sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Chejn BARRY so zverinou konzerva pre psov, 850 g
Chejn
Chejn BARRY so zverinou konzerva pre psov, 850 g
Kód: 2505843
Kód dod.: 976302
EAN: 8594048100539
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečná a chutná mäsová konzerva pre psov so zverinou. Ovsené vločky dodajú živiny a vlákninu. Pŕhľava pôsobí pozitívne na čistenie krvi a dobrú srsť a rozmarín je prírodné antiparazitikum.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Kód: 2601181
Kód dod.: 976359
EAN: 8594048100744
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s hovädzím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
Chilly gel pre intimnú hygienu pH 3.5, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pre intimnú hygienu pH 3.5, 200 ml
Kód: 2009042
Kód dod.: 800033
EAN: 8002410034950
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gel pre intimnú hygienu s pH 3.5, ktorý vám pomôže na slizniciach udržiavať prirodzenú fyziologickú rovnováhu.
Schauma šampon Color Shine pre farbené vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Color Shine pre farbené vlasy, 250 ml
Kód: 11881
Kód dod.: 845233
EAN: 3838824014081
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra so systémom Shine-Reflex a UV filtrom sa stará o farbené vlasy a chráni ich pred vyblednutím.
Privos vínne kvasinky univerzálne, pre modré odrody, 10 g
Privos
Privos vínne kvasinky univerzálne, pre modré odrody, 10 g
Kód: 2502085
Kód dod.: 934951
EAN: 8594033110192
 
1.40 EUR
140EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne kvasinky určené pre všetky modré odrody révy vínnej. Dávka 10 g kvasiniek na 100 litrov muštu vyprodukuje optimálne množstvo životaschopných kvasiniek.
AKCE
Barry masová konzerva s jahňacím pre psov, 850 g
Chejn
Barry masová konzerva s jahňacím pre psov, 850 g
Kód: 2504976
Kód dod.: 976106
EAN: 8594048100522
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obľúbená masová konzerva pre psov s jahňacím, čakankovým koreňom pre zdravú slinivku, pečeň a trávenie a s nechtíkom pre dobrý zrak. Krmivo neobsahuje lepok a tak je ľahko stráviteľné.
Rapid Servošampon autošampon pre strojné i ručné umývanie, 750 g
Velvana
Rapid Servošampon autošampon pre strojné i ručné umývanie, 750 g
Kód: 2502857
Kód dod.: 480430
EAN: 8595026310452
 
8.04 EUR
10.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre strojné i ručné umývanie šasi, motorov, karosérií motorových vozidiel, plachiet nákladných áut, čistenie garážových priestorov a dlažieb.
AKCE
Barry masová konzerva s kuracím pre psov, 850 g
Chejn
Barry masová konzerva s kuracím pre psov, 850 g
Kód: 2504975
Kód dod.: 976105
EAN: 8594048100515
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chutná a výživná masová konzerva pre psov s kuracím. Mrkva dodá vitamín A pre zdravý zrak, losos rybí olej pre lepšiu srsť a voňavá petržlenová vňať zaručí dobré trávenie. Krmivo neobsahuje lepok a tak je ľahko stráviteľné.
Gliss Ultimate Color šampón pre farbené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Color šampón pre farbené vlasy, 400 ml
Kód: 2504699
Kód dod.: 845538
EAN: 9000100549691
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Daruje vlasom nádherný lesk a jeho krémové zloženie s bohatou penou a prelomovou technológiou 3D-color-luminance posilňuje vlasové vlákna, uzamyká farebné pigmenty vo vnútri vlasu a chráni tak vlasy proti vyblednutiu.
Herbavera Hafula junior antiparazitný šampón pre šteniatka, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hafula junior antiparazitný šampón pre šteniatka, 250 ml
Kód: 2506589
Kód dod.: 675532
EAN: 8594009479513
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiparazitný jemný šampón s pritúžujúcou krémovou prísadou pre dokonalé ošetrenie srsti šteniat.
Syoss Volume šampón pre jemné splihlé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Volume šampón pre jemné splihlé vlasy, 440 ml
Kód: 2505412
Kód dod.: 845554
EAN: 9000101277296
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Volume s Japonskom inšpirovaným zložením pre normálne, splihlé vlasy.
Chilly gel pre intimnú hygienu Soothing, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pre intimnú hygienu Soothing, 200 ml
Kód: 2207752
Kód dod.: 800035
EAN: 8002410035230
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chilly Soothing jemný čistiaci gel pre intimnú hygienu, ktorý svojou čistiacou receptúrou vyrovnáva Vaše intimné pH a poskytuje príjemný a dlhodobý pocit čistoty a ochrany počas menštruácie.
Indulona krém na ruky pre mužov, 75 ml
Indulona®
Indulona krém na ruky pre mužov, 75 ml
Kód: 2400433
Kód dod.: 820037
EAN: 8592297009665
 
