sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 15 g
Kód: 79454
Kód dod.: 52150910
EAN: 8594825005156
97%
1.08 EUR
72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo na vytváranie jednoduchých papierových prezentácií.
AKCE
Sunsilk kondicionér pre hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pre hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Kód: 2501563
Kód dod.: 794651
EAN: 8720182543851
 
3.04 EUR
15.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií. Pre rovné vlasy!
Chejn Myšák s hovädzím konzerva pre mačky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s hovädzím konzerva pre mačky, 350 g
Kód: 2505844
Kód dod.: 976303
EAN: 8594048100089
 
1.64 EUR
4.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masová konzerva - kompletné krmivo, s hovädzím mäsom. Je vhodný ako kompletná krmná dávka pre mačky všetkých plemien (pozri odporúčané dávkovanie), alebo ako odmena či spestrenie granulovaného krmiva.
AKCE
Chejn BARRY so zverinou konzerva pre psov, 850 g
Chejn
Chejn BARRY so zverinou konzerva pre psov, 850 g
Kód: 2505843
Kód dod.: 976302
EAN: 8594048100539
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečná a chutná mäsová konzerva pre psov so zverinou. Ovsené vločky dodajú živiny a vlákninu. Pŕhľava pôsobí pozitívne na čistenie krvi a dobrú srsť a rozmarín je prírodné antiparazitikum.
DENAS Ostafix N lepidlo pre všetky druhy podkladov, 1,2 kg
Denas
DENAS Ostafix N lepidlo pre všetky druhy podkladov, 1,2 kg
Kód: 2503119
Kód dod.: 500545
EAN: 8595087130013
 
11.35 EUR
9.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná tenkovrstvá lepidlo pastovitej konzistencie. Používa sa na lepenie keramických obkladov a dlaždíc, podhľadov a obkladových dosiek a líšt z penového polystyrénu a polyuretanu, dreva, PVC a gumových podlahovín, sadrových odlievkov a obkladov a podobne.
AKCE
Barry masová konzerva s hovädzím pre psy, 850 g
Chejn
Barry masová konzerva s hovädzím pre psy, 850 g
Kód: 2504974
Kód dod.: 976104
EAN: 8594048100508
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chutná masová konzerva pre psy s hovädzím, pivovarskými kvasnicami pre lepšiu srsť a meduňkou pre bezproblémové trávenie a dobrú náladu. Krmivo neobsahuje lepok a tak je ľahko stráviteľné.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Kód: 2601181
Kód dod.: 976359
EAN: 8594048100744
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s hovädzím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
Novinky
Lacoste Original Aqua set parfumovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfumovaná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
Lacoste Original Aqua set parfumovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfumovaná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2603509
Kód dod.: LC021C01
EAN: 3386460174299
 
82.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vodná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte sviežu a vynikajúcu pánsku eleganciu s
Schauma šampon Color Shine pre farbené vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Color Shine pre farbené vlasy, 250 ml
Kód: 11881
Kód dod.: 845233
EAN: 3838824014081
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra so systémom Shine-Reflex a UV filtrom sa stará o farbené vlasy a chráni ich pred vyblednutím.
Privos vínne kvasinky univerzálne, pre modré odrody, 10 g
Privos
Privos vínne kvasinky univerzálne, pre modré odrody, 10 g
Kód: 2502085
Kód dod.: 934951
EAN: 8594033110192
 
1.40 EUR
140EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne kvasinky určené pre všetky modré odrody révy vínnej. Dávka 10 g kvasiniek na 100 litrov muštu vyprodukuje optimálne množstvo životaschopných kvasiniek.
Chilly gel pre intimnú hygienu pH 3.5, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pre intimnú hygienu pH 3.5, 200 ml
Kód: 2009042
 
EAN: 8002410034950
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gel pre intimnú hygienu s pH 3.5, ktorý vám pomôže na slizniciach udržiavať prirodzenú fyziologickú rovnováhu.
Rapid Servošampon autošampon pre strojné i ručné umývanie, 750 g
Velvana
Rapid Servošampon autošampon pre strojné i ručné umývanie, 750 g
Kód: 2502857
Kód dod.: 480430
EAN: 8595026310452
 
