trávenie. Krmivo neobsahuje lepok a tak je ľahko stráviteľné.
Gliss Ultimate Color šampón pre farbené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Color šampón pre farbené vlasy, 400 ml
Kód: 2504699
Kód dod.: 845538
EAN: 9000100549691
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Daruje vlasom nádherný lesk a jeho krémové zloženie s bohatou penou a prelomovou technológiou 3D-color-luminance posilňuje vlasové vlákna, uzamyká farebné pigmenty vo vnútri vlasu a chráni tak vlasy proti vyblednutiu.
Privos vínne kvasinky univerzálne, pre modré odrody, 10 g
Privos
Privos vínne kvasinky univerzálne, pre modré odrody, 10 g
Kód: 2502085
Kód dod.: 934951
EAN: 8594033110192
 
1.40 EUR
140EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne kvasinky určené pre všetky modré odrody révy vínnej. Dávka 10 g kvasiniek na 100 litrov muštu vyprodukuje optimálne množstvo životaschopných kvasiniek.
Herbavera Hafula junior antiparazitný šampón pre šteniatka, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hafula junior antiparazitný šampón pre šteniatka, 250 ml
Kód: 2506589
Kód dod.: 675532
EAN: 8594009479513
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiparazitný jemný šampón s pritúžujúcou krémovou prísadou pre dokonalé ošetrenie srsti šteniat.
AKCE
Radox Men Feel Recovered 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Radox
Radox Men Feel Recovered 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Kód: 2601335
Kód dod.: 795448
EAN: 8720181587658
 
2.04 EUR
4.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radox Feel Recovered je sprchový gel pre mužov s funkciou 2 v 1 (sprchový gel + šampon), ktorý premení každodennú hygienu na osviežujúci a povzbudzujúci rituál.
Johnson's Mycí gel pre telo a vlásky, 500 ml
Johnson & Johnson
Johnson's Mycí gel pre telo a vlásky, 500 ml
Kód: 2600459
Kód dod.: 850008
EAN: 3574669909952
 
8.25 EUR
8.26 EUR
16.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Keď sa narodí bábätko, jeho pokožka je veľmi chúlostivá. Preto už viac ako 125 rokov vylepšujeme zloženie našich výrobkov, takže sú teraz ešte šetrnejšie.
got2b Powderfull pudr na vlasy pre objem, 10 g
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Powderfull pudr na vlasy pre objem, 10 g
Kód: 63242
Kód dod.: 981303
EAN: 9000100652919
 
8.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b stylingový pudr: Nafúknite objem svojho účesu do výšin! Tento got2b Powderfull stylingový pudr dodáva okamžitý objem akémukoľvek účesu, ktorý chcete vytvoriť.
AKCE
Parodontax Interdental Extra Soft zubné kefky pre medzizubnú starostlivosť, tripack
Parodontax®
Parodontax Interdental Extra Soft zubné kefky pre medzizubnú starostlivosť, tripack
Kód: 2601455
Kód dod.: 895247
EAN: 5054563048523
 
9.66 EUR
3.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Interdental kefky sú určené na čistenie medzizubných priestorov.
AKCE
Sunsilk šampón Liscio Perfetto pre hladké vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón Liscio Perfetto pre hladké vlasy, 250 ml
Kód: 2501588
Kód dod.: 794630
EAN: 8720182541314
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active Fusion obohatené o magickú trojicu ingrediencií: Arganový olej, známy tým, že dodáva hebkosť, výživu a bojuje proti krepateniu.
AKCE
Sunsilk kondicionér pre suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pre suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Kód: 2501561
Kód dod.: 794652
EAN: 8720182543868
 
3.04 EUR
15.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií. Pre suché vlasy!
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.