sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzálny vrchný náter na drevo a kov, 0260 hnedá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzálny vrchný náter na drevo a kov, 0260 hnedá, 0,7 kg
Kód: 2503151
Kód dod.: 356220
EAN: 8594040502621
 
9.61 EUR
13.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie aj vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové zvody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody teplej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
AKCE
Sokrates Aquafin Plus Lesk základný a vrchný lak na drevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Lesk základný a vrchný lak na drevo do interiéru, 600 g
Kód: 2503564
Kód dod.: 388254
EAN: 8594040504885
100%
9.96 EUR
16.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akryl-polyuretánový lak pre vnútorné nátery drevených podkladov. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátery, dokonale lesklé alebo s hodvábnym matem. Nátery sa vyznačujú vynikajúcou svetlostálosťou a značnou odolnosťou proti dolepovaniu.
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzálny vrchný náter na drevo a kov, 0100 biela, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzálny vrchný náter na drevo a kov, 0100 biela, 0,7 kg
Kód: 2503126
Kód dod.: 356200
EAN: 8594040502492
 
10.44 EUR
14.91EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie i vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové zvody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody teplej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
AKCE
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymoch a nikotíne 1 kg
REMAL
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymoch a nikotíne 1 kg
Kód: 2503724
Kód dod.: 400860
EAN: 8591235036510
100%
16.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL Flek-stop, základný zakrývací náter. Špeciálny vodou riediteľný základný náter pre interiéry i exteriéry určený na izoláciu škvrn, ktoré pri pretreňovaní bežným (najmä maliarskym) náterom vystupujú na povrch (najmä škvrny od zatečenej vody, nikotínu)
AKCE
Sokrates Aquafin Plus Polomat základný a vrchný lak na drevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Polomat základný a vrchný lak na drevo do interiéru, 600 g
Kód: 2504195
Kód dod.: 388257
EAN: 8594040504892
 
9.96 EUR
16.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akryl-polyuretánový lak pre vnútorné nátery drevených podkladov. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátery, dokonale lesklé alebo s hodvábnym matem.
Authentic Toya Aroma sprchový gel hroznové víno a grep, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Toya Aroma sprchový gel hroznové víno a grep, 400 ml
Kód: 1803964
Kód dod.: 795068
EAN: 8595025831262
100%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežujúci sprchový gél s originálnou autentickou arómou hroznového vína a grepfruitu.
APEKO D2 vodoodolné lepidlo na drevo a savé materiály, 500 g
Apeko
APEKO D2 vodoodolné lepidlo na drevo a savé materiály, 500 g
Kód: 2501670
Kód dod.: 500420
EAN: 8591235093681
 
4.87 EUR
9.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne vodouředitelné lepidlo na drevo s predĺženou dobou fixácie, rýchlym zasychaním, vytvárajúce veľmi pevné elastické spoje.
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 02 Spice Filter, 3,6 ml
Essence
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 02 Spice Filter, 3,6 ml
Kód: 2601828
Kód dod.: ES584861
EAN: 4059729584861
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim perám moderný a prirodzene elegantný vzhľad s rúžom essence BLUR soufflé matte 02 Sp
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzálny vrchný náter na drevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzálny vrchný náter na drevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Kód: 2503148
Kód dod.: 356205
EAN: 8594040502553
 
9.52 EUR
13.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie i vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové zvody a oplechovanie budov, ďalej ocelové konštrukcie, kovové ploty a rozvody teplej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
Nivea Sun OF 50+ Luminous630 pleťový krém na opaľovanie, 40 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50+ Luminous630 pleťový krém na opaľovanie, 40 ml
Kód: 2600428
Kód dod.: 815371
EAN: 4006000002514
 
16.52 EUR
413EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie s patentovanou látkou Luminous630 vyrovnáva pigmentáciu v pleti, a tým zabraňuje vzniku nových škvŕn spôsobených slnečným žiarením. Viditeľne redukuje existujúce škvrny už za 4 týždne.
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzálny vrchný náter na drevo a kov, 0603 slonová kosť, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzálny vrchný náter na drevo a kov, 0603 slonová kosť, 0,7 kg
Kód: 2503159
Kód dod.: 356250
EAN: 8594040502508
 
10.44 EUR
14.91EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie aj vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové zvody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody teplej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
Nivea Sun Shine Control zmatňujúci pleťový krém na opaľovanie, OF 50, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Shine Control zmatňujúci pleťový krém na opaľovanie, OF 50, 50 ml
Kód: 2600509
Kód dod.: 815157
EAN: 4006000219813
 