2.16 EUR
28.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona krém na ruky pre mužov s rýchlym vstrebávaním s obsahom olivového oleja. Namáhané pokožke dodáva intenzívnu hydratáciu, regeneráciu a ochranu. Dobre sa vstrebáva a prináša okamžitú úľavu od pocitu suchých rúk.
AKCE
Nivea Strong Power šampón pre mužov, 250 ml
Nivea®
Nivea Strong Power šampón pre mužov, 250 ml
Kód: 11828
Kód dod.: 845458
EAN: 9005800388878
100%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zdravé vlasy a očarujúci objem? Morské minerály sa postarať o skvelý výsledok! Nerobte kompromisy. Doprajte si jednotku v starostlivosti o vlasy - NIVEA Šampón pre mužov Strong Power.
AKCE
Elmex Kids zubná pasta pre deti, 50 ml
Elmex®
Elmex Kids zubná pasta pre deti, 50 ml
Kód: 13948
Kód dod.: 888090
EAN: 4007965508004
100%
2.61 EUR
52.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex Detská zubná pasta je ideálna pre všetky malé deti, a to od prvého zúbka až do 6 rokov. Zaisťuje jemnú a predsa kvalitnú starostlivosť o mliečne zuby.
Syoss Color šampon pre farebné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Color šampon pre farebné vlasy, 440 ml
Kód: 2506331
Kód dod.: 845555
EAN: 9000101276916
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampon Color s Japonskom inšpirovaným zložením - s kvetom tsubaki pre farbené a zosvetlené vlasy.
AKCE
Radox Men Feel Recovered 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Radox
Radox Men Feel Recovered 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Kód: 2601335
Kód dod.: 795448
EAN: 8720181587658
 
2.04 EUR
4.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radox Feel Recovered je sprchový gel pre mužov s funkciou 2 v 1 (sprchový gel + šampon), ktorý premení každodennú hygienu na osviežujúci a povzbudzujúci rituál.
Wilkinson Intuition Comfort jednorazové holítko pre ženy
Wilkinson
Wilkinson Intuition Comfort jednorazové holítko pre ženy
Kód: 2500671
Kód dod.: 822320
EAN: 4027800319107
 
1.08 EUR
1.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zabezpečujú hladké a pohodlné kĺzanie po pokožke, vďaka čomu si ľahko poradia aj s chĺpkami na ťažko dostupných miestach.
Adidas Dynamic Pulse 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Dynamic Pulse 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300955
Kód dod.: 905653
EAN: 3616304240515
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať svojmu telu, vlasom aj pleti poriadnu dávku sviežosti a energie.
Adidas After Sport 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas After Sport 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300953
Kód dod.: 905651
EAN: 3616304240430
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemne a šetrne čistí pokožku celého tela, tvár i vlasy a dodáva potrebnú hydratáciu. Svieža a dynamická vôňa prebudí vaše zmysly.
AKCE
RYOR dvojfázová odličovacia emulzia pre všetky typy pleti, 300 ml
Ryor
RYOR dvojfázová odličovacia emulzia pre všetky typy pleti, 300 ml
Kód: 1904613
Kód dod.: 825317
EAN: 8594007976564
100%
10.87 EUR
36.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dvojfázová odličovacia emulzia sa používa na každodenné odličovanie pleti vrátane očí. Odstraňuje aj vodeodolný make-up a riasenku. Je vhodná pre všetky typy pleti.
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotového lepiaceho malty, 5 l
BALtech
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotového lepiaceho malty, 5 l
Kód: 2504843
Kód dod.: 461509
EAN: 8591235074680
 
9.91 EUR
1.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako základné pojivo pre namiešanie šamotového lepiaceho malty pre stavbu, vlepovanie šamotových prvkov a opravy kameňov, krbov a ostatných druhov vykurovacích zariadení.
Brunox Epoxy, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 250 ml
Brunox
Brunox Epoxy, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 250 ml
Kód: 2504879
Kód dod.: 485228
EAN: 7610567930059
 
19.09 EUR
76.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie ako sanačný prostriedok alebo epoxidový podklad pre priemyselnú výrobu konštrukcií, strojov, vozidiel atď.
Syoss Repair šampón pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Repair šampón pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Kód: 2505410
Kód dod.: 845534
EAN: 9000101276879
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Repair s Japonskom inšpirovaným zložením - s riasou wakame pre suché a poškodené vlasy.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.