8.04 EUR
10.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre strojné i ručné umývanie šasi, motorov, karosérií motorových vozidiel, plachiet nákladných áut, čistenie garážových priestorov a dlažieb.
AKCE
Barry masová konzerva s kuracím pre psov, 850 g
Chejn
Barry masová konzerva s kuracím pre psov, 850 g
Kód: 2504975
Kód dod.: 976105
EAN: 8594048100515
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chutná a výživná masová konzerva pre psov s kuracím. Mrkva dodá vitamín A pre zdravý zrak, losos rybí olej pre lepšiu srsť a voňavá petržlenová vňať zaručí dobré trávenie. Krmivo neobsahuje lepok a tak je ľahko stráviteľné.
Gliss Ultimate Color šampón pre farbené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Color šampón pre farbené vlasy, 400 ml
Kód: 2504699
Kód dod.: 845538
EAN: 9000100549691
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Daruje vlasom nádherný lesk a jeho krémové zloženie s bohatou penou a prelomovou technológiou 3D-color-luminance posilňuje vlasové vlákna, uzamyká farebné pigmenty vo vnútri vlasu a chráni tak vlasy proti vyblednutiu.
Herbavera Hafula junior antiparazitný šampón pre šteniatka, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hafula junior antiparazitný šampón pre šteniatka, 250 ml
Kód: 2506589
Kód dod.: 675532
EAN: 8594009479513
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiparazitný jemný šampón s pritúžujúcou krémovou prísadou pre dokonalé ošetrenie srsti šteniat.
Syoss Volume šampón pre jemné splihlé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Volume šampón pre jemné splihlé vlasy, 440 ml
Kód: 2505412
Kód dod.: 845554
EAN: 9000101277296
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Volume s Japonskom inšpirovaným zložením pre normálne, splihlé vlasy.
AKCE
Barry masová konzerva s jahňacím pre psov, 850 g
Chejn
Barry masová konzerva s jahňacím pre psov, 850 g
Kód: 2504976
Kód dod.: 976106
EAN: 8594048100522
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obľúbená masová konzerva pre psov s jahňacím, čakankovým koreňom pre zdravú slinivku, pečeň a trávenie a s nechtíkom pre dobrý zrak. Krmivo neobsahuje lepok a tak je ľahko stráviteľné.
AKCE
Radox Men Feel Recovered 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Radox
Radox Men Feel Recovered 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Kód: 2601335
Kód dod.: 795448
EAN: 8720181587658
 
2.04 EUR
4.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radox Feel Recovered je sprchový gel pre mužov s funkciou 2 v 1 (sprchový gel + šampon), ktorý premení každodennú hygienu na osviežujúci a povzbudzujúci rituál.
Wilkinson Intuition Comfort jednorazové holítko pre ženy
Wilkinson
Wilkinson Intuition Comfort jednorazové holítko pre ženy
Kód: 2500671
Kód dod.: 822320
EAN: 4027800319107
 
1.08 EUR
1.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zabezpečujú hladké a pohodlné kĺzanie po pokožke, vďaka čomu si ľahko poradia aj s chĺpkami na ťažko dostupných miestach.
AKCE
Schauma šampon Color shine pre ochranu farby, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Color shine pre ochranu farby, 400 ml
Kód: 46455
Kód dod.: 845280
EAN: 3838824086736
100%
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s UV filtrom poskytuje vlasom dlhodobú ochranu farby a intenzívny lesk. Uhladzuje a regeneruje štruktúru vlasov pre žiarivý lesk farby.
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Nivea®
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Kód: 2404287
 
EAN: 9005800369167
 
7.60 EUR
7.61 EUR
16.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné zloženie jemne umýva pokožku a udržuje jej prirodzenú hydratáciu. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie^ bez mikroplastov^^ a parabénov. So 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5, C a E.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Kód: 88789
Kód dod.: 52150911
EAN: 8594825005651
100%
1.73 EUR
43.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre kancelárie, školy a domácnosti. Tyčinka pracuje na princípe vysúvacej lepiacej časti, ktorou sa požadovaná oblasť určená k lepeniu jednoducho potrie.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Kód: 94557
Kód dod.: 52151911
EAN: 8594825005767
 
0.86 EUR
107.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo k vytváraniu jednoduchých papierových prezentácií.
Syoss Men Power šampón pre normálne vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Men Power šampón pre normálne vlasy, 440 ml
Kód: 2505472
Kód dod.: 845515
EAN: 9000101277395
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko výkonná receptúra s pridaným kofeínom stimuluje korienky vlasov a aktivuje rastové faktory vlasov. Pre perfektne silné vlasy a sviežu pokožku hlavy.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.