7.60 EUR
7.61 EUR
190EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zmatňujúci pleťový krém na opaľovanie vhodný na každodenné použitie aj pod make-up.
Nivea Essentials OF 20 denní BB krém světlý odstín, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials OF 20 denní BB krém světlý odstín, 50 ml
Kód: 2504643
Kód dod.: 822538
EAN: 9005800396934
 
9.56 EUR
191.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonalá pleť počas chvíľky! Vsadte na zloženie s minerálmi a provitamínom B5 a zdôraznite prirodzený tón pleti - NIVEA Denný BB krém OF 20 – svetlý odtieň.
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2,5
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2,5
Kód: 2503638
Kód dod.: 522114
EAN: 8593534841932
 
4.56 EUR
4.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre všetky druhy náterových hmot. Plastové držadlo pootočené voči hlave štetca pre lepšie uchopenie, zakončenie držadla vo forme špachtle.
-1%Zľava
Spokar Ergo 81265 plochý štetec, č. 1
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štetec, č. 1
Kód: 2503635
Kód dod.: 522108
EAN: 8593534841901
 
1.99 EUR
2 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre všetky druhy natieracích hmôt. Plastové držadlo pootočené voči hlave štetca pre lepšie uchopenie, zakončenie držadla vo forme špachtle.
Spokar Ergo 81265 plochý štetec, č. 3
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štetec, č. 3
Kód: 2503639
Kód dod.: 522116
EAN: 8593534841949
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre všetky druhy náterových hmôt. Plastové držadlo pootočené voči hlave štetca pre lepšie uchopenie, zakončenie držadla vo forme špachtle.
Spokar Ergo 81265 plochý štetec, č. 4
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štetec, č. 4
Kód: 2503640
Kód dod.: 522118
EAN: 8593534841956
 
8.66 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre všetky druhy náterových hmôt. Plastové držadlo pootočené voči hlave štetca pre lepšie uchopenie, zakončenie držadla vo forme špachtle.
Piz Buin Allergy SPF50 opaľovací krém na tvár 50 ml
Piz Buin®
Piz Buin Allergy SPF50 opaľovací krém na tvár 50 ml
Kód: 88957
Kód dod.: 10471
EAN: 3574661117621
 
22.26 EUR
445.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prudké slnko dokáže potrápiť nielen na dovolenke pri mori, ale tiež pri vychádzkach do prírody a výl
Nivea Q10 Remodelačný spevňujúci telový krém 400 ml
Nivea®
Nivea Q10 Remodelačný spevňujúci telový krém 400 ml
Kód: 2508693
Kód dod.: 810108
EAN: 9005800388335
 
13.04 EUR
32.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA Q10 Remodelačný spevňujúci telový krém 400 ml je určený na spevnenie a regeneráciu pokožky najmä v problémových partiách ako bruško, zadoček alebo dekolt.
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzálny vrchný náter na drevo a kov, 0540 tmavá zelená, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzálny vrchný náter na drevo a kov, 0540 tmavá zelená, 0,7 kg
Kód: 2503154
Kód dod.: 356245
EAN: 8594040502591
 
11.56 EUR
11.57 EUR
16.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie i vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové svody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody horúcej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
Sokrates Colour pololesk univerzálny vrchný náter na drevo a kov, 0280 palisander, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzálny vrchný náter na drevo a kov, 0280 palisander, 0,7 kg
Kód: 2503152
Kód dod.: 356225
EAN: 8594040502638
 
10.39 EUR
14.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie i vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové zvody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody horúcej vody, v exteriéri opatrené základným antikorozným náterom.
Erdal Original Leather Grease bezfarebný tukový krém na topánky, 150 ml
Erdal
Erdal Original Leather Grease bezfarebný tukový krém na topánky, 150 ml
Kód: 2603092
Kód dod.: 953047
EAN: 4001499011665
 
6.04 EUR
40.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálna intenzívna starostlivosť o všetku ťažkú koženú obuv, ako je pracovná, treková a futbalová obuv. Toto bohaté mazivo vyživuje kožu, udržuje ju hladkú a pružnú a chráni ju pred vlhkosťou a nečistotami.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N1 čierna, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N1 čierna, 50 ml
Kód: 49826
Kód dod.: 870008
EAN: 3838824159416
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá a intenzívna farba. Extra starostlivosť počas farbenia aj po ňom. Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentmi.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, R4 gaštanová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, R4 gaštanová, 50 ml
Kód: 49835
Kód dod.: 870017
EAN: 3838824159751
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.