sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Eternal pololesk akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, Ral 9003 biela, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal pololesk akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, Ral 9003 biela, 700 g
Kód: 2504695
Kód dod.: 355285
EAN: 8590892120570
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevovláknitých, drevotrieskových a trieskovocementových dosiek, sadrokartónu, nepochozího betónu a kovových podkladov opatrených antikoróznou farbou.
Ria Ultra Night nočné hygienické vložky s krídelkami 8 kusov
Hartmann Ria
Ria Ultra Night nočné hygienické vložky s krídelkami 8 kusov
Kód: 1905910
Kód dod.: 916037
EAN: 4049500164498
 
1.96 EUR
0.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultratenké dámské noční vložky s křidélky, které obsahují skutečné hedvábí a vitamin E, extra dlouhé
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 40 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 40 kg
Kód: 2507284
Kód dod.: 400086
EAN: 8591235098365
 
55.01 EUR
1.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 25 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 25 kg
Kód: 2507283
Kód dod.: 400084
EAN: 8591235099041
 
32.83 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
BARLET báza silikón S A, biely, 20 kg
BARLET
BARLET báza silikón S A, biely, 20 kg
Kód: 2505825
Kód dod.: 416016
EAN: 8591235095050
 
192.90 EUR
9.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Barlet silikón S je fasádna silikónová farba. Používa sa na nátěry fasád, vápenocementových omietok, betónov, pórobetónov, drevotriesky a podobných povrchov. Farba je primárne odporúčaná na nanášanie striekaním.
Den Braven lepidlo na polystyrén, biele, 310 ml
Den Braven
Den Braven lepidlo na polystyrén, biele, 310 ml
Kód: 2503373
Kód dod.: 518857
EAN: 8595100106995
 
2.52 EUR
9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na lepenie polystyrénových dekoratívnych podhľadov na savé podklady, lepenie polystyrénových rohových a ukončovacích líšt, vrátane ozdobných dekorov, utesnenie nerovností
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0440 stredná modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0440 stredná modrá, 700 g
Kód: 2503240
Kód dod.: 356442
EAN: 8591235010794
 
9.78 EUR
13.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie natieranie dreva, drevotriesky, zdiva, papiera, kovu apod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 02 svetlo šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 02 svetlo šedá, 10 kg
Kód: 2502753
Kód dod.: 355118
EAN: 8590892112063
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba na natieranie stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 10 kg
Kód: 2502756
Kód dod.: 355124
EAN: 8590892112070
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 14 slonová kosť, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 14 slonová kosť, 700 g
Kód: 2502762
Kód dod.: 355137
EAN: 8590892112322
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 700 g
Kód: 2502754
Kód dod.: 355121
EAN: 8590892112230
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Den Braven Mamut Glue Multi montážne lepidlo, biele, 290 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Multi montážne lepidlo, biele, 290 ml
Kód: 2504726
Kód dod.: 518876
EAN: 8595100154576
 
9.09 EUR
31.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderné vysokopevnostné lepidlo na báze MS polymérov s možnosťou tmelenia. Vytvrdzuje vulkanizáciou vzdušnej vlhkosti, vytvára vysokopevný, elastický spoj.
Baby Charm jednorázové plenky Super Dry Flex Maxi 7-14 kg, 37 ks
Baby Charm
Baby Charm jednorázové plenky Super Dry Flex Maxi 7-14 kg, 37 ks
Kód: 2600802
Kód dod.: 911173
EAN: 8594001937387
 
10.87 EUR
0.29EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednorázové plenky Baby Charm Super Dry Flex vo veľkosti Maxi sú určené pre väčšie deti s hmotnosťou 7–14 kg.
PATTEX riedidlo k chemoprénu, 1 l
Henkel Pattex®
PATTEX riedidlo k chemoprénu, 1 l
Kód: 2500177
Kód dod.: 501170
EAN: 9000101171136
 
11.70 EUR
11.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné pre riedenie lepidiel Pattex Chemoprén v prípade lepenia nesavých povrchov.
Eternal mat akrylátová univerzální farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátová univerzální farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 700 g
Kód: 2502771
Kód dod.: 355170
EAN: 8590892112278
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 5 kg
Kód: 2502750
Kód dod.: 355114
EAN: 8590892112902
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavohnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavohnedá, 700 g
Kód: 2502776
Kód dod.: 355184
EAN: 8590892112292
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 04 tmavá šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 04 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2502757
Kód dod.: 355129
EAN: 8590892112247
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 18 červená jahoda, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 18 červená jahoda, 5 kg
Kód: 2502787
Kód dod.: 355204
EAN: 8590892113459
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 10 kg
Kód: 2502778
Kód dod.: 355190
EAN: 8590892112131
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 19 svetlo hnedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 19 svetlo hnedá, 5 kg
Kód: 2503079
Kód dod.: 355192
EAN: 8590892113558
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
PATTEX One For All Crystal univerzálne montážne lepidlo transparentné, 290 g
Den Braven
PATTEX One For All Crystal univerzálne montážne lepidlo transparentné, 290 g
Kód: 2505416
Kód dod.: 501994
EAN: 9000101141108
 
9.96 EUR
34.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvára jedinečnú kombináciu montážneho lepidla a tmelu v jednom.
Teluria V2020 latex univerzálny, biely, 15 kg
Teluria
Teluria V2020 latex univerzálny, biely, 15 kg
Kód: 2503275
Kód dod.: 370584
EAN: 8591235019742
 
43.44 EUR
2.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter na vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
AKCE
Den Braven Mamut Glue Clear 100 % UV Exteriér transparentné lepidlo, 25 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Clear 100 % UV Exteriér transparentné lepidlo, 25 ml
Kód: 2508901
Kód dod.: 518881
EAN: 8595100180483
 
3.43 EUR
3.44 EUR
137.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Transparentné lepidlo na báze MS polymérov. Je pre exteriér ako stvorené. 100 % UV odolnosť a mrazuvzdornosť vám umožní použitie ako v interiéroch, tak predovšetkým v exteriéroch. Pružnosť, pevnosť a chameleón efekt sú jeho hlavné výhody.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.